General Mobile GM5

Yazdır

scream516

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ara 2016
19
11
3
34
Cihaza frp için qpts ile frp dosyasoni yazfiriyorum fail hatası alıyorum yakın zamanda frp yapan oldu mu?

• Beğen
Tepkiler: Ahmad wael

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
"erasing frp failed" hatası mı veriyor yoksa farklı bir hata çıktısı mı veriyor?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Denemediğim birşey kalmadı. 4G frp dosyaları bu cihazı açıyor. Boşuna uğraşmaya gerek yok.

• Beğen
Tepkiler: braveturks

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Cihaza frp için qpts ile frp dosyasoni yazfiriyorum fail hatası alıyorum yakın zamanda frp yapan oldu mu?

İşlemi adb den yapabilirsin, Yüklediğim metin dosyasında cmd komutları mevcuttur. Umarım işine yarar.

Ekli dosyalar

• Yeni Metin Belgesi.txt
    43 bayt · Görüntüleme: 49

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
O komutların hiçbiri işe yaramaz. Boot kilidi var cihazda. Ancak userdata atılırsa cihaza açılır.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
En sonunda beni anlayan birisi çıktı.:alkis:
Ahmet Emin Yalman suikastından dolayı
Necip Fazıl ile Hüseyin Üzmez hapiste karşılaşıyorlar.
.....
..........
Necip Fazıl, Hüseyin Üzmez'e beni bir sen anladın sen de yanlış anladın diyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Ahmet Emin Yalman suikastından dolayı
Necip Fazıl ile Hüseyin Üzmez hapiste karşılaşıyorlar.
.....
..........
Necip Fazıl, Hüseyin Üzmez'e beni bir sen anladın sen de yanlış anladın diyor.

Aman, çocuk istismarcısını burada anmayın hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Aman, çocuk istismarcısını burada anmayın hocam.
Hocam güzel ve tarihi bir mevzu, oraya gönderme yapmak istemiştim.

Hüseyin Üzmez'in kafası esiyor ve bir yazara suikast düzenliyor. Hüseyin Üzmez yakalanıyor ve polis de evine baskın yapıyor. Evinde yapılan aramalarda Necip Fazıl'ın kitapları ve o dönem çıkardığı "Büyük Doğu" dergisi bulunuyor. Olayla hiçbir ilgisi olmadığı halde Necip Fazıl'da olayın azmettiricisi olarak hapse atılıyor. Necip Fazıl ve Hüseyin Üzmez ilk hapiste karşılaşıyorlar. Osman Yüksel Serdengeçti'de aynı koğuşta hapis yatıyor.

Hüseyin Üzmez'e "Emin Yalman'ı neden vurdun" diye soran Kısakürek "Sen öyle istersin diye düşündüm" diyen Hüseyin Üzmez'e ilginç bir cevap vermişti. Necip Fazıl Hüseyin Üzmez için Osman Yüksel Serdengeçti'ye dönerek "Görüyor musun Osman 'Ayağa kalk Sakarya' dedik bizi bir kişi anladı; lakin o da yanlış anladı, amuda kalktı"demişti.

• Beğen
Tepkiler: ceyhan akcay

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Hocam güzel ve tarihi bir mevzu, oraya gönderme yapmak istemiştim.

Hüseyin Üzmez'in kafası esiyor ve bir yazara suikast düzenliyor. Hüseyin Üzmez yakalanıyor ve polis de evine baskın yapıyor. Evinde yapılan aramalarda Necip Fazıl'ın kitapları ve o dönem çıkardığı "Büyük Doğu" dergisi bulunuyor. Olayla hiçbir ilgisi olmadığı halde Necip Fazıl'da olayın azmettiricisi olarak hapse atılıyor. Necip Fazıl ve Hüseyin Üzmez ilk hapiste karşılaşıyorlar. Osman Yüksel Serdengeçti'de aynı koğuşta hapis yatıyor.

Hüseyin Üzmez'e "Emin Yalman'ı neden vurdun" diye soran Kısakürek "Sen öyle istersin diye düşündüm" diyen Hüseyin Üzmez'e ilginç bir cevap vermişti. Necip Fazıl Hüseyin Üzmez için Osman Yüksel Serdengeçti'ye dönerek "Görüyor musun Osman 'Ayağa kalk Sakarya' dedik bizi bir kişi anladı; lakin o da yanlış anladı, amuda kalktı"demişti.

:alkis::alkis::alkis:

Klavyene sağlık hocam. Böyle bilgilere açız. Devamını bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: braveturks