Yardım Google Hesabıyla Oturum Açılmıyor

Yazdır

Arif Demir

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Tem 2018
10
0
1
29
Konya
Tam zamanını bilemeyeceğim, tanminim 2 haftadır giriş için her zaman yatığım Google ile oturum açma işlemini kullanamamaya başladım "Geçerli bağlı bir hesap işteği mevcut değil. Lütfen tekrar deneyiniz" yazıyor şifre ile oturum açmayı gerçekletirebiliyorum Android OS 7.0 Tablet ile Chrome ve Firefox tarayıcılar son sürümleri üzerinden denedim.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Özür dilerim forumdan bahsettiğim anlaşılır sanmıştım giriş yapamadığım yer resimdede görüldüğü üzere adında bir forum sitesi

Konunuzu "Şikayetler | Genel bölümüne açtığınız için hiç üzerime alınmamıştım.
Konunuzu "Şikayetler | Mobil Kulüp" bölümüne taşıdım.

Mobil Kulüp burası oluyor sanırım.
:)

Şaka bir yana,
Foruma giriş için oluşturduğum Google Console API, zaman zaman mobil cihazlarda sorun çıkartabiliyor.
Az önce Google Cloud Platform üzerinden gerekli kontrolleri yaptım.
Bir sorun görünmüyor, buna rağmen:
Bilgisayar üzerinde sorun olmamasına rağmen, mobil cihazlarda sorun yaşanıyor.

Konuyu Google'a rapor ettim.
Google'dan yapılacak geri dönüşe göre API üzerinde yapabileceğim bir şey varsa yaparak sorunu çözmeye çalışacağım.
Umarım en kısa zamanda sorun çözülür.
Bu arada,
bulunan test uygulamamazı siz de test etmek ister misiniz?
Geri bildiriminiz için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Arif Demir

Arif Demir

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Tem 2018
10
0
1
29
Konya
Konunuzu "Şikayetler | Genel bölümüne açtığınız için hiç üzerime alınmamıştım.
Konunuzu "Şikayetler | Mobil Kulüp" bölümüne taşıdım.

Mobil Kulüp burası oluyor sanırım.
:)

Şaka bir yana,
Foruma giriş için oluşturduğum Google Console API, zaman zaman mobil cihazlarda sorun çıkartabiliyor.
Az önce Google Cloud Platform üzerinden gerekli kontrolleri yaptım.
Bir sorun görünmüyor, buna rağmen:
Bilgisayar üzerinde sorun olmamasına rağmen, mobil cihazlarda sorun yaşanıyor.

Konuyu Google'a rapor ettim.
Google'dan yapılacak geri dönüşe göre API üzerinde yapabileceğim bir şey varsa yaparak sorunu çözmeye çalışacağım.
Umarım en kısa zamanda sorun çözülür.
Bu arada,
bulunan test uygulamamazı siz de test etmek ister misiniz?
Geri bildiriminiz için teşekkürler.
Elbette isterim hatta bu mesajı uygulama içinden yazıyorum, geri bildirimler için nereyi kullanıyım. Birde tam anlayamadım, uygulama siteyi mi test ediyor yoksa uygulamanın test sürümü mü?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Elbette isterim hatta bu mesajı uygulama içinden yazıyorum, geri bildirimler için nereyi kullanıyım. Birde tam anlayamadım, uygulama siteyi mi test ediyor yoksa uygulamanın test sürümü mü?

Geri bildirim için burayı kullanabilirsiniz.
Şu anda Mobil Kulüp'ün mobil uygulamasının test sürümünü kullanıyorsunuz.
Nasipse üzerinde biraz daha çalıştıktan sonra Google Play'a yükleyeceğim.

• Beğen

Arif Demir

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Tem 2018
10
0
1
29
Konya
Geri bildirim için burayı kullanabilirsiniz.
Şu anda Mobil Kulüp'ün mobil uygulamasının test sürümünü kullanıyorsunuz.
Nasipse üzerinde biraz daha çalıştıktan sonra Google Play'a yükleyeceğim.
Allah utandırmasın, çalışmalarınız daim olsun, başlangıç olması için ortada bir şey olmalı tabi ki, şimdilik uygulama olmaktan çok uzak , site arayüzünü olduğu gibi yansıtıyor, uygulama olarak başlangıçta uygulamanın lisanssız bir araçla oluşturulduğu uyarısını veriyor ayrıca ölçeklendirme olarak uygulama ayarlardan bağımsız çalışıyor olacak ki orantısızlık var mesela reklamlar büyük Google ile oturum açma yine başarısız bu sefer robotlu falan bir uyarı verdi tarayıcıdan farklı olarak, internet yok uyarısı da ingilizce, en beklediğim şey ise ara bellekleme iyi olurdu sayfayı oluşturan resimler ve önce yazılmış başlıklar indirilip açılışta hız için geri yüklenseydi iyi olurdu

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Allah utandırmasın, çalışmalarınız daim olsun, başlangıç olması için ortada bir şey olmalı tabi ki, şimdilik uygulama olmaktan çok uzak , site arayüzünü olduğu gibi yansıtıyor, uygulama olarak başlangıçta uygulamanın lisanssız bir araçla oluşturulduğu uyarısını veriyor ayrıca ölçeklendirme olarak uygulama ayarlardan bağımsız çalışıyor olacak ki orantısızlık var mesela reklamlar büyük Google ile oturum açma yine başarısız bu sefer robotlu falan bir uyarı verdi tarayıcıdan farklı olarak, internet yok uyarısı da ingilizce, en beklediğim şey ise ara bellekleme iyi olurdu sayfayı oluşturan resimler ve önce yazılmış başlıklar indirilip açılışta hız için geri yüklenseydi iyi olurdu

Geri bildirim için teşekkürler.
Dile getirdiğiniz konuları notlarımın arasına aldım, nasipse kısa bir süre sonra konu ile alakadar olacağım.

• Beğen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Google+ kapandı.
Yavaş yavaş veriler siliniyor.
Bu nedenle Google+ ile giriş zaman zaman veya her zaman mümkün olmayabilir.

• Beğen
Tepkiler: EliteMan