Yardım Hometech 8C Bozuk Yazılım

Yazdır

User1234

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
95
12
8
26
Bursa
Merhaba cihazın yazılımına ve yazılım araçlarına sahibim fakat yüklemeye çalıştığımda (sp flashtool) formatall+download kısmından yüklemem gerekiyor çünkü cihazın şuanki durumu brick tarzında bir durum tuşlardan format atayım dedim recovery fastboot ve normal boot seçeneklerinden hangi birini seçsem ekran kapanıyor ve hiçbir şey olmuyor internette biraz araştırdım önce format sonra yazılım ama daha FORMAT dahi atamıyorum yardımlarınızı bekliyorum...

Ekli dosyalar

• 20190101_203210.jpg
    20190101_203210.jpg
    41.1 KB · Görüntüleme: 43
  • 20190101_203450.jpg
    20190101_203450.jpg
    44.5 KB · Görüntüleme: 45

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba cihazın yazılımına ve yazılım araçlarına sahibim fakat yüklemeye çalıştığımda (sp flashtool) formatall+download kısmından yüklemem gerekiyor çünkü cihazın şuanki durumu brick tarzında bir durum tuşlardan format atayım dedim recovery fastboot ve normal boot seçeneklerinden hangi birini seçsem ekran kapanıyor ve hiçbir şey olmuyor internette biraz araştırdım önce format sonra yazılım ama daha FORMAT dahi atamıyorum yardımlarınızı bekliyorum...

Bu cihazdan bende de var.
Hatta yazılımda bir sorun vardı.
Düzeltip Hometech'e gerekli düzeltmeler için bildirimde bulunmuştum.
İlgili konuya ulaşabilirsiniz.

Bu cihazın Android 5 ve Android 7 olmak üzere iki farkı yazılımı mevcut.
Bu yazılımlar arasında geçiş yaparken Format + Download seçeneğini kullanmanız gerekiyor.

Lakin, bu cihazla ilgili yaşanan sorunlar hakkında yazılan yorumları okuduğumda:
Bu cihazların bir kısmının kronik sorunlu olabileceği kanaatine vardım.
Onlarda benzer sorunlarla hiç bir şekilde yazılım yüklemesi yapamıyordu.

• Beğen
Tepkiler: User1234

User1234

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
95
12
8
26
Bursa
Bu cihazdan bende de var.
Hatta yazılımda bir sorun vardı.
Düzeltip Hometech'e gerekli düzeltmeler için bildirimde bulunmuştum.
İlgili konuya ulaşabilirsiniz.

Bu cihazın Android 5 ve Android 7 olmak üzere iki farkı yazılımı mevcut.
Bu yazılımlar arasında geçiş yaparken Format + Download seçeneğini kullanmanız gerekiyor.

Lakin, bu cihazla ilgili yaşanan sorunlar hakkında yazılan yorumları okuduğumda:
Bu cihazların bir kısmının kronik sorunlu olabileceği kanaatine vardım.
Onlarda benzer sorunlarla hiç bir şekilde yazılım yüklemesi yapamıyordu.

Cevap için Teşekkür ederim böyle bir durumla ilk defa karşılaştım bende Sağlık olsun