Hometech Elite Tab 9.7 Retina Rom

Paradox Paradox - #1

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

esaka esaka - #2

Sitesinden indirilen yazılım programında hiç tepkime yok dnx moduna geçince bilgisayara bağlıyorum hiç hareket yok phone flash tool programında denedim ondada görüyor yüzde 15 de şu hatayı veriyor

1533137898345.png
Paradox Paradox - #3

Sitesinden indirilen yazılım programında hiç tepkime yok dnx moduna geçince bilgisayara bağlıyorum hiç hareket yok phone flash tool programında denedim ondada görüyor yüzde 15 de şu hatayı veriyor

Ekli dosyayı görüntüle 1633

Yanılmıyorsam bende bu cihaza ait başka yazılımlarda mevcuttu.
Ben onlara bakarken, sizde burada bulunan konunuza en azından Bios dosyasını ekler misiniz lütfen?
N niyaziyavas45 - #4

bahsettiğin sorunun şu anda aynısı bende var çözüm bulamadım
Paradox Paradox - #5

Cihazınız 3G'li mi?
N niyaziyavas45 - #6
Cihazınız 3G'li mi?

evet 3g li modeli
Paradox Paradox - #7
evet 3g li modeli

Elimde bu cihaza ait bazı yazılımlar mevcut.
Lakin Upload için kullandığım diğer internet bağlantımda bir sorun var.
Nasipse sorun giderildiğinde yazılımları Upload edeceğim.
N niyaziyavas45 - #8
tamamdır bekliyorum
E escado - #9
tamamdır bekliyorum
degrli arakadasım once kapagı cıkar batarya + uc cıkar tekrar baglantı usb takılı ıken power ve ses kısmaya arka arka bascek kendi yukleme moduna gececektir

printThread_attachments

• asdf.jpg
    asdf.jpg
    286.7 KB · Görüntüleme: 59
N niyaziyavas45 - #10
KRALLL DENEDİM DEDİĞİN GİBİ OLDU CİHAZ AÇILDI:kopkop:
Paradox Paradox - #11

Geçmiş olsun.
U umud51 - #12
degrli arakadasım once kapagı cıkar batarya + uc cıkar tekrar baglantı usb takılı ıken power ve ses kısmaya arka arka bascek kendi yukleme moduna gececektir
usb kabloyu taktıktan sonra kırmızı kablo boşta mı duracak usta anlaamdım tam
U umud51 - #13
nasıl yaptınız usta kırmızı kablo usb kablosunu taktıktan sonra boştamı durdu
U umud51 - #14
yardımcı olur musnuz
Paradox Paradox - #15
yardımcı olur musnuz

Batarya bağlantısı kesikken yazılım yüklemesi yapmayı denediniz mi?
A adile - #16

aynı sorun bende de var cözüm nedir bilen varmı degerli ustalarım
A adile - #17

aynı sorun bende de var cözüm nedir bilen varmı degerli ustalarım yazılım yüklemem yapmam lazım
Paradox Paradox - #18
aynı sorun bende de var cözüm nedir bilen varmı degerli ustalarım yazılım yüklemem yapmam lazım

Yazılım yükleme işlemi sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemliyor musunuz?
Sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
A adile - #19
Yazılım yükleme işlemi sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemliyor musunuz?
Sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Driverleri yükledim aygıt yöneticisi de android ad yap ap diye görünüyor ama program tık yok Windows var yarın birde Windows 7 de denicem tablet de hart reset alsam oda çözüm olucak benim için ekran unutulmuş desen var ona da geçmiyor :(
Paradox Paradox - #20
Driverleri yükledim aygıt yöneticisi de android ad yap ap diye görünüyor ama program tık yok Windows var yarın birde Windows 7 de denicem tablet de hart reset alsam oda çözüm olucak benim için ekran unutulmuş desen var ona da geçmiyor :(

A adile - #21

Teşekkür ederim verdin bilgi için yarin deneyip nasip olursa sonuç yazarım ustam
A adile - #22
bu program cihaz gördü ama hata veriyor yüklemiyor
A adile - #23
log ekranında cıkan bunlar

10/03/20 22:51:03.737 INFO : [Port 0/1/2] Running `"C:\Program Files (x86)\Intel\Platform Flash Tool\fastboot.exe" "-s" "BaytrailC7441D82" "oem" "start_partitioning"` command

10/03/20 22:51:03.845 WARNING: [Port 0/1/2] Command `"C:\Program Files (x86)\Intel\Platform Flash Tool\fastboot.exe" "-s" "BaytrailC7441D82" "oem" "start_partitioning"` failed

10/03/20 22:51:03.845 INFO : [Port 0/1/2] Retrying `"C:\Program Files (x86)\Intel\Platform Flash Tool\fastboot.exe" "-s" "BaytrailC7441D82" "oem" "start_partitioning"` command

10/03/20 22:51:03.951 ERROR : [Port 0/1/2] Command `"C:\Program Files (x86)\Intel\Platform Flash Tool\fastboot.exe" "-s" "BaytrailC7441D82" "oem" "start_partitioning"` failed

10/03/20 22:51:03.951 ERROR : [Port 0/1/2] Flash failed (Command type: Fastboot)
Paradox Paradox - #24
log ekranında cıkan bunlar

10/03/20 22:51:03.737 INFO : [Port 0/1/2] Running `"C:\Program Files (x86)\Intel\Platform Flash Tool\fastboot.exe" "-s" "BaytrailC7441D82" "oem" "start_partitioning"` command

10/03/20 22:51:03.845 WARNING: [Port 0/1/2] Command `"C:\Program Files (x86)\Intel\Platform Flash Tool\fastboot.exe" "-s" "BaytrailC7441D82" "oem" "start_partitioning"` failed

10/03/20 22:51:03.845 INFO : [Port 0/1/2] Retrying `"C:\Program Files (x86)\Intel\Platform Flash Tool\fastboot.exe" "-s" "BaytrailC7441D82" "oem" "start_partitioning"` command

10/03/20 22:51:03.951 ERROR : [Port 0/1/2] Command `"C:\Program Files (x86)\Intel\Platform Flash Tool\fastboot.exe" "-s" "BaytrailC7441D82" "oem" "start_partitioning"` failed

10/03/20 22:51:03.951 ERROR : [Port 0/1/2] Flash failed (Command type: Fastboot)

Yazılım yükleme aracının farklı bir versiyonunu denemeniz mümkün mü?
Daha düşük veya daha yüksek versiyonlar denemeniz faydalı olabilir.
Bir de aşağıda bulunan videoya bakabilir misiniz?

A adile - #25
Yazılım yükleme aracının farklı bir versiyonunu denemeniz mümkün mü?
Daha düşük veya daha yüksek versiyonlar denemeniz faydalı olabilir.
Bir de aşağıda bulunan videoya bakabilir misiniz?

öncelikle yardımcı oldun için teşekkürler

Manufacturing Flash Tool zaten hic görmüyor tableti digerleride de görüyor yüklemiyor recovery mode ne yaptımsa alamadım biribir yazılanları yapmama ragmen recovery mode gecmiyor amacım cihaz da unutulmuş desen kilit var onu aşmak
Paradox Paradox - #26
öncelikle yardımcı oldun için teşekkürler

Manufacturing Flash Tool zaten hic görmüyor tableti digerleride de görüyor yüklemiyor recovery mode ne yaptımsa alamadım biribir yazılanları yapmama ragmen recovery mode gecmiyor amacım cihaz da unutulmuş desen kilit var onu aşmak

USB Hata Ayıklama açık mı?
A adile - #27
desen kiliti oldugu için tablet giriş yapamıyorum
Paradox Paradox - #28
desen kiliti oldugu için tablet giriş yapamıyorum

Belki varsayılan olarak açıktır.
ADB komutları hakkında bir bilginiz var mı, faydalanarak bir deneme yapabilir misiniz?
A adile - #29
Belki varsayılan olarak açıktır.
ADB komutları hakkında bir bilginiz var mı, faydalanarak bir deneme yapabilir misiniz?

cok kücük bir ihtimal acık olması ama denemekten zarar gelmez
A adile - #30
yok oda kapalı artık pazartesi firmasını arıyım bakalım onlar ne diyicek
A adile - #31
şükür yazılım yükledim bu ayarlar ile ManufacturingFlashTool üzerinden

printThread_attachments

• 1.png
    1.png
    45.1 KB · Görüntüleme: 23
A adile - #32
yükledim androıd 4.4.4 sürümü bunun daha üst sürüm varmı
Elite Tab 9.7 Retina 3G eba ve zoom girse yeterli
Paradox Paradox - #33
yükledim androıd 4.4.4 sürümü bunun daha üst sürüm varmı
Elite Tab 9.7 Retina 3G eba ve zoom girse yeterli

Bu cihaz için güncel bir yazılım mevcut mudur?
İnanın bilmiyorum.
Bahsettiğiniz uygulamaları Google Play dışında bir kaynaktan APK dosyası olarak indirerek cihazınıza yükleyemiyor musunuz?
A adile - #34
Android sürümü düşük olduğu için kabul etmiyor o APK lari belki dedim custom rom falan vardır yada farklı uyan
Paradox Paradox - #35
Android sürümü düşük olduğu için kabul etmiyor o APK lari belki dedim custom rom falan vardır yada farklı uyan

Elinizdeki cihaz Global bir cihaz değil.
Çin'de sıradan bir fabrika tarafından üretilen, fabrikaya giden herkes tarafından istenilen markalar basılarak piyasaya sürülen cihazlar.
Bu nedenle cihazınız için Custom Rom bulma olasılığınız oldukça düşük.
Begi_Fpv Begi_Fpv - #36
selmalar konu biraz eski ama bendede aynı tablet var phone flash toolda 15 de hata veriyor pilin + kutbunu çıkarıp dediğiniz gibi denedim fakat ne cihaz ne program hiçbir şekilde tepki vermiyor yardımcı olabilirmisiniz bir türlü flaşlayamadım

printThread_attachments

• resim_2020-11-15_210019.png
    resim_2020-11-15_210019.png
    94.3 KB · Görüntüleme: 10
  • resim_2020-11-15_210034.png
    resim_2020-11-15_210034.png
    3.7 KB · Görüntüleme: 9
  • resim_2020-11-15_210049.png
    resim_2020-11-15_210049.png
    5.2 KB · Görüntüleme: 8
A adile - #37
selmalar konu biraz eski ama bendede aynı tablet var phone flash toolda 15 de hata veriyor pilin + kutbunu çıkarıp dediğiniz gibi denedim fakat ne cihaz ne program hiçbir şekilde tepki vermiyor yardımcı olabilirmisiniz bir türlü flaşlayamadım

ManufacturingFlashTool ile yükle

bur daki ayarları yap batarya falan sökmene gerek yok sorunsuz yükler

Begi_Fpv Begi_Fpv - #38
teşekkür ederim oldu ama android 5 e yükselmesini bekliyordum android 4 müş elinde android 5 veya üstü olan varmı çok ithiyaım varda
Paradox Paradox - #39
teşekkür ederim oldu ama android 5 e yükselmesini bekliyordum android 4 müş elinde android 5 veya üstü olan varmı çok ithiyaım varda

Ne yazık ki bende yok.
M mesbul - #40
Arkadaşlar gerçekten android 5 ve üzeri yapaılabilse çok iyi olacaktı bende eba ve zoom yükleyemiyorum ne kadar uğraştıysam olmadı en son android sürümünden kaynaklandığını anladın keşke yardım edecek biri vey birileri olsa....
Paradox Paradox - #41
Arkadaşlar gerçekten android 5 ve üzeri yapaılabilse çok iyi olacaktı bende eba ve zoom yükleyemiyorum ne kadar uğraştıysam olmadı en son android sürümünden kaynaklandığını anladın keşke yardım edecek biri vey birileri olsa....

Bu cihaz için güncel bir yazılım yapılabilir.
Mesela Hometech bunu yapabilir.
Elinde bu cihazdan bir tane olan ve bol bol zaman sahip birisi de yapabilir.
Ne yazık ki bende ne bu cihazdan var ne de bu işle uğraşacak fazladan zamanım.
M mesbul - #42
Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Cihazla ilgili hometech ilede irtibata geçtim tablet eski olduğu için ilgisiz kaldılar bu konulardan anlasam yapmayı denerdim ama hiç anlamıyorum.
Paradox Paradox - #43
Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Cihazla ilgili hometech ilede irtibata geçtim tablet eski olduğu için ilgisiz kaldılar bu konulardan anlasam yapmayı denerdim ama hiç anlamıyorum.

O zaman ne yazık ki yapacak pek bir şey yok.
Kendinize yeni bir cihaz satın almanın zamanı gelmiş olabilir.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/hometech-elite-tab-9-7-retina-rom.1068/