Hometech HT 7RT Rom Resimli Yükleme Anlatımı

S samazung - #1

İlk önce
romu indirin.

Tabletinizi komple kapatın.

yazılım yükleme programını indirin.

Rockchip sürücülerini bilgisayarınıza tanıtın.

Pencerede iken sağ tıklayın ve Load Config seçin

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İndirdiğimiz yazılımın içindeki config_16.cfg seçin.

Loader sekmesini kaldırın. parametre seçeneğinden başlayarak, her satırda en sondaki bölüme tıklayarak
indirdiğimiz yazılımda Name kısmına denk gelen dosyayı seçiyoruz. Ve aşağıda Run düğmesine basıyoruz. Elbette aşağıda yazdığı gibi Found One MSC device yazısını gördüyseniz.

Ve mutlu son.

Bu işlemi başka forumda yayınlayanlar hem bu foruma bağış yapsınlar hemde benim nickimi versinler. Ama diğer malum siteye taşıyanlara hakkımı helal etmem, ona göre.
EliteMan EliteMan - #2
:tsk:
Aydar Aydar - #3
Paylaşım için, teşekkür ederiz.
Paylaşımlarınızı devamını dileriz.

hakkında daha çok bilgi sağlayabilirsiniz.
S samazung - #4
S samazung - #5
Paylaşım için, teşekkür ederiz.
Paylaşımlarınızı devamını dileriz.

hakkında daha çok bilgi sağlayabilirsiniz.
rica ederim.
Paradox Paradox - #6
:tsk:
S samazung - #7
T teleteknik32 - #8
bu yazılımı yükledim ve tablet çöktü ne yapabilrim yardımcı olurmusunuz
S samazung - #9
Mutlaka bir yerde yanlış birşey yapmışsınızdır. Benim bu yükleme yaptığım üçüncü cihaz. Bir hata almadım. Sürücüleriniz doğru yüklendimi. Presedürü tekrar baştan deneyin. Yükleme yaptığınız cihazın verilen modelle aynı olduğuna emin olun.
T teleteknik32 - #10
cihaz hometech ht 7rt içini acıp baktım işlemci rockchip rk3126c driveri kontrol edeyim tekrar ama driver görmese yükleme yapmazdı yükledi downloading ok dedi ve bir daha acılmadı
S samazung - #11
Loader tikini kaldırmadınız o zaman. Yada cihaz ram entegresi arızalıdır. Yazılım yüklenir ama açmaz. Ya da config 16 değilde config 8 seçip deneyin.
Paradox Paradox - #12

Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
S stackcanyon - #13
söylediğiniz config dosyası ve ilgili marsboard tool linkte mevcut değil. Teşekkürler
Paradox Paradox - #14
Bu cihazın orijinal yazılımı mevcut.
JinKazama JinKazama - #15
paylaşım için teşekkürler
E efedemirci - #16
Teşekkürler elinize sağlık gayet güzel çalışıyor
S samazung - #17
söylediğiniz config dosyası ve ilgili marsboard tool linkte mevcut değil. Teşekkürler

Nerelere tıkladınız ve göremediniz.? config dosyası yazılımların içinde var zaten.
E efsanae6868 - #18
ustalarım ben yanlış rom yükledim şuan cihaz sustu nasıl ayaga kaldıra bilirim cihaz da şuan hiç tepki yok yardımcı olacak ustam varmı geri nasıl kaldıra bilirim
Paradox Paradox - #19
ustalarım ben yanlış rom yükledim şuan cihaz sustu nasıl ayaga kaldıra bilirim cihaz da şuan hiç tepki yok yardımcı olacak ustam varmı geri nasıl kaldıra bilirim

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
E egenet58 - #20
USB tanınmadı hatası yüzünden bir türlü rom atmayı beceremedim!.. Kabloda değiştim aynı. Tablet her açılışta başlamak yerine format ekranına geçiyor. Format atıyorum tekrar formata geçiyor. Hangi işlemi yaparsam yapayım aynı. Rom yüklemek içinde USB TANINMADI hatasını aşamıyorum. Bir önerisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.
Paradox Paradox - #21
USB tanınmadı hatası yüzünden bir türlü rom atmayı beceremedim!.. Kabloda değiştim aynı. Tablet her açılışta başlamak yerine format ekranına geçiyor. Format atıyorum tekrar formata geçiyor. Hangi işlemi yaparsam yapayım aynı. Rom yüklemek içinde USB TANINMADI hatasını aşamıyorum. Bir önerisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Daha önce de defalarca söylediğim gibi, RockChip cihazların sürücüleri sağlıklı bir şekilde en son:
Microsoft Windows 7 işletim sisteminde çalışıyor.
Sonrası sorunlu.
E egenet58 - #22
Daha önce de defalarca söylediğim gibi, RockChip cihazların sürücüleri sağlıklı bir şekilde en son:
Microsoft Windows 7 işletim sisteminde çalışıyor.
Sonrası sorunlu.
O halde aklıma tek gelen UPDATE Çünkü win7 sistemde alıyorum bu hatayı. Güncelleme yapıp tekrar deneyeceğim. Yanıt için teşekkürler kardeşim
Paradox Paradox - #23
O halde aklıma tek gelen UPDATE Çünkü win7 sistemde alıyorum bu hatayı. Güncelleme yapıp tekrar deneyeceğim. Yanıt için teşekkürler kardeşim

Sonucu bekliyoruz efendim.
E egenet58 - #24
Sonucu bekliyoruz efendim.
(Usb tanınmadı hatası için) Anlayan birine verdim ve kendisi Rockchip ler farklı dedi, farklı driver ister dedi. O kadar aradım taradım bir şey bulamadım adam 2 dakikada yaptı verdi
Paradox Paradox - #25
(Usb tanınmadı hatası için) Anlayan birine verdim ve kendisi Rockchip ler farklı dedi, farklı driver ister dedi. O kadar aradım taradım bir şey bulamadım adam 2 dakikada yaptı verdi

Geçmiş olsun.
Mohittin Mohittin - #26
yeni yükledim mağlesef sustu cihaz xp ile
Mahmud efendi Mahmud efendi - #27
Ben de aynı hatayı alıyorum maalesef .
Mahmud efendi Mahmud efendi - #28
Tam Run tuşuna basıyorum uygulama kendini durduruyor .
umi23 umi23 - #29
Name kısmındaki user satırına ne olacak
fthgck fthgck - #30
Bu cihazın orijinal yazılımı mevcut.
HT7RT için zip dosyasında sadece pdf var. Yazılım yok :(
S samazung - #31
İşlemler windows 10 üzerinde yapılmıştır. Uygulamayı yönetici olarak windows 7 uyumluluk modunda çalıştırın. Run bastım program kapandı diyen arkadaşta bilgisayarını malware ve virüs testinden geçirsin. Bu işi yapanlar windows update lerini mutlaka yapsın, yoksa bir yerde sorun çıkıyor. Driverları eksiksiz kurun ve anlatımı dikkat ederek yapın., sorunsuz yüklenir. Elinizdeki cihazın orjinali olan yazılımın bu olduğuna kanaat ediyorsanız yazılımı atın. Bilgisayardan iyi anlarım, radyo tamir ederim, yazılımcıyım diyen arkadaşlara bir sözüm var, bu işi yapmıyorsanız, telefon yazılımcısı değilseniz bu işe soyunmayın. Hakkınız çünkü bir adettir, yanlış düğmeye basarsanız cihazınız hardbrick olur ve çöpe atarsınız.
A ajan - #32
cihazı bağladıgımda found one loader device de kalıyor cihazı nasıl msc olarak tanımlıyabılırım
E ersanh - #33
Merhabalar konuyu hortlakmak gibi olmasın; Benim de aynı model bir tabletim var. Fakat config 8 işe yaramıyor program kendini kapatıyor. Nasıl yardımcı olabilirsiniz.
Paradox Paradox - #34
Merhabalar konuyu hortlakmak gibi olmasın; Benim de aynı model bir tabletim var. Fakat config 8 işe yaramıyor program kendini kapatıyor. Nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Konuya yazılan yorumları okudunuz mu, bilgisayarınızın işletim sistemi nedir?
E ersanh - #35
Konuya yazılan yorumları okudunuz mu, bilgisayarınızın işletim sistemi nedir?
config 16 ile yükleme yaptım. Açıldı Free KİDS yk86vw-ckd-v1.0 verdiniz rom dosyası ile; fakat sürüm yükseltmek için ne yapa bilirim.
Paradox Paradox - #36
config 16 ile yükleme yaptım. Açıldı Free KİDS yk86vw-ckd-v1.0 verdiniz rom dosyası ile; fakat sürüm yükseltmek için ne yapa bilirim.

Bu cihazın sürümünü yükseltebileceğinizi sanmıyorum.
Çünkü bildiğim kadarıyla bu cihaz için herhangi bir yazılım yükseltmesi yayınlanmadı.
E ersanh - #37
Çünkü bildiğim kadarıyla bu cihaz için herhangi bir yazılım yükseltmesi yayınlanmadı.
Ben bu rom dosyasını hometech ht 7rt ye yükleme yaparak açtım . Chazım açıldı! Fakat bu rom dosyasın android 4.4.4 eski bana daha yeni bir sürmü gerekli. Yada gene uyumlu bir rom. Hometech kendi sürümü android 5 ama maalesef bulamıyorum.. Teşekkür ederim ilğiniz çin.
E ersanh - #38
Merhaba hocam iyi günler ! Sonunda tabletim hometech ht 7rt Batch Tool V1.08 yazılım atarken yanlış rom dan kapandı. Bilgisayar hiç görmüyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz.
Paradox Paradox - #39
Merhaba hocam iyi günler ! Sonunda tabletim hometech ht 7rt Batch Tool V1.08 yazılım atarken yanlış rom dan kapandı. Bilgisayar hiç görmüyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
E ersanh - #40
Denemeye çalışırım , sag olun hocam.
Paradox Paradox - #41
Denemeye çalışırım , sag olun hocam.

:rica:
A akyollu - #42
Merhaba, yazılımı tekrar yüklemeniz mümkün mü indirme bağlantısı silinmiş. Ayrıca config_16.cfg de indirdiğimde çıkmıyor.
Aydar Aydar - #43
Merhaba, yazılımı tekrar yüklemeniz mümkün mü indirme bağlantısı silinmiş. Ayrıca config_16.cfg de indirdiğimde çıkmıyor.
indirebilirsiniz.
A AhmetCemil - #44
Bu dosyalar da silinmiş
fatih.337 fatih.337 - #45
rom linki kırık güncelleyebilirmisiniz?
askin049 askin049 - #46
ROMU YÜKLEDİM CİHAZ AÇILDI KAPANDI. TABLET AÇILMAYINCA BAŞTAN BAŞLATMAK YERİNE LOADER DOSYASINI İŞARETLEYİP YAZILIM ATTIM TABLET ŞUAN AÇILMIYOR TEPKİ YOK NASIL GERİ KALDIRABİLİRİM.
Paradox Paradox - #47
ROMU YÜKLEDİM CİHAZ AÇILDI KAPANDI. TABLET AÇILMAYINCA BAŞTAN BAŞLATMAK YERİNE LOADER DOSYASINI İŞARETLEYİP YAZILIM ATTIM TABLET ŞUAN AÇILMIYOR TEPKİ YOK NASIL GERİ KALDIRABİLİRİM.
Cihazınızın açma/kapama tuşuna 30 saniye kadar basılı tuttuktan sonra yazılım yükleme işlemini tekrar deneyiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/hometech-ht-7rt-rom-resimli-yukleme-anlatimi.9053/