Stock Rom Hometech HT 8C Orijinal Rom

Yazdır

Alim

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 May 2018
1
0
1
28
Hometech ht 8c. Rom bulamadim arama msj hic bisey olmuyor

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Ayarlardan DA seçeneğini seçin ve Preloader tikini kaldırıp öyle deneyin.

1deliye2rapor

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2017
20
7
3
38
Sorun aynı, Download DA geciyor sonra Download Flash deyip 0 da kalıp sonrasında aynı hatayı veriyor time out oldugunda.

• Beğen
Tepkiler: bilgeadam

setateknik

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Nis 2018
1
0
1
54
download only yazanı frimware upgrade yap preloaderi kaldır.optionsta check sever var ise onuda kaldır öyle dene. preloaderi kaldırdığında download onlye düşerse preload ile frimware upgrade yap

jashuva

Üye
Kayıtlı üye
13 Mar 2017
95
41
18
tableti açık bırak batarya bitsin daha sonra şarjı full doldur ve rom yüklemeyi tekrar dene
7.0 ve 5.1 iki romu ayrı ayrı dene

• Beğen
Tepkiler: elketronikci

jashuva

Üye
Kayıtlı üye
13 Mar 2017
95
41
18
mtk cihazlarda sp flash tool ile yazılım atarken ilk birkaç denemenizde kesinlikle preloader tikini kaldırın preloader de oluşacak bir sıkıntı cihazın açılmamasına neden oluyor. Herşeyi yaptınız düzelme yok en son çare preloaderli kullanınız. elinizdeki romun doğru rom olduğuna emin olmalısınız

Alhyprn

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2018
7
0
1
33
Kapalı şekilde bilgisayara bağlıyorum önce görüyor sonra şarj oluyor bağlantısı kesiliyor. Neden bilen var mı ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kapalı şekilde bilgisayara bağlıyorum önce görüyor sonra şarj oluyor bağlantısı kesiliyor. Neden bilen var mı ?

Muhtemelen sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyorsunuzdur.
Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman, sürücüler doğru bir şekilde yüklü olmadığı için,
Cihazınız yazılım yükleme aracı tarafından algılanmıyor olabilir.
Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?