Hometech HT 8C Orijinal Rom

Hometech HT 8C Orijinal Rom

leonidasss leonidasss - #1
58bb2be97216b6cdbe402c985bed641f.jpg

korsan korsan - #2
telefon özelliği aktif değil düzenlenebilirmi
Paradox Paradox - #3
telefon özelliği aktif değil düzenlenebilirmi

Düzenlenebilir ama çok uğraşmak lazım.
S shadow520 - #4
Teşekkürler
Alim Alim - #5
Hometech ht 8c. Rom bulamadim arama msj hic bisey olmuyor
Paradox Paradox - #6
Hometech ht 8c. Rom bulamadim arama msj hic bisey olmuyor

Cihazınıza telefon uygulaması yüklediniz mi?
1 1deliye2rapor - #7
Merhaba, Elimde 2 Adet HT 8C modeli var HomeTech yazısında kalıyor ikiside, üzerinden sıfırlanmıyor. Yazılım yüklemeye çalıştığımda fotoğraftaki hatayı veriyor ikisi de konu hakkında bilgisi fikri olan var mı ? yardımcı olabilir misiniz ?

DDMr03.jpg
symbazz symbazz - #8
Ayarlardan DA seçeneğini seçin ve Preloader tikini kaldırıp öyle deneyin.
1 1deliye2rapor - #9
Sorun aynı, Download DA geciyor sonra Download Flash deyip 0 da kalıp sonrasında aynı hatayı veriyor time out oldugunda.
1 1deliye2rapor - #10
sorun günceldir yardımcı olabilecek birileri var mı ?
Paradox Paradox - #11
sorun günceldir yardımcı olabilecek birileri var mı ?

Yazılım yükleme aracının farklı versiyonlarını denemeniz faydalı olabilir.
S setateknik - #12
download only yazanı frimware upgrade yap preloaderi kaldır.optionsta check sever var ise onuda kaldır öyle dene. preloaderi kaldırdığında download onlye düşerse preload ile frimware upgrade yap
Paradox Paradox - #13
download only yazanı frimware upgrade yap preloaderi kaldır.optionsta check sever var ise onuda kaldır öyle dene. preloaderi kaldırdığında download onlye düşerse preload ile frimware upgrade yap

:alkis:
J jashuva - #14
tableti açık bırak batarya bitsin daha sonra şarjı full doldur ve rom yüklemeyi tekrar dene
7.0 ve 5.1 iki romu ayrı ayrı dene
1 1deliye2rapor - #15
teşekkür ederim deneyip bilgi verecegim.
elketronikci elketronikci - #16
teşekkür ederim deneyip bilgi verecegim.
AYNI SORUN BENDEDE VAR ÇÖZÜM BULABİLDİNİZMİ
J jashuva - #17
mtk cihazlarda sp flash tool ile yazılım atarken ilk birkaç denemenizde kesinlikle preloader tikini kaldırın preloader de oluşacak bir sıkıntı cihazın açılmamasına neden oluyor. Herşeyi yaptınız düzelme yok en son çare preloaderli kullanınız. elinizdeki romun doğru rom olduğuna emin olmalısınız
furkanç furkanç - #18
:rolleyes::tsk::tugla:
Alhyprn Alhyprn - #19
Kapalı şekilde bilgisayara bağlıyorum önce görüyor sonra şarj oluyor bağlantısı kesiliyor. Neden bilen var mı ?
Paradox Paradox - #20
Kapalı şekilde bilgisayara bağlıyorum önce görüyor sonra şarj oluyor bağlantısı kesiliyor. Neden bilen var mı ?

Muhtemelen sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyorsunuzdur.
Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman, sürücüler doğru bir şekilde yüklü olmadığı için,
Cihazınız yazılım yükleme aracı tarafından algılanmıyor olabilir.
Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?
H hfy44 - #21
ben 7.0 romu yükledim herşey normal çalışıyor fakat arka kamera baş aşşağı gösteriyor herşeyi, tekrar 5.1 romuna dönüş yaptım yine kamera ters gösteriyor nasıl çözeceğim bunu yardım lütfen
Paradox Paradox - #22
ben 7.0 romu yükledim herşey normal çalışıyor fakat arka kamera baş aşşağı gösteriyor herşeyi, tekrar 5.1 romuna dönüş yaptım yine kamera ters gösteriyor nasıl çözeceğim bunu yardım lütfen

Yazılım yükleme işleminden önce bir sorun var mıydı, bir de, kamera ayarlarını kontrol ettiniz mi?
H hfy44 - #23
hiçbir sorun yoktu birkaç fotoğraf çekmiştim hepsi normaldi rom yükledikten sonra oldu.ön kamerada sorun yok arka kamera tepe taklak
Paradox Paradox - #24
hiçbir sorun yoktu birkaç fotoğraf çekmiştim hepsi normaldi rom yükledikten sonra oldu.ön kamerada sorun yok arka kamera tepe taklak

Gördüğüm kadarıyla bu cihazın hem 5.1 hem de 7.0 yazılımlarının OTA klasörlerinde güncelleme dosyaları mevcut.
5.1 OTA klasöründeki build.prop dosyasını değiştirmeniz çözüm olabilir.
Yine bunlara ek olarak, 7.0 OTA klasöründeki güncellemeyi de, cihazınızın Ayarlar bölümünden yüklemeniz çözüm olabilir.
Elimde bu cihazdan mevcut değil ve henüz cihaz yazılımını da parçalayıp içeriğine bakacak zaman bulamadım.
Önce kamera uygulamasının ayarlarını kontrol ediniz, olmazsa başka bir kamera uygulaması ile deneme yapınız.
Yine olmazsa, OTA klasörlerine bakarsınız.
H hfy44 - #25
Ota klasöründe build.prop dosyası var bu dosyayı ne yapmalıyım tam anlamadım. Not defteriyle açtım birsürü kodlar var içinde kamera ile ilgili kodlara baktım birşey bulamadım. 6-7 tane kamera program mı denedim hepsinde sonuç aynı herşey tepe taklak.
Bi resim ekledim herşey anlaşılıyor orada

IMG-20180829-WA0002.jpg
Paradox Paradox - #26
Ota klasöründe build.prop dosyası var bu dosyayı ne yapmalıyım tam anlamadım. Not defteriyle açtım birsürü kodlar var içinde kamera ile ilgili kodlara baktım birşey bulamadım. 6-7 tane kamera program mı denedim hepsinde sonuç aynı herşey tepe taklak.
Bi resim ekledim herşey anlaşılıyor orada

Ekli dosyayı görüntüle 1687

Cihazınız Root'lu mu?
Cihazınız Root'lu ise, Root Browser veya Root Explorer kullanarak System klasöründe build.prob dosyasını bulunuz.
Önce dosya izinlerine bakınız.
Daha sonra build.prob dosyasının adını build.prob.bak olarak değiştiriniz.
İşlem tamamladıktan sonra OTA klasöründeki build.prob dosyasını ilgili yere kopyalayınız.
Eski build.prob dosyası ile aynı izinleri veriniz.
Sonra da cihazınızı yeniden başlatınız.

root-explorer_dosya-izinleri_506x900.png

H hfy44 - #27
Cihazınız Root'lu mu?
Cihazınız Root'lu ise, Root Browser veya Root Explorer kullanarak System klasöründe build.prob dosyasını bulunuz.
Önce dosya izinlerine bakınız.
Daha sonra build.prob dosyasının adını build.prob.bak olarak değiştiriniz.
İşlem tamamladıktan sonra OTA klasöründeki build.prob dosyasını ilgili yere kopyalayınız.
Eski build.prob dosyası ile aynı izinleri veriniz.
Sonra da cihazınızı yeniden başlatınız.

root-explorer_dosya-izinleri_506x900.png

Cihaz rootlu değil,benim anlamadığım şimdi system klasöründeki build.prob ile benim rom içindeki ota klasöründe olan build.prop dosyası aynı değilmidir, sonuçta o romu yükledim ben. Eğer aynı değil ise veya o dosyayı değiştirdiğimde düzelecekse tableti rootlayayım veya build.prop dosyasını uploadlayayım siz yardımcı olup düzenleyin.tableti çocuk kullandığından dolayı kamerasını düzeltmek istiyorum yoksa tablet kamerasının bir işe yaradığı yok sizi biraz uğraştırıyorum hakkınızı helal edin.
Paradox Paradox - #28
Cihaz rootlu değil,benim anlamadığım şimdi system klasöründeki build.prob ile benim rom içindeki ota klasöründe olan build.prop dosyası aynı değilmidir, sonuçta o romu yükledim ben. Eğer aynı değil ise veya o dosyayı değiştirdiğimde düzelecekse tableti rootlayayım veya build.prop dosyasını uploadlayayım siz yardımcı olup düzenleyin.tableti çocuk kullandığından dolayı kamerasını düzeltmek istiyorum yoksa tablet kamerasının bir işe yaradığı yok sizi biraz uğraştırıyorum hakkınızı helal edin.

Mevcut yazılımı parçalayıp incelemedim.
Bu nedenle yazılım içindeki dosya ile OTA klasöründeki dosya aynı mıdır veya bahsettiğim işlemin sonucu ne olur bilmiyorum.
Bu cihazdan bende aldım ama henüz bana ulaşmadı.
Nasipse bir kaç gün içerisinde elimde olacak.
O zaman her iki yazılımı da deneyeceğim.
Denemelerimi sizinle paylaşırım.
H hfy44 - #29
Mevcut yazılımı parçalayıp incelemedim.
Bu nedenle yazılım içindeki dosya ile OTA klasöründeki dosya aynı mıdır veya bahsettiğim işlemin sonucu ne olur bilmiyorum.
Bu cihazdan bende aldım ama henüz bana ulaşmadı.
Nasipse bir kaç gün içerisinde elimde olacak.
O zaman her iki yazılımı da deneyeceğim.
Denemelerimi sizinle paylaşırım.
Sizden ricam cihaz gelince içinde olan orjinal romu uploadlamanız, ben cihazı bimden aldım 5.1 sürümü vardı aldığımda kamera düzgün çekiyordu, hometech in sitesinde Android 7.0 olduğunu görünce indirip yükledim ve kamera gitti, indirdiğim dosyada 5.1 sürümüde vardı düzelir diye tekrar onu yükledim ama düzelmedi.sonra bu sitedeki romları denedim yine aynı. Hatta hometech in müşteri hizmetlerine yazdım bana söyledikleri tek şey sitemizdeki mevcut yazılımı yükleyin oldu. Sanki ben uzaydan yazılım indirip yükledim,sizi takip ediyorum inşallah çözeriz bu işi.
Paradox Paradox - #30
Sizden ricam cihaz gelince içinde olan orjinal romu uploadlamanız, ben cihazı bimden aldım 5.1 sürümü vardı aldığımda kamera düzgün çekiyordu, hometech in sitesinde Android 7.0 olduğunu görünce indirip yükledim ve kamera gitti, indirdiğim dosyada 5.1 sürümüde vardı düzelir diye tekrar onu yükledim ama düzelmedi.sonra bu sitedeki romları denedim yine aynı. Hatta hometech in müşteri hizmetlerine yazdım bana söyledikleri tek şey sitemizdeki mevcut yazılımı yükleyin oldu. Sanki ben uzaydan yazılım indirip yükledim,sizi takip ediyorum inşallah çözeriz bu işi.

Cihaz dün akşam saatlerinde elime ulaştı.
Nasipse uygun bir zamanda inceleyeceğim.
T tekno28lojistik - #31
HT8C modellerinde kronik bir sorun gibi anladıgım kadarıyla aynı şekilde elimde ki mevcut tablette de şarj simgesi geldiğinde pc üzerinden bağlanıyı koparıyor. yazılımdan ziyade farklı bir sorun yardımcı olarak var ise değerli yorumlarını eksik etmesinler... saygılar
Paradox Paradox - #32
HT8C modellerinde kronik bir sorun gibi anladıgım kadarıyla aynı şekilde elimde ki mevcut tablette de şarj simgesi geldiğinde pc üzerinden bağlanıyı koparıyor. yazılımdan ziyade farklı bir sorun yardımcı olarak var ise değerli yorumlarını eksik etmesinler... saygılar

Benimde elimde bu cihazdan mevcut.
Bahsettiğiniz sorunu hiç yaşamadım.
Belki kullandığınız USB cihazı yeterince besleyemiyordur.
Belki de sorun kablodadır.
H hfy44 - #33
@Paradox, usta şu kamera olayını inceleyebildinmi
Paradox Paradox - #34

Henüz bakamadım.
Nasipse önümüzdeki hafta sonunu bu cihaza ayırdım.
H hfy44 - #35
Teşekkürler, kolay gelsin
Paradox Paradox - #36
Teşekkürler, kolay gelsin

Rica ederim.
Teşekkürler.
Paradox Paradox - #37

Ters kamera sorununu çözdüm.
Sorunun çözümüne
buradan ulaşabilirsiniz.
T tekno28lojistik - #38
Benimde elimde bu cihazdan mevcut.
Bahsettiğiniz sorunu hiç yaşamadım.
Belki kullandığınız USB cihazı yeterince besleyemiyordur.
Belki de sorun kablodadır.

kablodan olduğunu düşünmüyorum sürekli yazılım attığım kablo farklı pc ilede denedim sonuç aynı flas tool format kısmınıda denedim aynı en son çare emmc olabilir düşüncesi oldu.
Paradox Paradox - #39
kablodan olduğunu düşünmüyorum sürekli yazılım attığım kablo farklı pc ilede denedim sonuç aynı flas tool format kısmınıda denedim aynı en son çare emmc olabilir düşüncesi oldu.

eMMC alakalı olduğunu sanmıyorum.
eMMC sorunları farklı şekilde gözlemlenmektedir.
USB portunuzun çıkış gerilimi ve USB kablonuzda sorun yoksa,
Cihazın USB portunun bulunduğu bölgeye biraz sıcak hava tutmanız düşük bir ihtimal de işe yarayabilir.
T tekno28lojistik - #40
eMMC alakalı olduğunu sanmıyorum.
eMMC sorunları farklı şekilde gözlemlenmektedir.
USB portunuzun çıkış gerilimi ve USB kablonuzda sorun yoksa,
Cihazın USB portunun bulunduğu bölgeye biraz sıcak hava tutmanız düşük bir ihtimal de işe yarayabilir.
pc bağlandığımda bağlantı noktalarında "preloader usb vcom port" olarak gözlemliyorum. şuanda örnegin (brom error s_ft_download_fail (0xfa8) ) hatası alıyorum bu hata kodları değişiklik gösteriyor (4008)-(4010) gibi kodlarıda veriyor ne denediysem olmadı.
Paradox Paradox - #41
pc bağlandığımda bağlantı noktalarında "preloader usb vcom port" olarak gözlemliyorum. şuanda örnegin (brom error s_ft_download_fail (0xfa8) ) hatası alıyorum bu hata kodları değişiklik gösteriyor (4008)-(4010) gibi kodlarıda veriyor ne denediysem olmadı.

Doğrusunu söylemek gerekirse sorunun neden kaynaklandığını anlayamadım.
Sanırım uygun bir zamanda bilgisayarınıza bağlanarak bir bakmam faydalı olabilir.
T tekno28lojistik - #42
Doğrusunu söylemek gerekirse sorunun neden kaynaklandığını anlayamadım.
Sanırım uygun bir zamanda bilgisayarınıza bağlanarak bir bakmam faydalı olabilir.

yardımcı olursanız çok memnun olurum. ne zaman müsait olursanız takipteyim.
eozguc eozguc - #43
SP_Flash_Tool_v5.1828_Win
deneyebilirmisin
T tekno28lojistik - #44
SP_Flash_Tool_v5.1828_Win
deneyebilirmisin

flas tool 24 adet sürümü mevcut hepsi ile inanın tek tek üşenmedim ve denedim sonuç aynı
kandonduran kandonduran - #45
bendede sp flash toola atarken aynı hatayı veriyor çözüm bulundumu
kandonduran kandonduran - #46
aynı hata bendede var çözüm bulursanız haberleşiriz
T tekno28lojistik - #47
şuan için bir çözüm bulamadık.
kandonduran kandonduran - #48
bulursanız bilgilendirirsiniz sevinirim
T tekno28lojistik - #49
1 haftadır konu takibindeyim çözüm sunulmadı bekliyorum bende....
M Machine - #50
bulursanız bilgilendirirsiniz sevinirim
1 haftadır konu takibindeyim çözüm sunulmadı bekliyorum bende....
sürücüyü bilgisiyarınıza kurun.
Ardından yeniden başlatın.
Yazılım yükleme işlemini tekrar edin.
T tekno28lojistik - #51
sürücüyü bilgisiyarınıza kurun.
Ardından yeniden başlatın.
Yazılım yükleme işlemini tekrar edin.

değişen birşey yok sonuç aynı
T tekno28lojistik - #52
11.jpg
kandonduran kandonduran - #53
aynen bendede sonuç aynı
Paradox Paradox - #54
Hataya göre cihazınıza format atılmıyor gibi görünüyor.
Nand Flash arızalı olabilir.
T tekno28lojistik - #55
Flas arızası olsa tepkime hiç vermemesi gerekir. hometech yazısında takılıyor açılışta cihaz. format almadığı konusunda hemfikiriz.
Paradox Paradox - #56
Flas arızası olsa tepkime hiç vermemesi gerekir. hometech yazısında takılıyor açılışta cihaz. format almadığı konusunda hemfikiriz.

Bilgisayarınızın hard diski arızalandığında, hatta hard diski söktüğünüz de, bilgisayarınız tepki vermiyor mu?
Aynı durum tabletiniz içinde geçerlidir.
kandonduran kandonduran - #57
aynn dediğn gibi ben anakartını değiştiricem ama flash nand da değiiştirelebilir
Paradox Paradox - #58
aynn dediğn gibi ben anakartını değiştiricem ama flash nand da değiiştirelebilir

Nand Flash değişimi biraz zahmetli.
Bu işlemi çoğu teknik servis bile yapmıyor.
Doğrudan ana kart değişimi yapıyorlar.
kandonduran kandonduran - #59
yok be bu çenç tabletlerde kolay oynama yapılıyor ama dediğn gibi samsunga yapılması bi haybiye zor
J jure - #60
option menusunde crwswitch seçeneği varsa onu tıkını kaldırın. Daha sonra download seçeneğini firmware olarak değiştirin. yükler.
S seviyeli22 - #61
option menusunde crwswitch seçeneği varsa onu tıkını kaldırın. Daha sonra download seçeneğini firmware olarak değiştirin. yükler.
crwswitch derken bulamadım sp flastooda öye bişey
emre123gs emre123gs - #62
58bb2be97216b6cdbe402c985bed641f.jpg

linki yenılermısınız tsk
S seviyeli22 - #63
ustam link kırırk
Paradox Paradox - #64
Yazılım indirme bağlantısı yenilenmiştir.
S sago - #65
indirme linki hata veriyor
Paradox Paradox - #66
indirme linki hata veriyor

ihtiyacınız olan yazılımı indirebilirsiniz.
pebkac pebkac - #67
yükleme sorununu çözen var mı ?
pebkac pebkac - #68
flas tool 24 adet sürümü mevcut hepsi ile inanın tek tek üşenmedim ve denedim sonuç aynı
sorun çözüldü mü arkadaşlar
T tekno28lojistik - #69
sorun çözüldü mü arkadaşlar
hayır
pebkac pebkac - #70
Misterinin cihaz elimde kaldi
T tekno28lojistik - #71
aynı şekilde oldu bende de konuya hakım arkadaslarda bir çözüm bulamadı. anakart değiştireceksin yapacak baska birsey yok. çözüm bulabilirsen ve paylaşırsan memnun olurum. kolay gelsin.
Paradox Paradox - #72
aynı şekilde oldu bende de konuya hakım arkadaslarda bir çözüm bulamadı. anakart değiştireceksin yapacak baska birsey yok. çözüm bulabilirsen ve paylaşırsan memnun olurum. kolay gelsin.

Nasipse tatil dönüşü adres vereyim de, şu yazılım yüklenmeyen cihazları bana bir gönderiniz.
Bir inceleyelim bakalım dertleri ne imiş.
V voodoodck - #73
Merhabalar yazılımı indirdim usb driverları falanda kurdum fakat bağlantı sürekli kesiliyor ve yazılım atma işlemi başlamıyor başka şekilde atma yöntemi var mı ?
Paradox Paradox - #74
Merhabalar yazılımı indirdim usb driverları falanda kurdum fakat bağlantı sürekli kesiliyor ve yazılım atma işlemi başlamıyor başka şekilde atma yöntemi var mı ?

Sürekli bağlantı kesiliyorsa, sorun cihazın donanımı ile alakalı olabilir.
Bu cihazdan bende de mevcut.
Daha önce defalarca yazılım yükledim.
Herhangi bir sorun yaşamadım.

Farklı USB kablo, USB port veya PC kullanmanız da faydalı olabilir.
V voodoodck - #75
Sürekli bağlantı kesiliyorsa, sorun cihazın donanımı ile alakalı olabilir.
Bu cihazdan bende de mevcut.
Daha önce defalarca yazılım yükledim.
Herhangi bir sorun yaşamadım.

Farklı USB kablo, USB port veya PC kullanmanız da faydalı olabilir.
hocam cep telefonu kutularından çıkan kablolardan kullandım 2 tane bilgisayarda denedim sorun aynı wipe data factory reset yaptığımda da Hometech yazısında sabaha kadar bekliyor
Paradox Paradox - #76
hocam cep telefonu kutularından çıkan kablolardan kullandım 2 tane bilgisayarda denedim sorun aynı wipe data factory reset yaptığımda da Hometech yazısında sabaha kadar bekliyor

Nand Flash sorunu olabilir.
Logo da kalma sorununun başlıca nedenlerindendir.
Sorunun çözümü için çoğu zaman fiziksel müdahale gerekir.
E ewirhan - #77
telefon özelliğinin eklenmesi çok mu zor uğraşmaya değmez mi sizce
Paradox Paradox - #78

Bu cihaz için değmez.
Cihaz çok kasıyor, ayrıca, cihazın ön tarafında ahize hoparlörü yok.
Hem kim bu cihazı yanında telefon olarak taşır ki?
E ewirhan - #79
kullandığım kadarıyla gayet stabil ön tarafında olmasada arka hoparlörü kullanılabilir wp aramalarında öyle kullanmaktayım.
F fahri01 - #80
2 tane cihazda yükleme hatası alıyordum yeni formattan çıkmış bir bilgisayarda drver lerini yükleyip denedim sorunsuz ilk denmede 2 cihazımda format yedi şu an 2 side çalıştı
denemek isterseniz
eozguc eozguc - #81
uğraşınca oluyor
Paradox Paradox - #82
2 tane cihazda yükleme hatası alıyordum yeni formattan çıkmış bir bilgisayarda drver lerini yükleyip denedim sorunsuz ilk denmede 2 cihazımda format yedi şu an 2 side çalıştı
denemek isterseniz

:tsk:
ugurislam ugurislam - #83
B bayezidi bistami - #84
Dostlar bu cihazın android 7 romu elinde olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Başka bir siteden 2017 tarihli bir rom indirdim. Scatter dosyasını ekleyince invalid hatası alıyorum. Cihaz recoverye girmiyor. Sürekli kendini resetliyor. 7 yoksa 5 de olur.
Paradox Paradox - #85
Dostlar bu cihazın android 7 romu elinde olan varsa paylaşırsa çok sevinirim. Başka bir siteden 2017 tarihli bir rom indirdim. Scatter dosyasını ekleyince invalid hatası alıyorum. Cihaz recoverye girmiyor. Sürekli kendini resetliyor. 7 yoksa 5 de olur.

.
B bayezidi bistami - #86
Kardeşim sen bir insan değilsin......Bir meleksin... Sağolasın
Paradox Paradox - #87
Kardeşim sen bir insan değilsin......Bir meleksin... Sağolasın

:zuhaha:
Abartmayalım canım.
M moonlight - #88
link güvenli değil diyor
Paradox Paradox - #89
link güvenli değil diyor

Güvenlikle ilgili endişeleriniz varsa, paylaşılan yazılımı indirmeyiniz.
yaman741 yaman741 - #90
Güvenlikle ilgili endişeleriniz varsa, paylaşılan yazılımı indirmeyiniz.
link hatalı patron
yaman741 yaman741 - #91
link hatalı patron
arkadaşın biri paylaşmış indiyorum olursa okeylerim
Paradox Paradox - #92
link hatalı patron

Paylaştığım bağlantıda aslında bir sorun yok, yazılımı indirmek için güvenlik uyarısını görmezden gelmeniz yeterli olacaktır.
A ahmetkings - #93
Hata
File can not be located, please try again later.
Bu hatayı alıyoruz her iki romda da . Alternatif bir seçenek sunarsanız sevinirim.
Paylaştığım bağlantıda aslında bir sorun yok, yazılımı indirmek için güvenlik uyarısını görmezden gelmeniz yeterli olacaktır.
Master Master - #94
Hata
File can not be located, please try again later.
Bu hatayı alıyoruz her iki romda da . Alternatif bir seçenek sunarsanız sevinirim.
Konuya yazılan yorumlarda link olması lazım.
O orhan76 - #95
dosyayı indiren varmı acaba linkler boş, üyelik istiyor sanırım
Paradox Paradox - #96
dosyayı indiren varmı acaba linkler boş, üyelik istiyor sanırım

.
K kalora - #97

İlk denemede yaptım teşekkür ederim
Paradox Paradox - #98
İlk denemede yaptım teşekkür ederim

Geçmiş olsun.
Sinplayer Sinplayer - #99
Aylardır yatan tablet sayenizde geri döndü hem de Android 7.0 olarak. Teşekkür ederim.
I imhotep - #100
Link ölmüş galiba, yenileme imkanınız var mı
Paradox Paradox - #101
Link ölmüş galiba, yenileme imkanınız var mı

İhtiyacınız olan yazılımı buradan indirebilirsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/hometech-ht-8c-orijinal-rom.3299/