Yardım Hometech İdeal Tab 9 Driver

Yazdır

Neroglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Haz 2019
4
0
1
46
Merhaba ideal tab 9 tabletime rom yüklemek istiyorum driverini bulamadım pc tabletimi tanımıyor yardımcı olabilecek varmı

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
aradığınız sürücüler mevcut.
Bilgisayarınızın işletim sistemi Microsoft Windows 10 ise, bu sürücüler işinize yaramayacaktır.
Sürücüleri bilgisayarınıza tanıtabilmeniz için bazı karmaşık işlemler yapmanız gerekmektedir.
Bu cihaza sorunsuz bir şekilde yazılım yüklemesi yapabileceğiniz işletim sistemi, Microsoft Windows 7'dir.

• Beğen
Tepkiler: Neroglu

Neroglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Haz 2019
4
0
1
46
aradığınız sürücüler mevcut.
Bilgisayarınızın işletim sistemi Microsoft Windows 10 ise, bu sürücüler işinize yaramayacaktır.
Sürücüleri bilgisayarınıza tanıtabilmeniz için bazı karmaşık işlemler yapmanız gerekmektedir.
Bu cihaza sorunsuz bir şekilde yazılım yüklemesi yapabileceğiniz işletim sistemi, Microsoft Windows 7'dir.
Tablete burada verilen ideal tab 9 için 4 farklı romuda yükledim fakat sanki bir sorun var uyumlu değilmis gibi kasma ve donma yapıyor sebebi nedir sizce

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arkadaşlar teşekkür ederim ilginiz ve alakamız için

Sorununuz çözüldü mü?
Cihazınız eskiden nasıl çalışıyordu ve yazılım yükleme işleminden sonra kasma tam olarak ne zaman başlıyor?

Bende de bir Hometech cihazı var.
Kasıyor, ekranı ekran değil, çocuk ne zaman duvara vurup kıracak bekliyorum.
:zuhaha:

• Beğen
Tepkiler: Neroglu

Neroglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Haz 2019
4
0
1
46
Program yüklerken kasma oluyor ilk açılışta sorun yok ben bu sorunun cihaza uygun rom yüklenmediginden kaynaklandığını tahmin ediyorum cihaz biraz eski

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Program yüklerken kasma oluyor ilk açılışta sorun yok ben bu sorunun cihaza uygun rom yüklenmediginden kaynaklandığını tahmin ediyorum cihaz biraz eski

Anladım.
Muhtemelen Google oturumu açtıktan sonra sorun yaşamaya başlıyorsunuz.
Bunun nedeni de, siz oturum açar açmaz arka planda güncellenen ve artık cihazınıza ağır gelen Google uygulamaları olabilir.
Yazılım yükleme işleminden sonra, cihazınıza Root yetkisi vererek Google Arama ve Gmail gibi uygulamaları kaldırmanız faydalı olabilir.
Bu mümkün değilse veya Root yetkilerini nasıl kullanacağınız hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz,
Cihazda yerleşik olarak gelen kullanmayacağınız uygulamaları devre dışı bırakmanız da faydalı olacaktır.