Hometech Premium Tab 9 Rom İsteği

Hometech Premium Tab 9 Rom İsteği

R refik - #1
arkadaşlar bana hometech premium tap 9 rom lazım cihaz açılıp kapanıyor her şeyi denedim sadece rom kaldı eger mümkünse ekleyebilirmisiniz şimdiden teşekkürler
symbazz symbazz - #2
PremiumTab9%2Bcopy.PNG

HOMETECH PREMIUM TAB9 FACTORY RESET
1.POWER VOL – TUŞUNA AYNI ANDA BASARAK BASILI TUTUN EKRAN LOGOSU ÇIKINCA ELLERİNİZİ TUŞLARDAN ÇEKİNİZ.
2.AÇILAN SAYFADA VOL – TUŞU İLE RECOVERY YAZAN KISMA GELEREK POWER TUŞUNA BASINIZ TABLETİNİZ KAPANIP FACTORY MODUNDA AÇILACAKTIR.
3.AÇILAN SAYFADA VOL – TUŞUNA BASARAK WİPE DATA/FACTORY RESET ÜZERİNE GELİNİZ VE POWER TUŞUNA BASINIZ.
4.AÇILAN SAYFADA VOL – TUŞU İLE YES—DELETE ALL USER KISMINA GELEREK POWER TUŞUNA BASINIZ.
5.TABLETİNİZ FORMATLANACAK VE FACTORY EKRANINA DÖNECEKTİR.REBOOT SYSTEM NOW ÜZERİNDE POWER TUŞUNUA BASINIZ CİHAZINIZ KAPANARAK TEKRAR AÇILACAKTIR.
silivriserdar silivriserdar - #3
arkadaşlar bana hometech premium tap 9 rom lazım cihaz açılıp kapanıyor her şeyi denedim sadece rom kaldı eger mümkünse ekleyebilirmisiniz şimdiden teşekkürler
Bu konuda mevcut.
Hometech Premium Tab 9 Rom
R refik - #4
sitededekiler boş link çıkıyor
Paradox Paradox - #5
sitededekiler boş link çıkıyor

Nasıl boş çıkıyor?
Ben bizzat baktım.
Bağlantılar sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
.
symbazz symbazz - #6
Arkadaş doğru söylüyor. Bende 3 saat önce baktığımda link boştu. Yeni güncellemişler o zaman. Şimdi aynı linklerine baktım, güncellenmiş.
Paradox Paradox - #7
Arkadaş doğru söylüyor. Bende 3 saat önce baktığımda link boştu. Yeni güncellemişler o zaman. Şimdi aynı linklerine baktım, güncellenmiş.

Yandex Disk zaman zaman sapıtıyor demek ki.
;)
symbazz symbazz - #8
Eskiyi silip yeni versiyona güncellemişlerdir.
Paradox Paradox - #9
Eskiyi silip yeni versiyona güncellemişlerdir.

O da aklıma geldi ama ben bütün yazılımları indirip arşivlediğim için kontrol ettim.
Dosyalarda bir değişiklik olmamış.
;)
symbazz symbazz - #10
Belirli günlerde cloud aktarması yapıyorlar. Yani dosyaları başka serverlara taşıyorlar. Herhalde o ana denk geldik.
Paradox Paradox - #11
Belirli günlerde cloud aktarması yapıyorlar. Yani dosyaları başka serverlara taşıyorlar. Herhalde o ana denk geldik.

Olabilir.
E erkan16 - #12
Nasıl boş çıkıyor?
Ben bizzat baktım.
Bağlantılar sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
.
Linkte indirme yok . Bu romun indirme linki bulabilirsem memnun olurum bulamadım
Aydar Aydar - #13
Linkte indirme yok . Bu romun indirme linki bulabilirsem memnun olurum bulamadım
konuyu inceler misiniz.
Paradox Paradox - #14

.
E erkan16 - #15
.
Hiçbir yerde yoktu çok çok teşekkür ederim
Paradox Paradox - #16
Hiçbir yerde yoktu çok çok teşekkür ederim

:rica:
Bütün Hometech yazılımları arşivimde mevcut.
ghost_killer ghost_killer - #17
selamun aleykum hocam hometech premium tab 9 tablet için android 6.0 rom nerden bulabilirim
Paradox Paradox - #18
selamun aleykum hocam hometech premium tab 9 tablet için android 6.0 rom nerden bulabilirim

A.S.
Hometech tarafından bu cihaz için yayınlanan güncel bir yazılım yoksa, ki yoktur,
Farklı cihazların yazılımlarına yönelmeniz gerekecektir.
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/hometech-premium-tab-9-rom-istegi.2245/