HTC Desire 820n Android 6.0.1 Stock Rom

HTC Desire 820n Android 6.0.1 Stock Rom

A andoromamemo - #1
HTc d820N Rom sürüm 6.0.1 dir .

DorukCNR DorukCNR - #2
*Download diye yaziliyor

Ve Nasil kuracagiz
silivriserdar silivriserdar - #3
*Download diye yaziliyor

Ve Nasil kuracagiz
bulunan konudan devam edin. Gerekli açıklamalar var.
pervot38 pervot38 - #4
Merhaba HTC 820N dual sim modelin yazılımı gereklidir.Desteginizi rica ederiz.
silivriserdar silivriserdar - #5
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın. Çıkan ekranın resmini konuya atın bakalım. Uygun yazılımın linkini konuya atalım.
pervot38 pervot38 - #6
Merhaba Dowload boot kısmının resmini cektim ekledim

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
astek055 astek055 - #7
yazılımı indire bilirsiniz.
pervot38 pervot38 - #8

tesekkür ederim ustam deneyip tekrar dönüş sağlayacagım
symbazz symbazz - #9
Merhaba Dowload boot kısmının resmini cektim ekledim

Gıcıklandığım cihazlardan biri.
astek055 astek055 - #10
tesekkür ederim ustam deneyip tekrar dönüş sağlayacagım
Sonuç nedir?
pervot38 pervot38 - #11
Merhaba sonuç %100 olumludur.Ürün ayaga kalktı çalışmaktadır
Teşekkürler
astek055 astek055 - #12
Merhaba sonuç %100 olumludur.Ürün ayaga kalktı çalışmaktadır
Teşekkürler
Geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Geçmiş olsun.
M malibu4242 - #13
M malibu4242 - #14
bendeki ekran görüntüsüde bunun ile aynı yazılımı paylaşabilir misiniz? şimdiden teşekkürler...
pervot38 pervot38 - #15

Burada mevcuttur
astek055 astek055 - #16
bendeki ekran görüntüsüde bunun ile aynı yazılımı paylaşabilir misiniz? şimdiden teşekkürler...
Yazılım .
I IamSouQatSu - #17

Merhabalar yazılım hiç birşekilde yükliyemiyorum no image diyor cd kart ile denediğimde fastboot ekranı şu şekilde yanlış yazılımmı deniyorum bu konuda yardımcı olabilir misin ?

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
astek055 astek055 - #18
Yazılım doğru. Bilgisayar üzerinden denediğinde tam olarak aldığın hata nedir.
I IamSouQatSu - #19
eror connot load 0PFJIMG no error gibi hatalar alıyorum fastboot komutu ile
I IamSouQatSu - #20
C:\Users\Pc\Desktop\HTC\htc fastboot driver spl>fastboot flash zip firmware.zip
error: preprocess_file : Cannot open file firmware.zip

tam olarak bu hata alıyorum
Casper_2641 Casper_2641 - #21
C:\Users\Pc\Desktop\HTC\htc fastboot driver spl>fastboot flash zip firmware.zip
error: preprocess_file : Cannot open file firmware.zip

tam olarak bu hata alıyorum

Geçmiş olsun genel olarak anakartı kötü durumdaki telefonlarda gelen bir hata.Yazılım yüklesenizde 1-2 gün sonra tekrar recovery menüye düşecektir.2 adet cihazda karşılaştım.
I IamSouQatSu - #22
hmm anladım teşekkür ederim bilgi için.
silivriserdar silivriserdar - #23
eror connot load 0PFJIMG no error gibi hatalar alıyorum fastboot komutu ile

SD kartı değiştirin öyle deneyin. Genelde bu hatayı sd kart yüzünden verir.
I IamSouQatSu - #24
farklı bir sd kart ile denediğimde device halted due to large ımage uptade dosya büyük olduğu için yüklenemedi diyor sanırım şuan ne yapmam gerekiyor bilginiz var mıdır ?
silivriserdar silivriserdar - #25
farklı bir sd kart ile denediğimde device halted due to large ımage uptade dosya büyük olduğu için yüklenemedi diyor sanırım şuan ne yapmam gerekiyor bilginiz var mıdır ?
Saglam bir sd kart bulup deneme yap. Sendeki sd kartlar ya bozuk yada kalitesiz. Gene olmaz ise teknik servise ver.
astek055 astek055 - #26
İmage dosyası sd karta yüklenirken kendini açmaya çalıştığı için bu hatayı veriyor.
Örn.: Rufus olmadan Windows işletim sistemini Flash belleğe yüklemeye çalışırsanız, ....... isimli dosya çok büyük olduğu için kopyalanamadı hatası alırsınız. Sizin aldığınız hatada bu hatanın bir değişik türüdür.
Paradox Paradox - #27
İmage dosyası sd karta yüklenirken kendini açmaya çalıştığı için bu hatayı veriyor.
Örn.: Rufus olmadan Windows işletim sistemini Flash belleğe yüklemeye çalışırsanız, ....... isimli dosya çok büyük olduğu için kopyalanamadı hatası alırsınız. Sizin aldığınız hatada bu hatanın bir değişik türüdür.

Konuya uzağım, lakin örnek kısmı için bir düzeltme yapmam lazım.
FAT32 dosya sisteminin desteklediği tek parça en büyük dosya boyutu 4 GB'tır.
Bu nedenle sadece Microsoft Windows işletim sistemini değil,
Tek parça 4 GB'dan büyük hiç bir dosyayı FAT32 dosya biçimli bir depolama alanına kopyalayamazsınız.
Bu durumda kullandığınız depolama alanını NTFS seçeneğini seçerek biçimlendirmelisiniz.
Böylece sorun ortadan kalkmış olur.
astek055 astek055 - #28
Konuya uzağım, lakin örnek kısmı için bir düzeltme yapmam lazım.
FAT32 dosya sisteminin desteklediği tek parça en büyük dosya boyutu 4 GB'tır.
Bu nedenle sadece Microsoft Windows işletim sistemini değil,
Tek parça 4 GB'dan büyük hiç bir dosyayı FAT32 dosya biçimli bir depolama alanına kopyalayamazsınız.
Bu durumda kullandığınız depolama alanını NTFS seçeneğini seçerek biçimlendirmelisiniz.
Böylece sorun ortadan kalkmış olur.

Şöyle anlatayım Sayın @Paradox.
Şimdi bu tür işlemlerde program olmadan hafıza kartına attığımız dosya da hata alıyoruz. Sizinde dediğiniz gibi fat32 dosya biçiminde görünüyor. Lakin telefon sitemlerinde bu biraz daha farklı. Normalde hafıza kartının sistemini biçimlendirme yaparken NTFS olarak belirleye biliyoruz. Bu şekilde belirleme yaptığımız zaman telefon sistemlerinde hata veriyor. Bu yüzden Allwinner işlemcili cihazlar için PhonexCart diye bir program var. Arkadaşın aldığı hatada bu hatanın bir farklı türüdür. Kısaca sizin vermiş olduğunuz örnek doğrudur. Sadece bunun cep telefonu için olan kısmının farklı olduğunu biliyorum. Bu şekilde deneme yapıldığı zaman da işlemde hata oluşuyor.
Yada ben beceremedim UYDURUYORUM bunların hepsini. :sweatsmile::sweatsmile:
symbazz symbazz - #29
Şöyle anlatayım Sayın @Paradox.
Şimdi bu tür işlemlerde program olmadan hafıza kartına attığımız dosya da hata alıyoruz. Sizinde dediğiniz gibi fat32 dosya biçiminde görünüyor. Lakin telefon sitemlerinde bu biraz daha farklı. Normalde hafıza kartının sistemini biçimlendirme yaparken NTFS olarak belirleye biliyoruz. Bu şekilde belirleme yaptığımız zaman telefon sistemlerinde hata veriyor. Bu yüzden Allwinner işlemcili cihazlar için PhonexCart diye bir program var. Arkadaşın aldığı hatada bu hatanın bir farklı türüdür. Kısaca sizin vermiş olduğunuz örnek doğrudur. Sadece bunun cep telefonu için olan kısmının farklı olduğunu biliyorum. Bu şekilde deneme yapıldığı zaman da işlemde hata oluşuyor.
Yada ben beceremedim UYDURUYORUM bunların hepsini.

Uydurukçu. Bana diyecek birşey bırakmamışsınız çok şükür. Şimdi içimizden biri de çıkıp, "söyledin de biz mi engelledik" falan diyebilir de. :D
Paradox Paradox - #30
:alkis:
C codemax633 - #31

merhaba hocam emeğinize sağlık ama link ölmüş yenileyebilirmisiniz
sontecrube sontecrube - #32
link kırık üstat
Paradox Paradox - #33
link kırık üstat

Konu sahibi konusu ile alakasını kesmiş gibi görünüyor.
S saatci19 - #34
tesekkür ederim
O organizator - #35
Ben herşeyi yaptım olmadı arkadaşlar en son birisi söyledi aynı şekil indirdim kurdum allahıma şükür oldu. isteyen varsa göz atabilir.
Paradox Paradox - #36
Ben herşeyi yaptım olmadı arkadaşlar en son birisi söyledi aynı şekil indirdim kurdum allahıma şükür oldu. isteyen varsa göz atabilir.

:tsk:
S show65 - #37
link ölüüüü
A AntalyaDemre - #38
link kırık _?_?_?_?
G gecekocovali - #39
Benim için Tekrar Paylaşabilir Misin HTC 820n Çift Sim İçin Rom Lazım Bakmadığım Yer Kalmadı
Bu Konudakiler De Olmuyor

printThread_attachments

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    592.3 KB · Görüntüleme: 2
yakupbtr21 yakupbtr21 - #40
Merhaba HTC desire 820G dual sim modelin yazılımı gereklidir. Desteginizi rica ederiz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/htc-desire-820n-android-6-0-1-stock-rom.2816/