HTC Desire 828 Rom İsteği

Yazdır

fatko_288

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Kas 2017
10
3
3
36
İstanbul, Türkiye
htc desire 828 cihazım var kapanma sorunu sebebiyle servise götürdüm yazılım attılar geri verdiler şimdide cihaz açılıyor android uygulama optimize ediliyor hatası çıkıyor, telefon kapatsam açsam aynı sorun ile karşılaşıyorum, kendi imkanlarım ile buna orjinal yazılım atabilirmiyim yada oynanmış yazılım
servise götürecektim ama telefonu yere düşürdüm ufak bir kırık oluştu dokunmatiği çalışıyor, maddi durumu düzeltene kadar telefonu bu şekilde kullanmam lazım htc_a51bml_tuhl yazıyor yardımcı olursanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
htc desire 828 cihazım var kapanma sorunu sebebiyle servise götürdüm yazılım attılar geri verdiler şimdide cihaz açılıyor android uygulama optimize ediliyor hatası çıkıyor, telefon kapatsam açsam aynı sorun ile karşılaşıyorum, kendi imkanlarım ile buna orjinal yazılım atabilirmiyim yada oynanmış yazılım
servise götürecektim ama telefonu yere düşürdüm ufak bir kırık oluştu dokunmatiği çalışıyor, maddi durumu düzeltene kadar telefonu bu şekilde kullanmam lazım htc_a51bml_tuhl yazıyor yardımcı olursanız sevinirim
bulunan konuda paylaştım.

• Beğen
Tepkiler: fatko_288

fatko_288

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Kas 2017
10
3
3
36
İstanbul, Türkiye
Hocam beni başka bir konuya yönlendirdiniz özel üyeliğe geçebilecek durumum yok ancak bildiğim birşeyler varsa yardımcı olabilirim

aşagıdaki adreste yazılım buldum benim telefonun versiyonu 1.09.401.4

ücretsiz olarak indirilebilen versiyon 1.00.401.4

yazılımlar telefonuma uyumlumudur

hafıza kartına atsam yükleme yapabilirmiyim

Moderatör tarafında düzenlendi:

fatko_288

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Kas 2017
10
3
3
36
İstanbul, Türkiye
Htc cihaz aldım teknik servis cihazı çöp etti kullanılamaz hale getirdi, htc cihazın bir daha yanından geçmeyeceğim durumum düzelene kadar bu cihazla idare etmek durumundayım, tekrar servise götüreceğim sırada telefonun ekranı çatladı htc_a51bml_tuhl yazılımını temin edip yükleyebilmem için yardımınıza ihtiyacım var

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Cihazınızı fastboot moduna alın.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

yazılımı indirin ve bilgisayarınıza kurun. Sonra bilgisayardan yazılımın kurulu olduğu dizine gelin ve Shift tuşuna basılı tutarak Sağ Tıklayın Shell Penceresini burada açına tıklayın. Bir pencere açılacak siyah yada koyu yeşil zemin üzerine. Burada satıra ;

fastboot getvar all

yazın ve tıklayın. Herşeyi doğru yaptıysanız ekrana şöyle bir liste çıkacak.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Buraya kadar gelebildiyseniz artık vakti olan, uyumayan, konudan anlayan birisi size yardımcı olacaktır.

Yoksa forumumuzda yayınlanan hiçbir uygulama yada yazılım ücretli değildir. Siz istemesini bildikten sonra her sorun çözülür.

fatko_288

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Kas 2017
10
3
3
36
İstanbul, Türkiye

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Desire 828 cihazlarda fastboot menü yok sanırım download menüde bu bilgilere ulaştım

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Editleyen Symbazz: Hocam imei numaranızı açık etmişsiniz. Neyseki ben düzenledim. Aman ha clona düşer cihazınız.
Verdiğim konudaki da aynı yazılım. Htc cihazlarının bazı modellerin yazılımları paylaşılmamış. Ve çoğu da ücretli şekilde sitelerde yer alıyor. Bizde bu yazılımları bizde bulunan Xtc2clip box ile İndirip yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ama bu box ücretlidir. Özel üye olmak çokta zor değil. Şimdiye kadar belki olmuştunuz. O yüzden bir an önce özel üye olmaya çalışın. Özel üye olduktan sonra yazılım anlamında gerekli desteği ben sağlarım.