HTC Desire 830 A51CML_TUHL Türkiye Stock Rom

HTC Desire 830 A51CML_TUHL Türkiye Stock Rom

silivriserdar silivriserdar - #1
197283e6aabdcc761b6fa1bea1d08ac2.jpg

Mega şifre çözücü:
Kod:
vDb7rCOlsK1i-Q4v8RGmiQ
A arcineo - #2
vDb7rCOlsK1i-Q4v8RGmiQ
teşekkürler ama mega dan dosya indirmek işkence başka bir yerden paylaşabilirmisiniz ?
silivriserdar silivriserdar - #3
teşekkürler ama mega dan dosya indirmek işkence başka bir yerden paylaşabilirmisiniz ?

Müsait bir zamanda yandex veya google drive yüklerim. Mega'da da aslında hız sınırlaması yok. Hızlıca indirebilirsiniz. Direk link verdim zaten.
A arcineo - #4
saolun gerçekten sürekli hata veriyor kota aşımı diye şuan telefonumu kullanamıyorum çok ihtiyacım var
silivriserdar silivriserdar - #5
saolun gerçekten sürekli hata veriyor kota aşımı diye şuan telefonumu kullanamıyorum çok ihtiyacım var

Üye olursanız kota aşımı hatası almazsınız.
A arcineo - #6
mega ya üyeyim kendi bulutuma ekledim ama yine indiremiyorum :(
silivriserdar silivriserdar - #7
mega ya üyeyim kendi bulutuma ekledim ama yine indiremiyorum :(

Tarayıcı olarak hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? Ve hata resmi varsa atarsanız yardımcı olmaya çalışırım. Tek bir tarayıcıya bağlı kalmayın. Diğer tarayıcıları da kullanın. Download manager'da kullanabilirsiniz.

Telefonunuzdan da yada tabletinizdende Puffin Web browser tarayıcı ile dosyayı indirebilrsiniz.
Paradox Paradox - #8
Bu gibi yerlerden sorunsuz bir şekilde indirme yapabilmek için, birden fazla hesap edinmek faydalı olabilir.
A arcineo - #9
s.a çok teşekkür ederim konuyu hallettim elinize sağlık bu paylaşım türkiye ve belkide dünyada tek sizi tebrik ediyorum ...
silivriserdar silivriserdar - #10
s.a çok teşekkür ederim konuyu hallettim elinize sağlık bu paylaşım türkiye ve belkide dünyada tek sizi tebrik ediyorum ...

Rica ederim. Geçmiş olsun.
braveturks braveturks - #11
Üstad paylaşım için teşekkür ederim. Birçok kimsenin derdine merhem olacağına eminim.
C comolokkoy - #12
s.a usta rar şifresi nedir yardim ederseniz sevinirim
Paradox Paradox - #13
s.a usta rar şifresi nedir yardim ederseniz sevinirim

A.S.
Dosya indirme şifresini mi, yoksa indirme için gerekli anahtarı mı soruyorsunuz?
C comolokkoy - #14
tamam hallettim sağolun şifre istemedi
C comolokkoy - #15
saolun telefonu çöp olmaktan kurtardım yükledim yazılımı sd kart ile
Paradox Paradox - #16
saolun telefonu çöp olmaktan kurtardım yükledim yazılımı sd kart ile

Geçmiş olsun.
ynussakat ynussakat - #17
fastboot dan bunu nasıl flashlıycam?
Paradox Paradox - #18
fastboot dan bunu nasıl flashlıycam?

URL: https://www.mobilkulup.com//konu/htc-desire-830-a51cml_tuhl-turkiye-stock-rom.2025/