Çözüldü HTC Desire D626PH Imei Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan minittinim
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 5K
  • Etiketler
    aydar
M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
kolay gelsin
elimde 3 tane HTC DESİRE d626ph var Maui META deneme yaptım olmadı takiyorum bekliyorum hiç bir şeyi gelmiyor bunun başka yolu varım :yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: rıfkı ve hocamm

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
kolay gelsin
elimde 3 tane HTC DESİRE d626ph var Maui META deneme yaptım olmadı takiyorum bekliyorum hiç bir şeyi gelmiyor bunun başka yolu varım :yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Cihazların ayarlar kısmından veya recovery kısmından tam net bilgilerini atarsan konuya yardımcı olmaya çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: hocamm
M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
Serdar abi şuan elektirik yok kalsın yarına size geri dönecem hayırlı akşamlar

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Serdar abi şuan elektirik yok kalsın yarına size geri dönecem hayırlı akşamlar

Meta mauinin hangi sürümünü kullanıyorsun reconnect dedikten sonra cihazı pc ye bağladığınızda power tuşunu basılı tutarak ışığın yanmasını bekleyin, ekran ışığı açıldığında elinizi powerdan çekerseniz driver sorununuz yoksa program otomatik algılar ve işlemi bitirirsiniz.

M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
Meta mauinin hangi sürümünü kullanıyorsun reconnect dedikten sonra cihazı pc ye bağladığınızda power tuşunu basılı tutarak ışığın yanmasını bekleyin, ekran ışığı açıldığında elinizi powerdan çekerseniz driver sorununuz yoksa program otomatik algılar ve işlemi bitirirsiniz.
Hocam şuan eve gidiyorum yarın size dönecem hayırlı akşamlar

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Moderatör tarafında düzenlendi:
M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
  • Beğen
Tepkiler: hocamm
M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
Yazılımı Eğer bir sorun çıkarsa diye verdim. Eğer imei silindi yada bozulduysa, bu yazılımı atarsan orjinal imeisi geri gelecektir.

Diğer bir
Maui meta ile hangi hatayı alıyorsun.

hepinize cok teşekkürler oldu usb driver sıkntı vardi :vantilator: