HTC Desire Eye Ön Kamera Hatası

HTC Desire Eye Ön Kamera Hatası

leonidasss leonidasss - #1
Arkadaşlar bu cihazda ön kamera kendi kendine birden gitmiş ben yazılım attım düzelmedi. Acaba başka yazılım deneyeyim mi yoksa direk tamir-ine mi başlasam kamera bozuk yada film hatası olabilir mi
silivriserdar silivriserdar - #2
Arkadaşlar bu cihazda ön kamera kendi kendine birden gitmiş ben yazılım attım düzelmedi. Acaba başka yazılım deneyeyim mi yoksa direk tamir-ine mi başlasam kamera bozuk yada film hatası olabilir mi
Yazılımdan olacağını sanmam sorun donanımsal gibi duruyor. Peki hangi yazılımı yüklediniz. Original kendi yazılımı dimi?
leonidasss leonidasss - #3
Evet hocam orjinal yazılımı atıldı.Bu son dönem en çok denk geldiğim konu Htc ve kamera sorunları
silivriserdar silivriserdar - #4
Evet hocam orjinal yazılımı atıldı.Bu son dönem en çok denk geldiğim konu Htc ve kamera sorunları
O zaman sorun donanımsal olabilir.
leonidasss leonidasss - #5
Yazılımdan sonra her iki kamerda gitti. Sorunun donanımsal olup olmadığına emin olmak tamiri önerdim. Müşteri cihazını alıp gitti.
silivriserdar silivriserdar - #6
Yazılımdan sonra her iki kamerda gitti. Sorunun donanımsal olup olmadığına emin olmak tamiri önerdim. Müşteri cihazını alıp gitti.
Onun yaptırmaya niyeti yokmuş.
leonidasss leonidasss - #7
Onun yaptırmaya niyeti yokmuş.
Hocam çok uğraştırdı ama.
silivriserdar silivriserdar - #8
Hocam çok uğraştırdı ama.
Aynen, aslında bizde de doktorlar gibi cüzi bir ücret karşılığı ön inceleme ücreti olmalı. Atıyorum her cihaz için 10 ve 20 tl arası gibi. Tabi rekabet olduğu için bu olacak birşey değil. Gerçi bildiğim kadarı ile uğraştığı ve zaman harcadığı işlerden cihaz olmasa dahi ücret alanlar var.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/htc-desire-eye-on-kamera-hatasi.2965/