HTC One A9 Dubai Yazılım Güncelleme Sorunu

HTC One A9 Dubai Yazılım Güncelleme Sorunu

desperado665 desperado665 - #1
HTC ONE A9 TELEFON ALDI YAZILIM YÜKLERKEN BURDAKLIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN YAZILIM YÜKSETİRKEN

printThread_attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    107.7 KB · Görüntüleme: 35
  • 2.jpg
    2.jpg
    355.4 KB · Görüntüleme: 29
  • 3.jpg
    3.jpg
    336.2 KB · Görüntüleme: 26
  • 4.jpg
    4.jpg
    149.3 KB · Görüntüleme: 29
silivriserdar silivriserdar - #2
HTC ONE A9 TELEFON ALDI YAZILIM YÜKLERKEN BURDAKLIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN YAZILIM YÜKSETİRKEN
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın ve çıkan yazıları yada resmi konuya atın. Yardımcı olmaya çalışacağım.
Paradox Paradox - #3

Yanılmıyorsam cihazda stock rom ve custom recovery var.
Bu durumda güncelleme işlemini TWRP Recovery üzerinden, güncelleme dosyasını göstererek yapmanız gerekecektir.
TWRP Recovery, cihazınızın güncelleme dosyasını görür mü, görürse de sağlıklı bir işlem yapar mı bilmiyorum.
En iyisi cihazınıza stock recovery yüklemek gibi görünüyor.
silivriserdar silivriserdar - #4
Yanılmıyorsam cihazda stock rom ve custom recovery var.
Bu durumda güncelleme işlemini TWRP Recovery üzerinden, güncelleme dosyasını göstererek yapmanız gerekecektir.
TWRP Recovery, cihazınızın güncelleme dosyasını görür mü, görürse de sağlıklı bir işlem yapar mı bilmiyorum.
En iyisi cihazınıza stock recovery yüklemek gibi görünüyor.
Htc cihazlarında stock rom yüklemesi için hocam relocked veya locked olması, stock recovery yüklü olması, ülke kodu cid mid uyumu ve main versiyon uyumlu olması lazım. [emoji23]

Twrp üzerinde ise main version uyumlu twrp backup veya custom rom olması lazım.
Paradox Paradox - #5
Htc cihazlarında stock rom yüklemesi için hocam relocked veya locked olması, stock recovery yüklü olması, ülke kodu cid mid uyumu ve main versiyon uyumlu olması lazım. [emoji23]

Twrp üzerinde ise main version uyumlu twrp backup veya custom rom olması lazım.

Ekran alıntısında görünen bölümde, yanılmıyorsam, sıfırdan yazılım yükleme işlemi değil de,
Yazılım güncelleme işlemi görünüyor.
Yani cihaz yazılımına güncelleme gelmiş.
Cihaz güncelleme için kapanmış, yeniden açılmış ama TWRP olduğu için ne yapacağını bilememiş.
Muhtemelen de, bu ekranda cihazı yeniden başlattığı zaman, cihaz normal bir şekilde açılıyordur.
Bende bu doğrultuda yorum yazmıştım.
Elbette bu konularda sizin kadar uzman değilim.
Yanılmış da olabilirim.
Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
silivriserdar silivriserdar - #6
Ekran alıntısında görünen bölümde, yanılmıyorsam, sıfırdan yazılım yükleme işlemi değil de,
Yazılım güncelleme işlemi görünüyor.
Yani cihaz yazılımına güncelleme gelmiş.
Cihaz güncelleme için kapanmış, yeniden açılmış ama TWRP olduğu için ne yapacağını bilememiş.
Bende bu doğrultuda yorum yazmıştım.
Elbette bu konularda sizin kadar uzman değilim.
Yanılmış da olabilirim.
Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
Estağfurullah ama htc cihazları ile çok uğraştım. Dedikleriniz doğrudur, kullanıcı twrp yüklediği cihaza yazılım güncellemesi yapmaya çalışmış.
Paradox Paradox - #7
Estağfurullah ama htc cihazları ile çok uğraştım. Dedikleriniz doğrudur, kullanıcı twrp yüklediği cihaza yazılım güncellemesi yapmaya çalışmış.

Demek ki bende sizin yazdıklarınızı okuya okuya bir şeyler öğrenmişim.
:zuhaha:
silivriserdar silivriserdar - #8
Demek ki bende sizin yazdıklarınızı okuya okuya bir şeyler öğrenmişim.
:zuhaha:
Okumak önemli, ben sizden siz benden hepimiz birbirimizden birşeyler öğreniyoruz. Tabletpirinden beridir baya birşey öğrendim. Öğrenmeye de devam ediyorum.
Paradox Paradox - #9
Okumak önemli, ben sizden siz benden hepimiz birbirimizden birşeyler öğreniyoruz. Tabletpirinden beridir baya birşey öğrendim. Öğrenmeye de devam ediyorum.

:alkis:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/htc-one-a9-dubai-yazilim-guncelleme-sorunu.3224/