Stock Rom HTC One M9 Sprint (himawhl) Stock Rom Yükleme

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Cihazımızı ilk önce locked yapıyoruz yada relocked sonra aşağıda linkini verdiğim yazılımı yüklüyoruz.
Nasıl locked yapılacağı HTC Bölümü'nde HTC adb komutları konusunda mevcut.

Cihazımız locked yaptıktan sonra indirdiğimiz dosya açıyoruz. Sonra cihazımızı kapatıp 10 saniye bekliyoruz. Ses kısma ve power ile açıyoruz. Reboot to download seçiyoruz ve cihazımızı PC'ye bağlıyoruz.

Cihazımız PC'de aygıt yöneticisinde my HTC olarak gözükmesi gerek. Eğer bağlantı da sorun varsa o zaman HTC usb driverler'ı google ile arayıp İndirin.

Sonra yazılım dosyasını açmıştık next next diyerek gerekli talimatları yerine getirelim. Cihazımıza yazılım yüklenip açılacak. İlk açılış biraz zaman alır acele etmeyin. Bu işlemler için cihazınızın şarjı %80 ve üstü olursa iyi olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

erenbalta

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Eki 2018
4
0
1
39
4g çalışıyor mu bunu flashlayınca acaba, bir tane yükledim sim kart falan hiçbişey çalışmadı hat bile gitmişti denendi mi

rapper382

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ağu 2017
5
0
1
46
htc m9 um var htc siyah logo gelip gidiyor twrp yüklüyorum internal stoage dosyami değişmiyor ne yapmalıyım cihaz download modda durmuyor

asdfghhjjj

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Şub 2020
2
0
1
28
yüklemeye çalıştığımda sprint cihazıma ruu.exe ile. cihazı download moda alıp exeeyi yönetici olarak çalıştırıp devam ediyorum ileri ileri diyorum ekran gidiyor ve gelmiyor driverler yüklü. cihaz s-off ve unlocked. relocked iken de denedim sonuç alamadım nerde yanlış yapıyorum acaba ?