HTC Telefonlarınıza Yazılım Atma Programı

HTC Telefonlarınıza Yazılım Atma Programı

tiqreqo tiqreqo - #1
Herkese selam dostlar;

Htc desire 820 telefonuma yazılım atmak için envai çeşit altarnatif denedim. Hboot , Fastboot mod ,Twrp, hiç biri olmadı...Sinir krizine girmiştim ve telefonu parçaya bölüp satmayı düşünmüştüm.
Son olarak bir program buldum ama hiç ümidim yoktu.
Programı açtım ve bilgisayarda ki yazılımları tek tek denedim. Sonunda uygun yazılımı buldum ve sorunu çözdüm. ( Bulduğum uygun yazılım fastboot mod (cmd) ekranında hata veriyordu , program ile hata vermedi)
Neyse , fazla uzatmadan asıl konuya gelelim.

Hboot , twrp , recovery , factory reset, fastboot mod cmd konsol . Hepsini denediniz ama telefonu ayağa kaldıramadınız değil mi ?
Doğru yerdesin !

• Not 1 : Uygun yazılım olduğundan eminsin fakat olmadıysa anakartın arızalı ,zaman harcamaya gerek yok .
  • Not 2 : Benim gösterdiklerim dışında , program içerisin de başka işlem yapanlar. Sorumluluk bana ait değildir.
Herkesin faydalanması adına programı paylaşayim artık ;
RBSofts_Mobile_Tool
Programı kullana bilmeniz için ücretsiz sitesine üye olmanız gerekiyor

0EGbGR.jpg

Üye oldukdan sonra programı açıp main butonundan giriş yapıyorsunuz.

76y26P.jpg

Giriş yaptıkdan sonra Htc butonu alt bölümünden flashing butonuna tıklıyorsunuz.

4aGYzJ.jpg

Uygun yazılımı seçip Flash butonuna basmanız yeterli.

nOJYbR.jpg

D7yoGy.jpg

LbOd8J.jpg

İşlem bu kadar dostlar umarım faydalı olabilmişimdir.
tiqreqo tiqreqo - #2
Değerli moderatörler konuyu taşıyabiliyor muyuz . Bir üst bölüme açmışım ?
Paradox Paradox - #3

Forumumuzda link reklam servislerinin kullanılması yasaktır.
Bundan sonra bu konuya gereken özeni göstermenizi rica ediyorum.
İyi forumlar.
symbazz symbazz - #4
Teşekkürler.
S samisezer16 - #5
Herkese selam dostlar;

Htc desire 820 telefonuma yazılım atmak için envai çeşit altarnatif denedim. Hboot , Fastboot mod ,Twrp, hiç biri olmadı...Sinir krizine girmiştim ve telefonu parçaya bölüp satmayı düşünmüştüm.
Son olarak bir program buldum ama hiç ümidim yoktu.
Programı açtım ve bilgisayarda ki yazılımları tek tek denedim. Sonunda uygun yazılımı buldum ve sorunu çözdüm. ( Bulduğum uygun yazılım fastboot mod (cmd) ekranında hata veriyordu , program ile hata vermedi)
Neyse , fazla uzatmadan asıl konuya gelelim.

Hboot , twrp , recovery , factory reset, fastboot mod cmd konsol . Hepsini denediniz ama telefonu ayağa kaldıramadınız değil mi ?
Doğru yerdesin !

• Not 1 : Uygun yazılım olduğundan eminsin fakat olmadıysa anakartın arızalı ,zaman harcamaya gerek yok .
  • Not 2 : Benim gösterdiklerim dışında , program içerisin de başka işlem yapanlar. Sorumluluk bana ait değildir.
Herkesin faydalanması adına programı paylaşayim artık ;
RBSofts_Mobile_Tool
Programı kullana bilmeniz için ücretsiz sitesine üye olmanız gerekiyor

0EGbGR.jpg

Üye oldukdan sonra programı açıp main butonundan giriş yapıyorsunuz.

76y26P.jpg

Giriş yaptıkdan sonra Htc butonu alt bölümünden flashing butonuna tıklıyorsunuz.

4aGYzJ.jpg

Uygun yazılımı seçip Flash butonuna basmanız yeterli.

nOJYbR.jpg

D7yoGy.jpg

LbOd8J.jpg

İşlem bu kadar dostlar umarım faydalı olabilmişimdir.
ustam kayıt oluyorum ama emaılıme dogrulama maılı gelmıs,fakat lınkı bozuk dogrulamıyor.bu yuzdende programda gırıs yapamıyorum.
Paradox Paradox - #6
ustam kayıt oluyorum ama emaılıme dogrulama maılı gelmıs,fakat lınkı bozuk dogrulamıyor.bu yuzdende programda gırıs yapamıyorum.

Gmail'i kullanınız.
anylife anylife - #7
iyi günler ben flash atmaya çalışınca
Rebooting Phone To RUU Mode..Phone not found in RUU mode,Please retry.
Adb device not found!
bu hatayı alıyorum neden olabilir
Paradox Paradox - #8
iyi günler ben flash atmaya çalışınca
Rebooting Phone To RUU Mode..Phone not found in RUU mode,Please retry.
Adb device not found!
bu hatayı alıyorum neden olabilir

Muhtemelen sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyorsunuzdur.
İşlemler sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?
anylife anylife - #9
Muhtemelen sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyorsunuzdur.
İşlemler sırasında bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?
ruu moda geçerken herhangi bir aygıt gözükmüyor aygıt yöneticisinde ama sonra telefon your phone is encrypted ekranında açılıyor burada iken driver istiyor oda htc mtp device aslında driver var ama bu aygıt başlatılamıyor yazıyor özelliklerinde 2015 driveri var yüklü
Paradox Paradox - #10
ruu moda geçerken herhangi bir aygıt gözükmüyor aygıt yöneticisinde ama sonra telefon your phone is encrypted ekranında açılıyor burada iken driver istiyor oda htc mtp device aslında driver var ama bu aygıt başlatılamıyor yazıyor özelliklerinde 2015 driveri var yüklü

Farklı bir sürücü denemeniz faydalı olabilir.
T tameriletisim37 - #11
bende htm m8 var ne indirsem yukleme yapmiyor failed hatasi aliyorum cihaz acilma ekraninda kaliyor unlocked yaptim fakat yazilim atma işlemini bilmediğim için yardim edermisin
Paradox Paradox - #12
bende htm m8 var ne indirsem yukleme yapmiyor failed hatasi aliyorum cihaz acilma ekraninda kaliyor unlocked yaptim fakat yazilim atma işlemini bilmediğim için yardim edermisin

N NRY07 - #13
merhabalar çok güzel anlatmışsınız harika . ama bnm sorunum uygun yazılım bulamamak bu 1,
2.si cihaz dowload moda girmiyor.
yardımcı olursanız sevinirim :)
yceylan6129 yceylan6129 - #14
Ustam dediğini gibi programı indirdik üye olduk girişte yapıyoruz ancak yazılım nerde nasıl bulacak onu birşey çıkmıyor
Paradox Paradox - #15
Ustam dediğini gibi programı indirdik üye olduk girişte yapıyoruz ancak yazılım nerde nasıl bulacak onu birşey çıkmıyor

Arama motorlarından faydalanarak, yazılım yükleme aracının daha yeni versiyonlarını edinmeniz faydalı olabilir.
Fokbaligi Fokbaligi - #16
Hocam bunları telefonu bilgisayara bağlayıp ses tuşu+güç tuşu+home tuşuna basıp gelen ekranda ses yükseltme tusuna bastıktan sonra mı yapıyoruz ve htc 816da işe yarar mı?
Paradox Paradox - #17
Hocam bunları telefonu bilgisayara bağlayıp ses tuşu+güç tuşu+home tuşuna basıp gelen ekranda ses yükseltme tusuna bastıktan sonra mı yapıyoruz ve htc 816da işe yarar mı?

Denemek lazım.
Tarık Ziyad Tarık Ziyad - #18
Abi şaka gibi konu açmış adam. FastBoot'a mı gireceğiz? Download mod nasıl açılır? hiçbirşey yok.
Aydar Aydar - #19
Abi şaka gibi konu açmış adam. FastBoot'a mı gireceğiz? Download mod nasıl açılır? hiçbirşey yok.
Yükleme işlemi download modunda gerçekleşiyor.
Aslankim Aslankim - #20
bu programı biz zaten yayınlamışız başka konu altında
1.3 version ücretsiz ama 1.4 & 1.6 ücretli versionlar
biryere üye olmadan programı burdan indirip direk işlam yapabilirsiniz

mehmtsirin mehmtsirin - #21
Bende Htc 820 var ama bunun bi kaç versiyonu varmış tlf şu an açılmadığı için hangisi olduğunu anlayamadım. Sorun şu; format attıktan sonra google play, takvim ve bi kaç uygulama durdu deyip hata veriyor bu sık sık olduğu için tlf kullanılmıyo bu yöntemle düzeltilirmi? Bilenler yardımcı olabilirmi eğer bu yöntem faydalı değilse nasıl çözülür yönlendirirseniz sevinirim.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/htc-telefonlariniza-yazilim-atma-programi.4216/