Huawei DUB-LX1 C185 Hard Brick Sorunu

Huawei DUB-LX1 C185 Hard Brick Sorunu

X xberatx121212 - #1
Selam Aleykum arkdşlr elimde dub-lx1 c185 var frp ye takılmıştı bende edl rom yukleyecktm Qfil ile şu konudaki

Bu konudaki edl firamware yi yukdlm qfil hata verdi cihaz hard brick oldu cihazı bağlıyorm direk qualcom moda goruyor ama cihazda hiç bir tepki yok yardım edersinz sevnirm
M maylo007 - #2
özelden ulaş yardımcı olayım
X xberatx121212 - #3
özelden ulaş yardımcı olayım
hocam ozelden nsl yazcm sana
M maylo007 - #4
vallah burada iletişim numarası paylaşma yasak.özelden yazabilirseniz yardımcı olurum
Aydar Aydar - #5
vallah burada iletişim numarası paylaşma yasak.özelden yazabilirseniz yardımcı olurum
Buda yeni moda mı?
Özel iletişim bilmem ne!
Aydar Aydar - #6
EFT Dongle var mı elinizde.
Paradox Paradox - #7
Yardımcı olacaksanız, buradan da yardımcı olabilirsiniz.
M maylo007 - #8
adam nasıl yapıdığını bilmiyor.uzaktan bağlanıp yardımcı olacaktım.tel no whatsapp vb paylaşınca siteden atıyorlar o yuzden dedim.adam nasıl yapıldığını bilmiyor.
Aydar Aydar - #9
TeamViewer vs sizin ile paylaşım yapsın üyemiz, o şekilde yardımcı olabilirsiniz.
O omer2580 - #10
elinizde eft dongle varsa yapabilirsiniz bord software yazılımı yükleyip hal olur ondan sonra cihazın kendi yazılımını hafıza kartı yardımı ile yüklersemniz sorun düzelir
Aydar Aydar - #11
elinizde eft dongle varsa yapabilirsiniz bord software yazılımı yükleyip hal olur ondan sonra cihazın kendi yazılımını hafıza kartı yardımı ile yüklersemniz sorun düzelir
:alkis:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/huawei-dub-lx1-c185-hard-brick-sorunu.9235/