Huawei P Smart FIG-LX1 (C109) Android 8.0.0 IMEI Repair + FRP Dosyası (Hızlı Link)

Huawei P Smart FIG-LX1 (C109) Android 8.0.0 IMEI Repair + FRP Dosyası (Hızlı Link)

Aydar Aydar - #1
Huawei P Smart FIG-LX1 (C109) Android 8.0.0 IMEI Repair + FRP Dosyası

Merhabalar. Sevgili Mobil Kulüp kullanıcıları. Bugün sizlere Huawei P Smart FIG-L11 (C109) Android 8.0.0 IMEI Repair + FRP Dosyası Nasıl yapılır onu anlatacağım.

Yükleme işlemi.

1) SD Kart Veya Flash olması lazım.

2) SD Kartımızı Veya Flashımızı "exFAT" olarak Biçimlendiyoruz.

3) Yazılımı Ziptan Veya Rardan çıkarınız. "dload" Klasörü SD Kartımızı Veya Flashımıza Atıyoruz.

4) *#*#2846579*#*# Yapıp. Software Upgrade Tıklayınız. 2 Aşamada tekrar devam ediyoruz.
Cihaz kendini yeniden başlatım. Yazılım yüklemesini otomatik olarak yüklenecektir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Konu şahsıma aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.
E efsanae6868 - #2
ustam bu yazılımı indirdim ama sonuç olumsuz bu cihazın boaerd yazılımını bula bilirmiyiz
Aydar Aydar - #3
ustam bu yazılımı indirdim ama sonuç olumsuz bu cihazın boaerd yazılımını bula bilirmiyiz
Octoplus huawei, SigmaKey box, ile denediniz mi?
E efsanae6868 - #4
Octoplus huawei, SigmaKey box, ile denediniz mi?

onlar elimde mevcut degil ustam
Aydar Aydar - #5
onlar elimde mevcut degil ustam
Bunlar olmasa başka şekilde olacağını sanmıyorum.
E efsanae6868 - #6
Bunlar olmasa başka şekilde olacağını sanmıyorum.

bu cihazlara yüksek güvenlik güncellemesi gelmiş sanırım board yazılımı ile sorun çözülüyormuş fakat o yazılımıda bulamıyorum yardımcı ola bilecek ustamız varmı şimdiden teşekkürler
Aydar Aydar - #7
bu cihazlara yüksek güvenlik güncellemesi gelmiş sanırım board yazılımı ile sorun çözülüyormuş fakat o yazılımıda bulamıyorum yardımcı ola bilecek ustamız varmı şimdiden teşekkürler
Board yazılımı yüklemeniz için elinizde EFT Dongle olması şart.
E efsanae6868 - #8
Board yazılımı yüklemeniz için elinizde EFT Dongle olması şart.

eft dongle kolay abi ama borad yazılımını 2 gündür bakıyorum bulamadım
Aydar Aydar - #9
eft dongle kolay abi ama borad yazılımını 2 gündür bakıyorum bulamadım
Not: aldım bugün gün içinde istediğiniz yazılımı paylaşacağız.
E efsanae6868 - #10
Not: aldım bugün gün içinde istediğiniz yazılımı paylaşacağız.

teşekkürler ustam bekliyorum kolay gelsin
Aydar Aydar - #11
teşekkürler ustam bekliyorum kolay gelsin
mameika585 mameika585 - #12
hocam google accountta kaldım ben unlock the device to continue diyor
Aydar Aydar - #13
hocam google accountta kaldım ben unlock the device to continue diyor
Gmail hesabınızı girmeniz lazım.
arkadasca arkadasca - #14
Merhaba cihazın Desen şifresi unutulmuş. Format ve TalkBack yöntemlerinde ingilizce olarak cihaz kilidini açıp deneyin yazıyor. Zaten amaçda kiliti çözmek. Format da çare olmuyor. *#*#2846579*#*# kodu da çalışmıyor. Çözümü nedir acaba
Aydar Aydar - #15
Merhaba cihazın Desen şifresi unutulmuş. Format ve TalkBack yöntemlerinde ingilizce olarak cihaz kilidini açıp deneyin yazıyor. Zaten amaçda kiliti çözmek. Format da çare olmuyor. *#*#2846579*#*# kodu da çalışmıyor. Çözümü nedir acaba
Cihazınızın tuşlarında sorun olabilir mi?
A askcil - #16
ellerine sağlık ustam
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/huawei-p-smart-fig-lx1-c109-android-8-0-0-imei-repair-frp-dosyasi-hizli-link.8992/