Huawei P Smart FIG-LX1 Google Account Bypass Yardım

Huawei P Smart FIG-LX1 Google Account Bypass Yardım

mameika585 mameika585 - #1
Huawei p smart fig lx1 var bütün herşeyi denedim yok safe mod felan güncelleme gelmişti 9.1 oldu safe mode yapıyorum 112 den tallbackten deniyorum olmuyor cihazın kilidini açın diyor nasıl yapıcam model düşürüp mü yapıcam birileri öyle yazmış ama anlayamadım yanlış birşey yapmaktan korkuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
Aydar Aydar - #2
Elinizde EFT Dongle varsa yapabilirsiniz.
mameika585 mameika585 - #3
Elinizde EFT Dongle varsa yapabilirsiniz.
Evet sahip arkadaşım var ordan yapıcamda nasıl yapıcağımı anlatır mısınız
Aydar Aydar - #4
Evet sahip arkadaşım var ordan yapıcamda nasıl yapıcağımı anlatır mısınız
Cihazınızın söküp EDL Mode test point ile Ve EFT Dongle Pro sürümü olanı indiriniz, Orda modelini seçip kırabilirsiniz.

Videolu anlatım:

S soory - #5
aynı sorun bende de var butun videoları denedim olmuyor. chimera aktivasyon da var başka yolu yok mu yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Aslankim Aslankim - #6
aynı sorun bende de var butun videoları denedim olmuyor. chimera aktivasyon da var başka yolu yok mu yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
cihazlar ayrı ayrı boxlar ile oluyor
Aslankim Aslankim - #7
cihazınızın modeli ne​
S soory - #8
cihazınızın modeli ne​

Aynı cihaz
Huawei P Smart FIG-LX1 2018 talkback 7.3.0
ilgilendiğin için teşekkürler kardeşim
S soory - #9
Talkback 7.2.0 idi yazılım yükselttim 7.3.0 oldu yine help dizini talkback ta gelmedi

Build id: HUAWEIFIG-L31
Build display id: FIG-LX1 9.1.0.158(C432E8R1P5)
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/huawei-p-smart-fig-lx1-google-account-bypass-yardim.9265/