Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 C461 Sensör Arızası

Yazdır

Emrah02

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2020
13
3
3
38
telefonculara sorun yardımcı olurlar
istemediğin kadar vardır siz sorun yetrki
:)
tamir yazılım
İzmir de yazılım olarak en iyisi denilen bir yere götürdüm daha önce hiç karşılaşmamış. Çok fazla telefoncuya sordum hepsi aynı yeri önerdi. Şu an yapabileceğim tek şey bu sorunu çözebilen birine yaptırmak.

Emrah02

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2020
13
3
3
38
Bulamadım etiketlemek istedim ama solfly ustayı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emrah02

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2020
13
3
3
38
Özel iletişim bilgileri veremiyorum maalesef yönetici arkadaşlar numaramı özelden size atarlarsa yardımcı olabilirim bu konuda
Yönetici arkadaşlardan rica ediyorum. Sorunu ben çözemem bilgi sahibi değilim iletişim bilgisi olursa sorunum çözülür. Herkese yardımları için teşekkür ederim

Emrah02

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2020
13
3
3
38
@Aslankim, @BlacK_MasK_13
Değerli forum üyeleri sayenizde telefonumun sensör sorunu Black mask tarafından yapılmıştır. Telefon elime ulaştı. Gayet özenli bir şekilde kargoladı. Güncelleme alıyor ekran dönuyor yerçekim sensörü çalışıyor. Kendisi özenli ve iletişimi gayet iyi. Aslankim ve Black mask 13 teşekkürler.

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
@Aslankim, @BlacK_MasK_13
Değerli forum üyeleri sayenizde telefonumun sensör sorunu Black mask tarafından yapılmıştır. Telefon elime ulaştı. Gayet özenli bir şekilde kargoladı. Güncelleme alıyor ekran dönuyor yerçekim sensörü çalışıyor. Kendisi özenli ve iletişimi gayet iyi. Aslankim ve Black mask 13 teşekkürler.
:rica:
yardımcı olmak görevimiz
sizin sıkıntınız bizim sayılır
gecenin 3 ün de cevap yazıyor isek
sıkıntınızın giderilmesi içindir
kazasız belasız kullanmak dileğiyle inşaallah selam aleykum

• Beğen
Tepkiler: BlacK_MasK_13