Huawei P9 Lite Google Bypas Sorunu

Huawei P9 Lite Google Bypas Sorunu

0qn321 0qn321 - #1
Merhaba sitenizdeki diğer yöntemi denedim fakat işe yaramadı. Bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.
Paradox Paradox - #2
Merhaba sitenizdeki diğer yöntemi denedim fakat işe yaramadı. Bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

Burada bulunan konuya bakmış mıydınız?
0qn321 0qn321 - #3
Burada bulunan konuya bakmış mıydınız?

Cevabınız için teşekkür ederim. Evet baktım fakat gmaile kadar geliyorum. Maile bir şey yazıp seçtiğimde ben de o seçenek çıkmıyor malesef. Başka bir çok teknik denedim hepsi bir yerde takılıyor.
Paradox Paradox - #4
Cihazınız güncelleme almış demek ki.
Aşağıdaki videolardan faydalanarak sorununuzu çözebilirsiniz.

0qn321 0qn321 - #5
Cihazınız güncelleme almış demek ki.
Aşağıdaki videolardan faydalanarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Teşekkür ederim tekrardan. 2 sini de denemiştim daha önceden olmadı malesef. Başka bir yöntem var mı acaba tavsiye edebileceğiniz.
Paradox Paradox - #6
Teşekkür ederim tekrardan. 2 sini de denemiştim daha önceden olmadı malesef. Başka bir yöntem var mı acaba tavsiye edebileceğiniz.

Olmayan kısmı neresi?
Nereye kadar gidebiliyorsunuz?
Ne yazık ki bunların dışında benim bildiğim bir yöntem yok.
0qn321 0qn321 - #7
Olmayan kısmı neresi?
Nereye kadar gidebiliyorsunuz?
Ne yazık ki bunların dışında benim bildiğim bir yöntem yok.

Her iki yöntemde de youtube a girebiliyorum. Fakat söyledikleri yerlere tıklayınca bende google ya da google chrome açılmıyor. Stock room falan atsak olmaz mı yoksa o başka bir olaya mı giriyor.
Paradox Paradox - #8
Her iki yöntemde de youtube a girebiliyorum. Fakat söyledikleri yerlere tıklayınca bende google ya da google chrome açılmıyor. Stock room falan atsak olmaz mı yoksa o başka bir olaya mı giriyor.

Konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.
Forumumuzda işin uzmanı arkadaşlar var.
Bir de onların görüşlerini almak lazım.
(Onlarda kim bilir ne zaman gelirler.)
0qn321 0qn321 - #9
Konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.
Forumumuzda işin uzmanı arkadaşlar var.
Bir de onların görüşlerini almak lazım.
(Onlarda kim bilir ne zaman gelirler.)

Teşekkür ederim ilginiz için. Umarım onlar bir el atabilirler :)
silivriserdar silivriserdar - #10
Frp ile stock rom farklı olaylardır. Stock rom atsanız bile frp gene açılmayacak. Ben huawei için ücretli satılan EFT dongle aldım onunla yapıyorum. Ama youtube ve google ile arama yaparsanız mutlaka bir yöntemi vardır. Biraz video izlemeniz lazım.
braveturks braveturks - #11
Youtube'den izleyerek yapmaya çalıştığınız yöntemler işe yaramıyorsa o açıklar kapatılmış demektir. Fakat sürüm düşürerek daha önce denediğiniz yöntemler ile bu işlemleri başarabilirsiniz. Sürüm düşürmek ise frp'den daha büyük sıkıntılar meydana getirebilir. Eğer yazılım atma, yazılım güncelleme, sürüm düşürme konusunda bilginiz varsa sürüm düşürüp o yöntemleri izleyebilirsiniz. Aksi halde bu işlemleri gerçekleştirebilmek için profesyonel yardım almanız gerekebilir.
0qn321 0qn321 - #12
Frp ile stock rom farklı olaylardır. Stock rom atsanız bile frp gene açılmayacak. Ben huawei için ücretli satılan EFT dongle aldım onunla yapıyorum. Ama youtube ve google ile arama yaparsanız mutlaka bir yöntemi vardır. Biraz video izlemeniz lazım.

Merhaba inanin izlemediğim video kalmadı. Arkadaşın da belirttiği gibi bunlar kapatılmış sanırım. Yardımcı olamaz mısınız
0qn321 0qn321 - #13
Youtube'den izleyerek yapmaya çalıştığınız yöntemler işe yaramıyorsa o açıklar kapatılmış demektir. Fakat sürüm düşürerek daha önce denediğiniz yöntemler ile bu işlemleri başarabilirsiniz. Sürüm düşürmek ise frp'den daha büyük sıkıntılar meydana getirebilir. Eğer yazılım atma, yazılım güncelleme, sürüm düşürme konusunda bilginiz varsa sürüm düşürüp o yöntemleri izleyebilirsiniz. Aksi halde bu işlemleri gerçekleştirebilmek için profesyonel yardım almanız gerekebilir.

Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi hepsi kapatılmış olacak ki bir çok yöntem denedim işe yaramadı. Chorome açamadım. Google bile girdiğim oluyor ama her hangi bir şey indirmem mümkün olmuyor. Pek bilgim yok sürüm düşürme hakkında malesef.
silivriserdar silivriserdar - #14
Merhaba inanin izlemediğim video kalmadı. Arkadaşın da belirttiği gibi bunlar kapatılmış sanırım. Yardımcı olamaz mısınız
O zaman yapacak birşey yok. Yakında ki bir teknik servise gidip hallettirmeniz gerek.
astek055 astek055 - #15
O zaman yapacak birşey yok. Yakında ki bir teknik servise gidip hallettirmeniz gerek.

Hafıza kartı üzeriden yapabiliyorduk diye biliyorum hocam yanlış hatırlamıyorsam.
0qn321 0qn321 - #16
Hafıza kartı üzeriden yapabiliyorduk diye biliyorum hocam yanlış hatırlamıyorsam.

Ne yapmam gerekiyor. Bulabileceğim bir yer var mı bu yöntemi. Servise para vermek istemiyorum.
braveturks braveturks - #17
Ne yapmam gerekiyor. Bulabileceğim bir yer var mı bu yöntemi. Servise para vermek istemiyorum.
Hocam bu forumda size yardımcı olan herkes aynı zamanda telefon teknik servis uzmanı. :)
0qn321 0qn321 - #18
Hocam bu forumda size yardımcı olan herkes aynı zamanda telefon teknik servis uzmanı. :)

Teşekkür ederim herkese. Umarım yardımcı olabilirler. Ne yapacağımı bilmiyorum.
silivriserdar silivriserdar - #19
Teşekkür ederim herkese. Umarım yardımcı olabilirler. Ne yapacağımı bilmiyorum.
Uzaktan olacak iş değil bu, cihazın elimizde olması lazım. Biz ücretli satılan boxlar ile genelde bu sorunu çözüyoruz. O yüzden eğer olmuyorsa fazla kurcalamadan bir teknik servise götürün.
astek055 astek055 - #20
Şimdi ben bildiğim işi de unuttum. [emoji23][emoji23]

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
leonidasss leonidasss - #21
Youtube açıldığında orada saat simgesi var onu tıklamanız gerekiyor aksi takdirde google a yönlendirme yapmaz.
0qn321 0qn321 - #22
Youtube açıldığında orada saat simgesi var onu tıklamanız gerekiyor aksi takdirde google a yönlendirme yapmaz.

onu da denedim. Fakat olmuyor.
leonidasss leonidasss - #23
onu da denedim. Fakat olmuyor.
Olmaması mümkün değil tarafımca denenmiş ve olumlu sonuç elde edilmiştir. Bir kez daha denemenizi öneririm.
0qn321 0qn321 - #24
Olmaması mümkün değil tarafımca denenmiş ve olumlu sonuç elde edilmiştir. Bir kez daha denemenizi öneririm.

Talk back helpten videoyu açıyorum. Orada saate basıyorum youtuba devam ediyor hocam.
leonidasss leonidasss - #25
Talk back helpten videoyu açıyorum. Orada saate basıyorum youtuba devam ediyor hocam.
@Paradox üstadın dediğini yapmanızı öneririm telefonunuz da hatalı bir işlem yapmamak adına en yakın teknik servise götürmenizi öneiririm.

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/huawei-p9-lite-google-bypas-sorunu.3743/