Huawei Y7 2019 DUB-LX1 143 (C185) Android 8.2.0 1 Haziran 2019 Ses Sorunu (EFT Dongle)

Huawei Y7 2019 DUB-LX1 143 (C185) Android 8.2.0 1 Haziran 2019 Ses Sorunu (EFT Dongle)

Aydar Aydar - #1
Huawei Y7 2019 DUB-LX1 Android 8.2.0.143 C185 1 Haziran 2019 Ses Sorunu

T toprakpoyraz1 - #2
eft ile videoda atılan senin verdiğin düşürme yazılımı mı ?

EDİT:

bu yazılımı eft ile senin videoda gösterdiğin şekilde attım işlem yaptım sonra orjinal yazılımı sd card ile yükledim sorun kalktı ortadan.bu konuyu diğer konuyla birleştirirseniz iyi olur.elinize sağlık teşekkürler
m-k iletişim m-k iletişim - #3
teşekürler denedim olumlu ses geliyor.
Aydar Aydar - #4
teşekürler denedim olumlu ses geliyor.
Geçmiş olsun.
A ABDURRAHMAN99 - #5

EDİT:

bu yazılımı eft ile senin videoda gösterdiğin şekilde attım işlem yaptım sonra orjinal yazılımı sd card ile yükledim sorun kalktı ortadan.bu konuyu diğer konuyla birleştirirseniz iyi olur.elinize sağlık teşekkürler
şuanda görüntülemiyor diyor başka link varmı
Aydar Aydar - #6
şuanda görüntülemiyor diyor başka link varmı
Google Drive kota aşıldı sorunu çözümü.

M mico6969 - #7
ben bu yazılımı indirdim fakat video daki gibi dub yazılım değilde app var
Aydar Aydar - #8

EDİT:

Burada bulunan yorumda link mevcut.
M mico6969 - #9
neden eft de loader hatası veriyor
Aydar Aydar - #10
neden eft de loader hatası veriyor
Bilgisayarınızı arka USB ile deneyiniz sorunu çözülecektir.
USB Kablo sağlam ve orjinal kullanınız.
B baran13 - #11
Ses sorununu çözen yazılımı DCPhoenix ile yükleyemez miyiz ustam?
Aydar Aydar - #12
Ses sorununu çözen yazılımı DCPhoenix ile yükleyemez miyiz ustam?
Maalesef EFT Dongle PRO olması lazım.
EliteMan EliteMan - #13
:tsk:
medinebahare medinebahare - #14
eline sağlık
ensarrrr ensarrrr - #15
ustam emeğine sağlık ses sorunu düzeldi ama boar sfot yazılımından sonra dub-lx1 herhangi bi yazılım hafıza kartıyada umtden atığımızda cihaz açılıyor ama foto çektiğinde yada galeriye girdiğinde cihaz ana menüye atıyor cihaz sıfırlama yapılınca sırıflamayapmıyor aynı şekilde açılıyor bi yardım tşk ederim
ensarrrr ensarrrr - #16
ustam ordamısınız cihazla ilgi hangi yazılımı yüklediysem aynı cihaz sıfırlama yapmıyor yardımlarınız bekliyorum
Aydar Aydar - #17
ustam emeğine sağlık ses sorunu düzeldi ama boar sfot yazılımından sonra dub-lx1 herhangi bi yazılım hafıza kartıyada umtden atığımızda cihaz açılıyor ama foto çektiğinde yada galeriye girdiğinde cihaz ana menüye atıyor cihaz sıfırlama yapılınca sırıflamayapmıyor aynı şekilde açılıyor bi yardım tşk ederim
Elinizde Hcu dongle varsa.
Uzaktan bağlantı kurup sorunu çözebiliriz.
hacip hacip - #18
dub-lx1 galeri açılmıyor çözüm var mı
ensarrrr ensarrrr - #19
ustam bende hcu yok bi arkadaşta var nasıl yapıldığını anlata bilirseniz yada video varsa atarsanız çok iyi olur tşk ederim
Aydar Aydar - #20
ustam bende hcu yok bi arkadaşta var nasıl yapıldığını anlata bilirseniz yada video varsa atarsanız çok iyi olur tşk ederim
İşlemler EFT Dongle ile oluyor.
ensarrrr ensarrrr - #21
ustan eft dongleden board sfotvare yazılımı yüklendikden işlem yaptım ondan sonra hafıza kartı ile hangi yazılım yüklnirse ya hata veriyor yada sıfırlama yapmıyor bazen yazılım almasına rağmen sırıflama yapmıyor ama yine kamera girince ana menüye atıyor
T taboglu53 - #22
ustam başka link var mı sayfaya girince şu uyarıyı veriyor (
Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.)
Aydar Aydar - #23
ustam başka link var mı sayfaya girince şu uyarıyı veriyor (
Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.)
hacip hacip - #24
EliteMan EliteMan - #25
Burdaki İşlemleri Denedinizmi​
hacip hacip - #26
ensarrrr ensarrrr - #27
elinde umt dongle varmıustam
Y yusuf6504 - #28
Geçmiş olsun.
USTAM EFT OLMASA BAŞKA BİR PROGRAM VARMI YÜKLEMEK İÇİN
Aydar Aydar - #29
USTAM EFT OLMASA BAŞKA BİR PROGRAM VARMI YÜKLEMEK İÇİN
UMT Dongle veya EFT Dongle Pro ile oluyor.
ensarrrr ensarrrr - #30
umt dongle varsa dosyası bende mevcut isterseniz dosya göndere bilirim cihaz edl moda alıp umtden yazdıktan sonra sorun olmaz düzeliyor
Aydar Aydar - #31
umt dongle varsa dosyası bende mevcut isterseniz dosya göndere bilirim cihaz edl moda alıp umtden yazdıktan sonra sorun olmaz düzeliyor
Siz dosyayı paylaşınız.
Birisinin işine yarar.
T tkn7497 - #32
Arkadaşlar bende tek imei oldu nasıl düzeltebilirim
Aydar Aydar - #33
Arkadaşlar bende tek imei oldu nasıl düzeltebilirim
Cevabınız diğer konuya yazıldı.
L leoridas - #34
ustam aynı sorun bende var umt ve eft prom mevcut bana bir yardımcı olurmusun rica etsem
Aydar Aydar - #35
ustam aynı sorun bende var umt ve eft prom mevcut bana bir yardımcı olurmusun rica etsem
Bu konudaki ilk yorumda bulunan yazılımı yüklediniz mi?
L leoridas - #36
evet herşey tamam şimdi sadece kulaklıktan ses gelmiyor hopörlere verince geliyor ama iç kulaklıkta ses yok birde imei tek oldu
Aydar Aydar - #37
evet herşey tamam şimdi sadece kulaklıktan ses gelmiyor hopörlere verince geliyor ama iç kulaklıkta ses yok birde imei tek oldu
Sanırsam siz cihazı sökmüşsünüz, yazılımdan sonra cihazı toplayıp deneyiniz.
HCU ile çift hat yapabilirsiniz.
D dojo34 - #38
bende hallettim ses problemi çıktı bunu eft hariç başka bir proyla yapabilirmiyiz usta
Aydar Aydar - #39
bende hallettim ses problemi çıktı bunu eft hariç başka bir proyla yapabilirmiyiz usta
En sağlıklı EFT Dongle şuan.
D dojo34 - #40
eft aldım hallettim mecbur sağolun eksik olmayın
Aydar Aydar - #41
eft aldım hallettim mecbur sağolun eksik olmayın
Geçmiş olsun.
T taboglu53 - #42
saolasın usta verdiğiniz dosya işe yaradı
Aydar Aydar - #43
saolasın usta verdiğiniz dosya işe yaradı
:rica:
D dojo34 - #44
yemin ederim bu site haricinde gerisi boş emeği geçen herkeze teşekkür ederim adamsınız...
gen_com gen_com - #45
yemin ederim bu site haricinde gerisi boş emeği geçen herkeze teşekkür ederim adamsınız...
geri bildirimin için teşekkürler. sitenin bu hale gelmesinin yegane sebebi admin ve moderatörlerin ilgi alakasından kaynaklı bende teşekkür ederim yeri gelmişken. birçok forumda çözüm bulursun ama yardım ve cevap bulamazsın o yönden burası iyi.
Paradox Paradox - #46

geri bildirimin için teşekkürler. sitenin bu hale gelmesinin yegane sebebi admin ve moderatörlerin ilgi alakasından kaynaklı bende teşekkür ederim yeri gelmişken. birçok forumda çözüm bulursun ama yardım ve cevap bulamazsın o yönden burası iyi.

Sizlere layık olmaya çalışıyoruz efendim.
Aydar Aydar - #47
Aydar Aydar - #48
Botan4747 Botan4747 - #49
İşlemler EFT Dongle ile oluyor.
ustam bende umt var onunla olmazmı
S sonmezix - #50
Konu uzerinden gecmis herkes ses sorunundan bahsetmis çözüldü ya da oldu olmadi gibi.... Sorun nedir arkadaslar. Nasil bir ses sorunu.... Kisacik bir bilgi verebilir misiniz?
I ilkin059 - #51

EDİT:

orjinal yazlim derken hangi surumu kullandiniz sd card uzerinden?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/huawei-y7-2019-dub-lx1-143-c185-android-8-2-0-1-haziran-2019-ses-sorunu-eft-dongle.8638/