İçerik Görüntülemek Parayla, Soru Sormakta mı Parayla?

fatko_288

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Kas 2017
10
3
3
36
İstanbul, Türkiye
htc cihazım ile ilgili bir konuda yardım istedim özel üyeliğe geçme gibi bir durumum yoktu yönlendirme yaptığınız içeriği görüntüleyemedim, bende kendi imkanlarım ile bir kaç yazılım buldum yüklemek istedim fakat benim versiyon htc_a51bml_tuh 1.09.401.4 ücretsiz olarak bulabildiğim 1.00.401.4 versiyonu bunu cihazıma yükleyebilirmiyim diye sordum linkte verdim
cevap vermek yerine linki editlemişsiniz, dosyaların paralı olduğunu anladık forumda soru sormaktamı parayla bana yardımcı olmanızı beklerdim
bende bildiğim konularda yorumlarda farklı başlıklarda katkım bulunurdum iyiliğinizin karşılığını azda olsa vermeye çalışırdım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
htc cihazım ile ilgili bir konuda yardım istedim özel üyeliğe geçme gibi bir durumum yoktu yönlendirme yaptığınız içeriği görüntüleyemedim, bende kendi imkanlarım ile bir kaç yazılım buldum yüklemek istedim fakat benim versiyon htc_a51bml_tuh 1.09.401.4 ücretsiz olarak bulabildiğim 1.00.401.4 versiyonu bunu cihazıma yükleyebilirmiyim diye sordum linkte verdim
cevap vermek yerine linki editlemişsiniz, dosyaların paralı olduğunu anladık forumda soru sormaktamı parayla bana yardımcı olmanızı beklerdim
bende bildiğim konularda yorumlarda farklı başlıklarda katkım bulunurdum iyiliğinizin karşılığını azda olsa vermeye çalışırdım

İlginç bir anlama kapasiteniz var.
Dosyaların paralı olduğunu da nereden çıkarttınız?
Bugüne kadar hiç kimse Mobil Kulüp'e para ödememiştir.
Özel Üyelik koşulları açıkça belirtilmiştir.
Evet, bir şeyleri anlamışsınız ama yanlış anlamışsınız.

Bizler burada boş zamanlarımızda bulunuyoruz.
Hepimizin kendimize göre bir yaşantısı ve işleri var.
Bugüne kadar hiç bir zaman birisi cihazını bozsun da biz hemen yardım edelim gibi bir düşüncemiz olmadı.
Bu doğrultuda da foruma gelip birilerini beklemedik.
Gecenin bu saatinde herkesin uyuduğu bir saate resmen densizlik ediyorsunuz.
Cihazınız bozuldu mu?
Şayet öyle ise bu sizin ve cihazın teknik servisinin sorunu.
Bizim değil.

Uygun olduğumuzda foruma gireriz, konulara bakarız.
Konular kurallara aykırı ise düzenleriz.
Konu hakkında bilgimiz varsa paylaşırız, yoksa olması gerektiği gibi susarız.
Sözü konu hakkında bilgisi olanlara bırakırız.

Sorununuz varsa beklemelisiniz.
İşiniz acele ise sorununuza başka çözümler arayabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Aydar1

fatko_288

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Kas 2017
10
3
3
36
İstanbul, Türkiye
soru sorduk görmüşsünüz link vermiştim düzenlemişsiniz moderatör tarafından düzenlendi yazıyor, link gizlenmiş gibi olmuş belki ben yanlış anlamış olabilirim bu konularda uzman bir kişi olduğunuz ortada iki kelime cevap vermek yerine düzenlenmesi acayibime gitti

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
soru sorduk görmüşsünüz link vermiştim düzenlemişsiniz moderatör tarafından düzenlendi yazıyor, link gizlenmiş gibi olmuş belki ben yanlış anlamış olabilirim bu konularda uzman bir kişi olduğunuz ortada iki kelime cevap vermek yerine düzenlenmesi acayibime gitti

Evet, bazı uzmanlıklarım var.
Lakin, benim telefonlar hakkında hiç bir bilgim yok.
Konunuza baktım ve konunuzu kurallara uygun bir hale getirdim.

• Beğen
Tepkiler: Aydar1

fatko_288

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Kas 2017
10
3
3
36
İstanbul, Türkiye
linkin uzun olması durumunda editleme yapılıyor sanırım bende editleme yapıldı diye mesajım anlaşılmaz bir bilen tarafından cevaplanamaz diye düşündüm, belki yarın anlayan biri çıkar yardım eder, yanlış anlaşılma oldu sanırım sizlerden özür dilerim kusura bakmayın

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54

Cihazınızı fastboot moduna alın.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

yazılımı indirin ve bilgisayarınıza kurun. Sonra bilgisayardan yazılımın kurulu olduğu dizine gelin ve Shift tuşuna basılı tutarak Sağ Tıklayın Shell Penceresini burada açına tıklayın. Bir pencere açılacak siyah yada koyu yeşil zemin üzerine. Burada satıra ;

fastboot getvar all

yazın ve tıklayın. Herşeyi doğru yaptıysanız ekrana şöyle bir liste çıkacak.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Buraya kadar gelebildiyseniz artık vakti olan, uyumayan, konudan anlayan birisi size yardımcı olacaktır.

Yoksa forumumuzda yayınlanan hiçbir uygulama yada yazılım ücretli değildir. Siz istemesini bildikten sonra her sorun çözülür.

• Beğen
Tepkiler: sontecrube

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
buraya kadar geldim
İmei silin lütfen paylaştığınız resimde. Ayrıca diğer konuda gerekli açıklamayı yapmıştım ama gene buradan da yapayım.

Sizin yazılımınızın internette olmaması veya ücretli sitelerde paylaşılması bizim suçumuz değil. Bizde 1000 tl para verip box alıyoruz ve yazılımları o box'ın destek bölümünden indiriyoruz. Ve sizden bir ücret istemiyoruz, sadece foruma katkı sağlamanızı istiyoruz. Forumun da belli başlı giderleri var. Biz bu forumu ayakta tutmak için paylaşımlara ihtiyacımız var.

Sonuç olarak özel dosyalar özel üyelerimiz içindir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Aydar1 ve astek055

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Özetle bin lira civarında para verip "xtc2clip" ismindeki servis yazılımını ve gerekli fiziki donanımlarını alıp ihtiyacınız olan yazılımı elde edebilirsiniz. Bunun dışında forumdan bir arkadaş elinde varsa paylaşır. Ya da ücretli olarak bu yazılımı sunan sitelerden satın alabilirsiniz. Benim elimden sizi doğru alışverişe yönlendirmek çünkü elimde xtc2clip yok. İstediğiniz yazılımı da indiremiyorum dolayısıyla. Forumda size gerekli açıklamaları yapan @silivriserdar Hocam ise HTC konusunda uzmandır. Onun tavsiyelerini dikkate almanızı öneririm.
Ayrıca lütfen Türkçe dil bilgisi kurallarına dikkat edelim. Cümleye büyük harfle başlanır. Cümle bittiğinde ise sonuna nokta konur. Bu kuralları da zaten biliyorsunuz, lütfen kurallara uyalım.
İyi forumlar.

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Özetle bin lira civarında para verip "xtc2clip" ismindeki servis yazılımını ve gerekli fiziki donanımlarını alıp ihtiyacınız olan yazılımı elde edebilirsiniz. Bunun dışında forumdan bir arkadaş elinde varsa paylaşır. Ya da ücretli olarak bu yazılımı sunan sitelerden satın alabilirsiniz. Benim elimden sizi doğru alışverişe yönlendirmek çünkü elimde xtc2clip yok. İstediğiniz yazılımı da indiremiyorum dolayısıyla. Forumda size gerekli açıklamaları yapan @silivriserdar Hocam ise HTC konusunda uzmandır. Onun tavsiyelerini dikkate almanızı öneririm.
Ayrıca lütfen Türkçe dil bilgisi kurallarına dikkat edelim. Cümleye büyük harfle başlanır. Cümle bittiğinde ise sonuna nokta konur. Bu kuralları da zaten biliyorsunuz, lütfen kurallara uyalım.
İyi forumlar.

:zuhaha:

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31

Hocam site içirisin de para geçerli değil. Burada geçerli olan tek şey vardır. Oda emek. Ben Dün akşam özel üye oldum. Ve özel üye olmak için de sadece forum paylaşımlar ve buradaki diğer arkadaşlara yardımlar ettim. Evet telefon ile ilgili bilgin olmaya bilir. O zaman sizde bir göz atıp ilginizi çeken ve bizimde bilmemizi istediğiniz konulara değine bilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi: