IMEI Silindi

IMEI Silindi

TuranReis TuranReis - #1
Maui meta ile yükleyemiyorum telefon kapalıyken direk şarj moduna geçiyor.Yardım edebilecek varmı ? Arama yapamıyorum imeileri yüklemem lazım!
Cep Hastanesi Cep Hastanesi - #2
marka model nedir ustam birde driverlar yüklü olmayınca direk şarj moduna geçiyor başıma geldi aynısı
TuranReis TuranReis - #3
(Casper Vıa A1 model) evde bide casper vıa a1-1 var onu direk görüyor.
Cep Hastanesi Cep Hastanesi - #4
a1 geçenlerde bende yapamadım miracle nck hepsiyle denedim yazmıyor yada yazdı gösteriyor ama çıkmıyor bende mtk enginerla yazdım geçtim uğraşamadım yapacak bişi yok kafam bozuldu alt tarafı casper mtk cihaz ama olmayınca olmuyor :D
Cep Hastanesi Cep Hastanesi - #5
dediğin gibi meta moda geçmiyor
TuranReis TuranReis - #6
mtk enginerı kullandığımda user build yazıyor at+ boşluk falan bıraktım yine aynısını diyor.
Cep Hastanesi Cep Hastanesi - #7
mtk enginerı kullandığımda user build yazıyor at+ boşluk falan bıraktım yine aynısını diyor.
yazar ya daha dün yazdım imkansız bişi peki ne hatası veriyor not allowed mı diyor
TuranReis TuranReis - #8
not allowed user build yazıyo
Cep Hastanesi Cep Hastanesi - #9
1.7 seçiyorsun ve artıdan sonra boşluk bırakıyorsun deme eminsin
Cep Hastanesi Cep Hastanesi - #10
veya böyle dene at command is failed hatasını alanlar… çözüm basit… AT+EGMR=1,7,” “ burada AT ile + arasında bir boşluk bırakın olur..
TuranReis TuranReis - #11
1.7 seçiyorsun ve artıdan sonra boşluk bırakıyorsun deme eminsin
evet öyle yapıyorum
TuranReis TuranReis - #12
veya böyle dene at command is failed hatasını alanlar… çözüm basit… AT+EGMR=1,7,” “ burada AT ile + arasında bir boşluk bırakın olur..
denedim olmadı çıldırıcam cihaz rootlu bu arada rootsuzken de denedim olmadı
Cep Hastanesi Cep Hastanesi - #13
denedim olmadı çıldırıcam cihaz rootlu bu arada rootsuzken de denedim olmadı
atladığımız bir nokta var imei geçersiz mi yazıyor yoksa boş mu
TuranReis TuranReis - #14
not allowed user build dirrek bu
Cep Hastanesi Cep Hastanesi - #15
not allowed user build dirrek bu
yıldız kare sıfır altı kare yapınca ne diyor
TuranReis TuranReis - #16
yıldız kare sıfır altı kare yapınca ne diyor
geçersiz
Cep Hastanesi Cep Hastanesi - #17
basenbandda sorun olabilir yada emmc de o yüzden yazmaz genelde bu discovery 2 lerde çok başıma geldi tek yapacağın full yazılım indirip atmak ve yeniden denemek başka yapabileceğin bişi yok
TuranReis TuranReis - #18
basenbandda sorun olabilir yada emmc de o yüzden yazmaz genelde bu discovery 2 lerde çok başıma geldi tek yapacağın full yazılım indirip atmak ve yeniden denemek başka yapabileceğin bişi yok
Sıfırdan yüklediğim de de aynı hatayı aldım. Şimdi forumdan farklı sürüm yazılımını indiriyorum onu denicem birde.
TuranReis TuranReis - #19
maui meta ile yükleme yaptığımda telefonu görüyor ama modem expection hatası veriyo
TuranReis TuranReis - #20
mtk enginer ile denedim şimdi de at command is failed to send diyo
TuranReis TuranReis - #21
SP flashtools ile format all + download yaptım imei başarılı bir şekilde yükledim sonra sorun çözüldü.Teşekkür ederim.
Paradox Paradox - #22
SP flashtools ile format all + download yaptım imei başarılı bir şekilde yükledim sonra sorun çözüldü.Teşekkür ederim.

Geçmiş olsun.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/imei-silindi.7605/