IMEI Tamirli BL Locked Xiaomi Redmi Note 9 Unlock İşlemi

IMEI Tamirli BL Locked Xiaomi Redmi Note 9 Unlock İşlemi

I ilkerxxx - #1
IMEI tamirli BL Locked Redmi Note 9 Merlin telefonumda Unlock işlemi nasıl yapabilirim?

Telefona IMEI repair yapılmış. Bende miui12 android 10 a ota ile guncelledim.
Sonrada fabrika ayarlarına sıfırladım.
Şimdi sadece imei2 duruyor.
Hesap oluşturmuyor ve giriş yapamıyorum. Nasıl BL Unlock yapabilirim ustalar?
Aydar Aydar - #2
IMEI Repair yapmadan önce bootloader kilidi açık mıydı?
B bagimsizadam - #3
IMEI Repair yapmadan önce bootloader kilidi açık mıydı?
Hocam bende de Redmi note 8 var. İmei atma sırasında BL kilidi kapandı. İmeiler 0 oldu. Cihaz açılıyor fakat Bl kapalı olduğundan imei repair işlemi yapamıyorum
N nazminazmi - #4
Hocam bende de Redmi note 8 var. İmei atma sırasında BL kilidi kapandı. İmeiler 0 oldu. Cihaz açılıyor fakat Bl kapalı olduğundan imei repair işlemi yapamıyorum
Nasıl bir yöntem denediniz ki bl kapandı.normalde kapanmaması gerekli..zaten imei repairli cihazların bl açık olması can simitidir..kapanırsa sıkıntı büyük oluyor..
Okuyacak arkadaşlarda böyle cihaz kullanıyosalar bl kapatmasınlar ve hatta açma işini geçiktirmesinler...

MI CC 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
B bagimsizadam - #5
Nasıl bir yöntem denediniz ki bl kapandı.normalde kapanmaması gerekli..zaten imei repairli cihazların bl açık olması can simitidir..kapanırsa sıkıntı büyük oluyor..
Okuyacak arkadaşlarda böyle cihaz kullanıyosalar bl kapatmasınlar ve hatta açma işini geçiktirmesinler...

İmei repair yaparken gerekli partisyonları sildim. Telefon kapandı ve sistem çöktü. Mi flash tool ile fastboot modunda yükleme yaparken galiba "clean all" seçmeyi unutmuşum. Bu nedenle BL kilitlendi. Mobil ağa bağlanamadığından Unlock işlemi yapamıyorum. Acil olarak kilidi açmam lazım
N nazminazmi - #6
İmei repair yaparken gerekli partisyonları sildim. Telefon kapandı ve sistem çöktü. Mi flash tool ile fastboot modunda yükleme yaparken galiba "clean all" seçmeyi unutmuşum. Bu nedenle BL kilitlendi. Mobil ağa bağlanamadığından Unlock işlemi yapamıyorum. Acil olarak kilidi açmam lazım
Tam olarak bilgim yok ama sizin cihaza siz birşey yapamazsınız..boxlarla ancak tekrardan yazılım atılabilir diye düşünüyorum.yetkili hesap işe yarar mı onuda bilen arkadaşlar yazarsa daha iyi olur

ProGsm ProGsm - #7
Elinizde hangi toolar var edl modda yükleme yapmanız lazım
B bagimsizadam - #8
Elinizde hangi toolar var edl modda yükleme yapmanız lazım
Hocam cihaza Edl mod ile Çin rom atıldı. Cihaz açılıyor. Ama imeiler uçtuğu için kilit açma başvurusu yapamıyorum. Orjinal Qcn yedeğim var. Uzaktan bağlantı ile yapabilirmisiniz.
X xiaomidestekimeirepair - #9
@bagimsizadam
Note 9 a qcn ile yükleme yapılmıyor. NVRAM ve NVDATA yedekleri almanız gerekliydi. Bunları almadıysanız orjinale dönemezsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/imei-tamirli-bl-locked-xiaomi-redmi-note-9-unlock-islemi.10527/