Kennon KN-700 Rom

Kennon KN-700 Rom

AhmetSuat AhmetSuat - #1
Selamun aleykum
Arkadaşlar Kawai'nin Kennon KN-700 modeli romu lazım. Board numarası Q8H-V1.5_20150129 A33 quadcore 800*480 çözünürlük 7inch.
İnternette aradım fakat bulamadım.
Paradox Paradox - #2
Selamun aleykum
Arkadaşlar Kawai'nin Kennon KN-700 modeli romu lazım. Board numarası Q8H-V1.5_20150129 A33 quadcore 800*480 çözünürlük 7inch.
İnternette aradım fakat bulamadım.

A.S.
bulunan yazılımı deneyebilir misiniz?
AhmetSuat AhmetSuat - #3
Teşekkür ederim cevabınız için. Ancak netteki bütün yazılımları denedim olmuyor. Çözünürlük sorun oluyor. Birçoğu 1024x600.
silivriserdar silivriserdar - #4
Teşekkür ederim cevabınız için. Ancak netteki bütün yazılımları denedim olmuyor. Çözünürlük sorun oluyor. Birçoğu 1024x600.

Burada bulunan konudan faydalanarak yazılım araması yapabilirsiniz. Resimleri konuya eklerseniz bizde yardımcı olmaya çalışırız.
Paradox Paradox - #5

Yaptığım aramalarda bir çok yazılım indirme bağlantısına ulaştım.
Bunları ne yazık ki tek tek paylaşmam mümkün değil.
Arama motorlarından edineceğiniz yazılım indirme bağlantılarından tek tek yazılımları indirerek denemeniz gerekli.
cetince44 cetince44 - #6
BURDAKİ YAZILIMI İNDİRİP YÜKLEYİN DENEDİM FAKAT LCD EKRANI DEĞİŞTİRMEM GEREKTİ
İŞTE LİNK
Paradox Paradox - #7
BURDAKİ YAZILIMI İNDİRİP YÜKLEYİN DENEDİM FAKAT LCD EKRANI DEĞİŞTİRMEM GEREKTİ
İŞTE LİNK

Yazılım indirme bağlantısında bir sorun mu var?
M mmdsara - #8
بعد البحث الطويل تم تجربا ١٠٠ ١٠٠ a33_4.4-Q8_v3.0-hm0357-Q88H-RTL8703BS_HD_20170412v1-0510-V1

a33_4.4-Q8_v3.0-KENNON -KN 700-
M mmdsara - #9
D drahmin - #10
Merhaba;
Servisten bilgisini aldım. Linkte belirtmiş olduğum cihaz ile yazılımı aynı. Buradan indirebilirsiniz.

Bizzat denedim. Çalışıyor.
symbazz symbazz - #11
Merhaba;
Servisten bilgisini aldım. Linkte belirtmiş olduğum cihaz ile yazılımı aynı. Buradan indirebilirsiniz.

Bizzat denedim. Çalışıyor.

Servis kendi yazılımını vermiyor da, başka markanın yazılımını neden öneriyor ki acaba. Enteresan bir servislik anlayışları var demek ki.
symbazz symbazz - #12

Verdiğiniz linkte kennon gibi bir ifade bulunmuyor. İfadeyi siz mi eklediniz. Bu yazılım olduğundan eminmisiniz.?
Paradox Paradox - #13
Servis kendi yazılımını vermiyor da, başka markanın yazılımını neden öneriyor ki acaba. Enteresan bir servislik anlayışları var demek ki.

Ellerinde yazılım yoktur belki de, bu nedenle de başka bir yerden ödünç almışlardır.
:zuhaha:
D drahmin - #14
Arkadaşlar Kennon ve Kawai aynı firma. Bu üründen çok sattık. Ürünün kutusunu incelediğinizde Kawai marka olduğunu göreceksiniz zaten. Bizde servisle görüştük. Uygun yazılım bu dediler. Kendi elimdeki 2 cihaza denedim ve sorun çözüldü. Durum budur.
symbazz symbazz - #15
Arkadaşlar Kennon ve Kawai aynı firma. Bu üründen çok sattık. Ürünün kutusunu incelediğinizde Kawai marka olduğunu göreceksiniz zaten. Bizde servisle görüştük. Uygun yazılım bu dediler. Kendi elimdeki 2 cihaza denedim ve sorun çözüldü. Durum budur.
Biz zaten servisi yadırgadık.

Iphone X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paradox Paradox - #16

Bir firma aynı ürünü farklı markalarla piyasaya sürüyorsa, orada bazı karışık durumlar var demektir.
M myigit - #17
link işine yarayabilir.
Paradox Paradox - #18
link işine yarayabilir.

:tsk:
A ayatech - #19
Hangi Yazılım Bu Arafda Kaldım hangi model uyuyor buna
HayyyyLazzzzzz HayyyyLazzzzzz - #20
kawai ile hangi model uyumlu yazmamışsınız arkadaşlar
HayyyyLazzzzzz HayyyyLazzzzzz - #21
ARKADAŞLAR BEN BULDUM YÜKLEDİM SORUNSUZ ÇALIŞIYOR LİK VE VİDEO ATICAM SİZE
HayyyyLazzzzzz HayyyyLazzzzzz - #22

VİDEOLU ANLATIM VE YAZILIMI BURDA BUYRUN
Paradox Paradox - #23

VİDEOLU ANLATIM VE YAZILIMI BURDA BUYRUN

:tsk:
elketronikci elketronikci - #24
LİNK YOK KARDEŞ YENİDEN PAYLAŞIM YAPABİLİRMİSİNİZ
Paradox Paradox - #25
LİNK YOK KARDEŞ YENİDEN PAYLAŞIM YAPABİLİRMİSİNİZ

Videoyu YouTube üzerinden izleyiniz.
İndirme bağlantısı videonun yorumlar kısmında paylaşılmış.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/kennon-kn-700-rom.1204/