Lenovo Vodafone Smart Tab III 10 4.2.2 Stock Rom

Lenovo Vodafone Smart Tab III 10 4.2.2 Stock Rom

cetince44 cetince44 - #1

IMG_20190809_173915.jpg
Paradox Paradox - #2
:tsk:
spekun26 spekun26 - #3
Merhaba şifre ne arkadaşım rar şifreli ve vodafone smart 10 yazılımın da çalışmayan herhangi bir aksam var mı ??
C crizal - #4
Merhaba sdcarddan tabletime rom yüklemek istiyorum. Lenovo samsunglardaki gibi .zip uzantılı dosyaları desteklemiyor. Nasıl yükleyebilirim ?
Paradox Paradox - #5
Merhaba sdcarddan tabletime rom yüklemek istiyorum. Lenovo samsunglardaki gibi .zip uzantılı dosyaları desteklemiyor. Nasıl yükleyebilirim ?

Bu cihazın yazılımını indirdiniz mi, indirdiğiniz dosyaların ekran alıntısını paylaşabilir misiniz?
Yeneris Yeneris - #6
Merhabalar, eski konuda olsa bir ümit yazayım: bu cihaza Android 5.1 yüklenmiş iyi olmuş diye duydum. Bende 4.1.2 yüklü. Pek çok program çalışmıyo. Performans yükseltmek için tüm google prolarını sildim yada bloke ettim. Acayip hızlandı ram boşaldı.
Ne yapabiliriz 5.1 gidermi buna?
Paradox Paradox - #7
Merhabalar, eski konuda olsa bir ümit yazayım: bu cihaza Android 5.1 yüklenmiş iyi olmuş diye duydum. Bende 4.1.2 yüklü. Pek çok program çalışmıyo. Performans yükseltmek için tüm google prolarını sildim yada bloke ettim. Acayip hızlandı ram boşaldı.
Ne yapabiliriz 5.1 gidermi buna?

Denemek lazım.
Cihazınızın kullanımından dolayı donanım performansı düşmediyse, faydası olabilir.
hseyin.64 hseyin.64 - #8
hocam merhaba bu cihaza android sürümünden dolayı kuramadığım uygulamaları kurmanın bir yolu var mı?
veya android sürümünü nasıl yükseltebilirim?
Paradox Paradox - #9
hocam merhaba bu cihaza android sürümünden dolayı kuramadığım uygulamaları kurmanın bir yolu var mı?
veya android sürümünü nasıl yükseltebilirim?

Uygulamaları Google Play'den değil de başka kaynaklardan edinmeniz faydalı olabilir.
Ayrıca, cihazınızın Android versiyonu yükseltmek için, benzer cihazların yazılımlarını deneyebilirsiniz.
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
farelwarock farelwarock - #10
Konuyu hortlattım ama link ölü. Yeni link var mı acaba?
seri.coders seri.coders - #11
link kırık
SerdarOnline SerdarOnline - #12
Merhabalar link kırık herhalde
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/lenovo-vodafone-smart-tab-iii-10-4-2-2-stock-rom.8286/