LG K10 4G Dual K430DSY Boot Repair Dosya İsteği Unbrick

LG K10 4G Dual K430DSY Boot Repair Dosya İsteği Unbrick

A akhan42 - #1
k430dsy modeline k430 modelinin romunu yükledim türkce için cihaz sustu acmıyor nasıl çalıştırabilirim hiç bir şekilde usb görmüyor rif jtagla bir arkadaş uğraştı olmadı yardımcı olursanız sevinirim.
symbazz symbazz - #2
veya yaralanabilirsiniz.
braveturks braveturks - #3
Telefonu bilgisayara bağlayınca herhangi bir uyarı vermiyor mu? Tamamen ölü mü? Hocam octoplus box varsa elinde bir de onun jtag'ini dene
A akhan42 - #4
Telefonu bilgisayara bağlayınca herhangi bir uyarı vermiyor mu? Tamamen ölü mü? Hocam octoplus box varsa elinde bir de onun jtag'ini dene
tşkr ilginden dolayı denedim olmuyor
symbazz symbazz - #5
Verdiğim linklere göre çözemediyseniz, elinizde box yoksa hiç bir şey yapamazsınız.
ramooo19 ramooo19 - #6
aynen bu işlem için medusa pro yada octobus jtag yapmak gerekıyorbunun içinde pinoutları bulmak lazım inşallah bahsettiğim boxda desteği mevcuttur! :)
ramooo19 ramooo19 - #7
aynen bu işlem için medusa pro yada octobus jtag yapmak gerekıyorbunun içinde pinoutları bulmak lazım inşallah bahsettiğim boxda desteği mevcuttur! :)
buyrun belirtiğim gibi pinoutlar resimde olduğu gibi

5DLLaL.jpg

yanlızca gerekli olan ekipman yada
DİPNOT: Yazılım dosyaları her iki BOx supportunda mevcuttur!
not:Bu programların crack versiyonunu boşuna aramayın bulamazsınız!bulsanız bile kabloyu nereye takacaksınız.
JinKazama JinKazama - #8
buyrun belirtiğim gibi pinoutlar resimde olduğu gibi

5DLLaL.jpg

yanlızca gerekli olan ekipman yada
DİPNOT: Yazılım dosyaları her iki BOx supportunda mevcuttur!
not:Bu programların crack versiyonunu boşuna aramayın bulamazsınız!bulsanız bile kabloyu nereye takacaksınız.

:D
EliteMan EliteMan - #9
Ne Oldu Neye Gülüyorsunuz​
JinKazama JinKazama - #10
arkadaşın son mesajına

doğru demiş ona güldüm yanlış bir şey yaptıysam k.bakmayın :(
EliteMan EliteMan - #11
arkadaşın son mesajına

doğru demiş ona güldüm yanlış bir şey yaptıysam k.bakmayın :(
Yo Sıkıntı Yok Öylesine Sordum Ne Kusuru​
çhgnjköjkmnyfbtdtyhyuymnhfgfdg çhgnjköjkmnyfbtdtyhyuymnhfgfdg - #12
bende lg k10 430tr var. Biraz telefon meraklısı olduğum için root atmaya yarıyan TWRP imajından dosya sistemini değiştirmiştim. Telefon hard brick oldu. ekranda lg logosu takılı kalıp bilgisayar bile görmüyordu. Ben şans eseri yöntem buldum ve işe yaradı. şarj kablosunu pc ye takar takmaz sesi açma tuşuna basılı tuttum ve ekranda dowloand boot yazısını gördüm :d lg up yazılımıylada sistem attım :d
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/lg-k10-4g-dual-k430dsy-boot-repair-dosya-istegi-unbrick.2843/