LG Optimus 3D P925 Türkçe Custom Rom İhtiyacı

LG Optimus 3D P925 Türkçe Custom Rom İhtiyacı

ebircan35 ebircan35 - #1
Herkese kolay gelsin.

LG 3D P925 türkçe için custom firmware lazım. More locale 2 ile türkçe yapılamadı. Yardımlarınız lütfen.
symbazz symbazz - #2
Octoplus Lg activasyonda, zannediyorum "All Language Enabler" seçeneği vardı. Onla yapılabilir.
Paradox Paradox - #3
Herkese kolay gelsin.

LG 3D P925 türkçe için custom firmware lazım. More locale 2 ile türkçe yapılamadı. Yardımlarınız lütfen.

bir şeyler var ama işinizi görür mü bilmiyorum.
ebircan35 ebircan35 - #4
bir şeyler var ama işinizi görür mü bilmiyorum.

Üstad Tüm linkler kırık. 4 yıldır kimse uğramamış.
Paradox Paradox - #5
Üstad Tüm linkler kırık. 4 yıldır kimse uğramamış.

Her şeyi ben bulayım.
, MIUI V5 3.8.30 - CM10 - Turkish (Özgür Yalçın)
da istemediğiniz kadar araç, gereç ve Rom mevcut.
ebircan35 ebircan35 - #6
Her şeyi ben bulayım.

Desteğiniz için teşekkürler.
Paradox Paradox - #7
Desteğiniz için teşekkürler.

Rica ederim.
Sorun çözüldü mü?
ebircan35 ebircan35 - #8
Her şeyi ben bulayım.

işlemler esnasında cihaz bilinmeyen bir şekilde brick konuma düştü. Güç bela Lg Support Tool ile ayağa kaldırdım.
Rica ederim.
Sorun çözüldü mü?

cihaz bilinmeyen bir şekilde işlemler esnasında hard brick konuma düşüyor. Lg mobil support tool ile ayağa kaldırıyorum. LG aktiviteli bir box bulursam
enable all language seçeneğini deneyeceğim. teşekkürler.
silivriserdar silivriserdar - #9
işlemler esnasında cihaz bilinmeyen bir şekilde brick konuma düştü. Güç bela Lg Support Tool ile ayağa kaldırdım.

cihaz bilinmeyen bir şekilde işlemler esnasında hard brick konuma düşüyor. Lg mobil support tool ile ayağa kaldırıyorum. LG aktiviteli bir box bulursam

Ben o seçeneği kaç tane cihazda denedim ama Türkçe dil seçeneği gelmedi. Başka yöntemler denemekte fayda var.
Paradox Paradox - #10

İlginç.
symbazz symbazz - #11

Orjinal yazılımını yükle. Öyle dene istersen.
ebircan35 ebircan35 - #12
Orjinal yazılımı yükleyip. LG box'a gitti arkadaşlar.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/lg-optimus-3d-p925-turkce-custom-rom-ihtiyaci.2361/