Müşteri Takip Formu

Müşteri Takip Formu

leonidasss leonidasss - #1
Adsız.png

Arkadaşlar iş yerinde kullanabileceğiniz excel uzantılı müşteri takip formu. Eğer iş yerinde profesyonel takip programınız yoksa bu program işinize yarayabilir. Dosyayı indridikten sonra macrolar pc de otomatikmen engellenebilir manual düzeltin ve programı kullanmaya başlayın.

verdiğim linkte video mevcut videonun açıklama bölümünde detay kısmında indirme linki mevcuttur
astek055 astek055 - #2
Ekli dosyayı görüntüle 661

Arkadaşlar iş yerinde kullanabileceğiniz excel uzantılı müşteri takip formu. Eğer iş yerinde profesyonel takip programınız yoksa bu program işinize yarayabilir. Dosyayı indridikten sonra macrolar pc de otomatikmen engellenebilir manual düzeltin ve programı kullanmaya başlayın.

Güzel Paylaşım. Bir sorum olacaktı. Buradan Çıktı alabiliyormuyuz? Birden excel'e ulaşamadım. Link Koymamışsınız.
leonidasss leonidasss - #3
Güzel Paylaşım. Bir sorum olacaktı. Buradan Çıktı alabiliyormuyuz? Birden excel'e ulaşamadım. Link Koymamışsınız.

Sayfayı yenile hocam
astek055 astek055 - #4
leonidasss leonidasss - #5

Fiş ya da makbuz tarzında çıktı almak mümkün değil ama her excel dosyasında olduğu gibi buradan da çıktı alabilmek mümkün.
astek055 astek055 - #6
Fiş ya da makbuz tarzında çıktı almak mümkün değil ama her excel dosyasında olduğu gibi buradan da çıktı alabilmek mümkün.

O zaman bir kaç düzenlemede biz yaparak Müşteri Takip fişi oalrak verebiliriz sanırım.
leonidasss leonidasss - #7
O zaman bir kaç düzenlemede biz yaparak Müşteri Takip fişi oalrak verebiliriz sanırım.
Evet mümkün.
Aydar1 Aydar1 - #8
Teşekkürler
:alkis:
dosya silinmiş.​
leonidasss leonidasss - #9
Teşekkürler
:alkis:
dosya silinmiş.​
Linki birazdan yenileyecegim.

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aydar1 Aydar1 - #10

Teşekkürler​
astek055 astek055 - #11

Link bozuk değil. Sonda / Slac işareti var onu silerseniz çalışıyor.
Aydar1 Aydar1 - #12
ddddddddddddddd.png
astek055 astek055 - #13

:tugla:
linke tıkla.
ensonda html yazısından sonra / (slac) işaretini sil tekrar aramaya basın.​
Paradox Paradox - #14
Alternatif olarak bulunan programı da deneyebilirsiniz.
symbazz symbazz - #15
Ufak bir kod ile istenen çıktı alınabilir.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
F floraps - #16
merhaba bu youtube üzerindeki dosyaya ulaşamıyorum, rica etsem yüklemeyi tekrar yapar mısınız ? Ayrıca dediğiniz yöntemlerin hepsini denedim ama malesef video yok
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/musteri-takip-formu.3666/