Onyo Exceed Rom İhtiyacı

Onyo Exceed Rom İhtiyacı

B babaaa - #1
slm arkadaşlar hiç bir yerde bulamadım bu konuda yardımcı olursanız çok makbule geçer şimdiden teşekkürler
symbazz symbazz - #2
Tabletinizin arkasını açabiliyorsanız, içerisinden anlaşılabilir şekilde resimleri buradan verin. Yardımcı olmaya çalışalım.
Paradox Paradox - #3
slm arkadaşlar hiç bir yerde bulamadım bu konuda yardımcı olursanız çok makbule geçer şimdiden teşekkürler

Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
leonidasss leonidasss - #4

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
B babaaa - #5

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kardeş ordaki linkler ölü kaldırılımış
B babaaa - #6
Tabletinizin arkasını açabiliyorsanız, içerisinden anlaşılabilir şekilde resimleri buradan verin. Yardımcı olmaya çalışalım.
tşk ederim ilginizden dolayı bakayım söke bilirsem fotoğrafını yükleyeyim
B babaaa - #7
arkadaşlar dark R9722 romunu yükledim dokunmatik sorun çıkarıyor diğer bütün herşey full
B babaaa - #8
arkadaşlar dark R9722 romunu yükledim dokunmatik sorun çıkarıyor diğer bütün herşey full
symbazz symbazz - #9
O da zaten en büyük sorun.

Iphone X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
B babaaa - #10
ne yapalım sağlık olsun bir çözüm bulana kadar en azından açıldı öteki türlü hiç açamıyordum
symbazz symbazz - #11
ne yapalım sağlık olsun bir çözüm bulana kadar en azından açıldı öteki türlü hiç açamıyordum

Güzel bir felsefe. En doğrusuda bu zaten. Olacaksa zaten oluyor, olmayacaksa da sabah akşam uğraş olmuyor. Burayı takip edin, ileride bir çözüm üretilecektir.
Paradox Paradox - #12

Cihazınızın ana kart değerlerine göre de arama yaptınız mı?
B babaaa - #13
arkadaşlar bunlar tabletin fotoları

printThread_attachments

• 1 (450 x 600).jpg
    1 (450 x 600).jpg
    66.6 KB · Görüntüleme: 30
  • 2 (450 x 600).jpg
    2 (450 x 600).jpg
    50.3 KB · Görüntüleme: 34
  • 3 (450 x 600).jpg
    3 (450 x 600).jpg
    47 KB · Görüntüleme: 28
  • 4 (600 x 450).jpg
    4 (600 x 450).jpg
    73.5 KB · Görüntüleme: 32
  • 5 (600 x 450).jpg
    5 (600 x 450).jpg
    92.2 KB · Görüntüleme: 27
B babaaa - #14
Cihazınızın ana kart değerlerine göre de arama yaptınız mı?
onu nasıl yapacağım yardımccı olursanız memnun olurum
leonidasss leonidasss - #15
onu nasıl yapacağım yardımccı olursanız memnun olurum
Cihazınızı açın anakart ve filmleri üzerinde rakam ve yazı yazan herşeyin fotoğrafını çekin konuya ekleyin yada o verileri değerlendirerek yazılım araştırması yapın.
silivriserdar silivriserdar - #16
arkadaşlar bunlar tabletin fotoları
Burada bulunan konuyu inceleyin. Resim çekmişsiniz ama bu resimler şu an pek birşey ifade etmiyor.
B babaaa - #17
Ekran Alıntısı.JPG

tekrardan slm arkadaşlar şansa bakın onyo nun o kadar romunu buldum halamın oğlunda bir benim model yok diğer modelleride uymadı
silivriserdar silivriserdar - #18
Bu tabletin farklı bir adı olabilir. Siz onyo firmasına bir mail atın. Bakalım ne diyecekler.
B babaaa - #19
Bu tabletin farklı bir adı olabilir. Siz onyo firmasına bir mail atın. Bakalım ne diyecekler.
firma iflas etmiş onun için siteyi kapatmış tel ulaşılmıyor
Paradox Paradox - #20
Cihazın işlemcisi neydi?
B babaaa - #21
Cihazın işlemcisi neydi?
onyo nun bütün rom larını denedim olmadı şuanda tamamen kapandı yazılımda almıyor alıyormuş gibi yapıyor sonunda hata veriyor işlemcisinide bilmiyorum
B babaaa - #22
bende olan onyo rom ları siteye lazım olan arkadaşlar a uplod etmek isterim ama sağlam yükleyecek netim yok hatta baya Tüm tablet romları buldum sadece bana lazım olan rom yok boyut olarak 400 GB
Paradox Paradox - #23
bende olan onyo rom ları siteye lazım olan arkadaşlar a uplod etmek isterim ama sağlam yükleyecek netim yok hatta baya Tüm tablet romları buldum sadece bana lazım olan rom yok boyut olarak 400 GB

Cihazınızın işlemcisini söyleseniz size yardımcı olacağım ama söylemiyorsunuz.
symbazz symbazz - #24
Link verin. Bizler yayınlayalım.

B babaaa - #25
Link verin. Bizler yayınlayalım.

bende ustad halam oğlunda aldım hardiskimde
B babaaa - #26
Cihazınızın işlemcisini söyleseniz size yardımcı olacağım ama söylemiyorsunuz.
onuda bilemiyorum nerden öğreneceğimi neyse halam oğlu götürdü tableti kendisi baktıracak tşk ederim
Paradox Paradox - #27
onuda bilemiyorum nerden öğreneceğimi neyse halam oğlu götürdü tableti kendisi baktıracak tşk ederim

Rica ederim.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/onyo-exceed-rom-ihtiyaci.3820/