Onyo PowerPad Duo Rom

Onyo PowerPad Duo Rom

Paradox Paradox - #1
Onyo PowerPad Duo Rom
Orijinal Rom

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)
T testerrrr - #2
Merhaba
Onyo PowerPad Duo Rom başlığı altında yayınladığınız tüm rom linklerine tıkladım ancak hiç biri açılmadı. Diğer sitelerden bulduğum 2 adet romda düzgün çalışmadı.Cihazın anakart fotoğrafını yararlı olur diye ekledim.Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar

2.jpg
silivriserdar silivriserdar - #3
Merhaba
Onyo PowerPad Duo Rom başlığı altında yayınladığınız tüm rom linklerine tıkladım ancak hiç biri açılmadı. Diğer sitelerden bulduğum 2 adet romda düzgün çalışmadı.Cihazın anakart fotoğrafını yararlı olur diye ekledim.Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar

Ekli dosyayı görüntüle 510

Bu cihazın bende 5 tane yazılımı var. Sırası ile hepsini ekledim.

704b4fe332da006736638503aeb26ea9.jpg
T testerrrr - #4

Bu cihazın bende 5 tane yazılımı var. Sırası ile hepsini ekledim.

704b4fe332da006736638503aeb26ea9.jpg

Çok teşekkür ederim, tek tek deneyeceğim inşallah uyar. Saygılar
Paradox Paradox - #5
Çok teşekkür ederim, tek tek deneyeceğim inşallah uyar. Saygılar

Sonuç nedir?
T testerrrr - #6
Kusura bakmayın geç yazdım cevabı. Dördüncü sırada verdiğiniz rom cihaza tam uyum sağladı. Yardım ve emekleriniz için teşekkür ederim. Saygılar
Paradox Paradox - #7
Kusura bakmayın geç yazdım cevabı. Dördüncü sırada verdiğiniz rom cihaza tam uyum sağladı. Yardım ve emekleriniz için teşekkür ederim. Saygılar

Geri bildirim için teşekkürler.
Geçmiş olsun.
flatron123 flatron123 - #8
200310 oldu çok teşekkürler
Paradox Paradox - #9
200310 oldu çok teşekkürler

Geçmiş olsun.
A adem000987 - #10
Teşekkürler paylaştığınız dördüncü dosya sanırım benşim cihazın da işini gördü, boş boş duruyordu kenarda belki işe yarar bu şekilde

edit : malesef dördüncü dosyada dokunmatik çalışmadoı. diğerlerin denedim diğerlerinde de ekran uymadı. şu linkteli ekran ve dokunmatik için iiş gördü ama sanırım onda da kamera çalışmıyor, idare edecğeim sanırım:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/onyo-powerpad-duo-rom.993/