Pipo T9S Rom

Pipo T9S Rom

Paradox Paradox - #1
Pipo T9S Rom
Orijinal Rom

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Uyarı:
Yazılım indirme sayfasına erişim sağlayamayanlar veya dosyaları görüntüleyemeyenler:
VPN kullansınlar.
T tetikçi_61 - #2
Merhaba, bu rom elinde olan varmı ? siteye vpn ile bir şekilde giriyorum ancak indirmek için üyelik istiyor ve üye olurken telefon numara işlemlerinde sorun yaşıyorum. Bu rom General mobile e tab 1 tableti ile aynı rom galiba. anakartına bakarak öyle buldum.
Paradox Paradox - #3
Merhaba, bu rom elinde olan varmı ? siteye vpn ile bir şekilde giriyorum ancak indirmek için üyelik istiyor ve üye olurken telefon numara işlemlerinde sorun yaşıyorum. Bu rom General mobile e tab 1 tableti ile aynı rom galiba. anakartına bakarak öyle buldum.

Kullandığım VPN hizmetinde bir sorun var.
Nasipse uygun bir zamanda konu ile alakadar olacağım.
A Alfonzo58 - #4
Merhaba,

Bu rom dosyasına çok ihtiyacım var.Hiçbir yerde bulamadım.General Mobile Etab-1 için kullanacağım birebir aynı cihazlar.Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.:bezdim:
Aydar Aydar - #5
Merhaba,

Bu rom dosyasına çok ihtiyacım var.Hiçbir yerde bulamadım.General Mobile Etab-1 için kullanacağım birebir aynı cihazlar.Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.:bezdim:
Bağlantıları kontrol ettim sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
Yapmanız gereken Touch VPN Chrome'ye kurunuz.
Yazılımı ondan sonra indirebilirsiniz.

1593542873427.png
vkesgin37 vkesgin37 - #6

Ekli dosyayı görüntüle 3568
Buradan indirmek imkansız telefon numarası doğrulaması istiyor ve neredeyse hiçbir ülkenin telefon numarasını da kabul etmiyor
Aydar Aydar - #7
Buradan indirmek imkansız telefon numarası doğrulaması istiyor ve neredeyse hiçbir ülkenin telefon numarasını da kabul etmiyor
İşiniz zor desenize.
vkesgin37 vkesgin37 - #8
Merhaba,

Password: geekbuying.com
vkesgin37 vkesgin37 - #9

Ekli dosyayı görüntüle 3568
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/pipo-t9s-rom.4838/