Piranha Ultra II Tab 7.0 rom Yükleme Hatası

Piranha Ultra II Tab 7.0 rom Yükleme Hatası

A ay_bulut - #1
piranha Ultra II Tab 7.0 tablet android ekranında kalıyor. resmi sitesinde rom ve yardımcı programını indirdim. driverları kurdum fakat rom yüklerken resimdeki hatayı alıyorum.

zJa4Wj.jpg
silivriserdar silivriserdar - #2
piranha Ultra II Tab 7.0 tablet android ekranında kalıyor. resmi sitesinde rom ve yardımcı programını indirdim. driverları kurdum fakat rom yüklerken resimdeki hatayı alıyorum.

zJa4Wj.jpg
Aygıt yöneticisinde cihazınız görünüyor mu?
leonidasss leonidasss - #3

zJa4Wj.jpg
Driverlerını tekrar yükle pc de aygıt yöneticisinde aygıtlar bölümünde cihaz mevcut mu değil mi kontrol eder misin
symbazz symbazz - #4
Cihazın üzerindeki mevcut yazılımdan daha eski bir sürümü yüklemeye çalışıyorsun. Birde RkTool eski versiyon kullanıyorsunuz. Zannediyorum 1.8 versiyonu var. Onda deneyin bence.
Paradox Paradox - #5
Yazılım yükleme aracının farklı bir versiyonunu kullanmanız sorununuzu çözecektir.
Olmazsa, farklı yollar deneyebiliriz.
A ay_bulut - #6
Aygıt yöneticisinde görünüyor. Farklı versiyonlarda denedim. 1.8 versiyonu’nu denemedim. Birazdan onuda denerim.
A ay_bulut - #7
Driverlerını tekrar yükle pc de aygıt yöneticisinde aygıtlar bölümünde cihaz mevcut mu değil mi kontrol eder misin

Yazılım yükleme aracının farklı bir versiyonunu kullanmanız sorununuzu çözecektir.
Olmazsa, farklı yollar deneyebiliriz.

son veriyonunu yükledim aynı hatayı verdi. kabloyu değiştirdim. pc yi değiştirdim yine aynı. aygıt yöneticinde gözüküyor.

Qpv0Lr.jpg

XE9jMO.jpg
Paradox Paradox - #8
son veriyonunu yükledim aynı hatayı verdi. kabloyu değiştirdim. pc yi değiştirdim yine aynı. aygıt yöneticinde gözüküyor.

Qpv0Lr.jpg

XE9jMO.jpg

Yazılım yükleme aracının 1.7 versiyonunu deneyiniz.
Olmazsa aşağıdaki videoyu izleyiniz.

URL: https://www.mobilkulup.com//konu/piranha-ultra-ii-tab-7-0-rom-yukleme-hatasi.2891/