Poco X3 IMEI Repair Files - IMEI Onarım Dosyaları

Poco X3 IMEI Repair Files - IMEI Onarım Dosyaları

ProGsm ProGsm - #1
arkadaslar pocco x3 dosyaları
Dosya Sifresi: mobilkulub

H Hasanpocox3 - #2
imei onarım için bunu denedim ama diag port açtığımda bilgisayarda port görünüyor, qpst backup dosyası aldığım an qpst error verip 98% de kaldı hep. Bunu eksiksiz yapabilir miyim bilmiyorum, attığım o linkte her bölümünde ayrı sorun çıktı karşıma. poco x3 nfc için onarım yapmam lazım ama bir türlü olmuyor
ProGsm ProGsm - #3
imei onarım için bunu denedim ama diag port açtığımda bilgisayarda port görünüyor, qpst backup dosyası aldığım an qpst error verip 98% de kaldı hep. Bunu eksiksiz yapabilir miyim bilmiyorum, attığım o linkte her bölümünde ayrı sorun çıktı karşıma. poco x3 nfc için onarım yapmam lazım ama bir türlü olmuyor
dıag port acarken ıkı sefer acın ustam
H Hasanpocox3 - #4
dıag port acarken ıkı sefer acın ustam
Diag port tek sefer açıyorum, su kodunuda önceden giriyorum, iki kez diag port açmayı deneyeyim o zaman, abd shell kısmından olacak değil mi ?
ProGsm ProGsm - #5
evet yapamazsanız team atın bana
H Hasanpocox3 - #6
evet yapamazsanız team atın bana
Teşekkürler deniyorum şu anda, olmaz ise siz'e team gönderirim
ByDark ByDark - #7
Teşekkürler deniyorum şu anda, olmaz ise siz'e team gönderirim
yardımcı olabilirim
H Hasanpocox3 - #8
yardımcı olabilirim
Bu gün magisk yüklemiştim twrp ile ama magisk'i sildim, şimdi ise tüm işlemleri baştan başlattım, bu kez komutlar ile twrp menüsüne girip, magisk dosyasını yükledim, şimdi ise telefonda magisk çıkmıyor
ByDark ByDark - #9
Bu gün magisk yüklemiştim twrp ile ama magisk'i sildim, şimdi ise tüm işlemleri baştan başlattım, bu kez komutlar ile twrp menüsüne girip, magisk dosyasını yükledim, şimdi ise telefonda magisk çıkmıyor
teamwiever atın hocam
H Hasanpocox3 - #10
İd: 703
Şifre: 855
ByDark ByDark - #11
sorunsuz şekilde halledildi :)
H Hasanpocox3 - #12
sorunsuz şekilde halledildi :)
Telefon en iyi şekilde halledildi ve eskiden 1-2 saniyede hat geç buluyordu şimdi çok hızlı hat bulunuyor, çok güzel ilgilendi hiç bir sorun çıkmadı :)
H hayt - #13
usta tam olarak kademe olarak söyleye bilir misiniz ?
ByDark ByDark - #14
usta tam olarak kademe olarak söyleye bilir misiniz ?
hocam teamwiever verin yardımcı olayım isterseniz
H hayt - #15
usta telefon 1 hafta sonra gelecek o zaman yardımcı olabilr misiniz ? rica etsem
ByDark ByDark - #16
usta telefon 1 hafta sonra gelecek o zaman yardımcı olabilr misiniz ? rica etsem
tabii ki burdan numara veremiyorum teamwiever adresinizi bırakırsınız ordan iletişim adresi bırakırım size
H hayt - #17
tabii ki burdan numara veremiyorum teamwiever adresinizi bırakırsınız ordan iletişim adresi bırakırım size
çok saolun usta şimdi bırakayım siz bağlanın bırakın ben tekrar size dönerim 479 760 771 3qaq92
1 18091986 - #18
iD 373454617

ŞİFRE 729mcq
1 18091986 - #19
USTA ORDAMISIN
ByDark ByDark - #20
burdayım hocam
C cecenagi - #21
qnc yi restore ettikten sonra telefonu yeniden başlatınca açılır açılmaz twpr menüsüne geçiş yapıyor telefon.
menü hiç gelmiyor.
twpr de iken
dd if=dev/zero of=/dev/block/sdf2
komutları ile sdfyi sıfırlayınca açılıyor ama şebeke olmuyor.
yardımcı olabilir misiniz bu konuda
Aydar Aydar - #22
qnc yi restore ettikten sonra telefonu yeniden başlatınca açılır açılmaz twpr menüsüne geçiş yapıyor telefon.
menü hiç gelmiyor.
twpr de iken
dd if=dev/zero of=/dev/block/sdf2
komutları ile sdfyi sıfırlayınca açılıyor ama şebeke olmuyor.
yardımcı olabilir misiniz bu konuda
QCN Dosyasını düzeltmeniz gerekli!
EFS Silme kodları:
  • dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst1
  • dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst2
  • dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/fsg
M muratcihan - #23
usta benimde buna benzer bir sıkıntım var.hem port açamıyorum driver leri kurdum ama sorun var sanırım.ayrıca asıl sorunum imei işlemini yaptım ama qcn yedeği almadan yaptım.imei oldu ama servis yok cıkıyor ekranda farklı romlarda denedim fakat olmadı malesef.yardım edebilirmisiniz.cihaz poco x3
U Untouchablee - #24
usta benimde buna benzer bir sıkıntım var.hem port açamıyorum driver leri kurdum ama sorun var sanırım.ayrıca asıl sorunum imei işlemini yaptım ama qcn yedeği almadan yaptım.imei oldu ama servis yok cıkıyor ekranda farklı romlarda denedim fakat olmadı malesef.yardım edebilirmisiniz.cihaz poco x3
farklı qcn ler denemeniz gerekmektedir keşke orjinal qcnyi çekip işlem yapsaydınız.
M muratcihan - #25
farklı qcn ler denemeniz gerekmektedir keşke orjinal qcnyi çekip işlem yapsaydınız.
com port ta bir türlü açılmıyor ne kadar driver kurduysam olmadı
U Untouchablee - #26
dilerseniz teamwiever verin yardımcı olayım
H Hasanpocox3 - #27
Port açmayı yapamıyorsanız onun uygulaması var, öylelikle otomatik port açılıyor
0 06Ghost06 - #28
Merhaba poco X3 pro için de geçerli mi bu işlemler yoksa farklı metotlar mi var? Teşekkür ederim
H HavzaLy - #29
hocam teamwiever verin yardımcı olayım isterseniz
Ustam redmi not 10 pro sweet var nvdata hatasına düştü açılıyor kapanıyor hemen sorun cuzebilirmiyiz
U Untouchablee - #30
Ustam redmi not 10 pro sweet var nvdata hatasına düştü açılıyor kapanıyor hemen sorun cuzebilirmiyiz
Bakmak lazım hocam bir şey diyemem bakmadan
K KissMyAxe - #31
Bakmak lazım hocam bir şey diyemem bakmadan
hocam benim cihaz için yardımcı olabilir misin poco x3 nfc eu rom yüklü IMEI atamadim eksik birşey yapıyorum galiba ..
H Hasanpocox3 - #32

Bu videoda ki kişiden dosyaları isteyin, adımları eksiksiz yapın, bir sorun olmayacaktır çünkü poco x3 de en çok karşılaştığım sorun, com port sorunu böylelikle repair yaparken hep sorun çıkarıyor, bu yüzden eksiksiz olması lazım driver öylelikle sorun olmuyor
U Untouchablee - #33
hocam benim cihaz için yardımcı olabilir misin poco x3 nfc eu rom yüklü IMEI atamadim eksik birşey yapıyorum galiba ..
Dilerseniz yardımcı olurum hocam
K KissMyAxe - #34
Dilerseniz yardımcı olurum hocam
sewinirim hocam müsaitseniz bi bakın ..
K KissMyAxe - #35

Bu videoda ki kişiden dosyaları isteyin, adımları eksiksiz yapın, bir sorun olmayacaktır çünkü poco x3 de en çok karşılaştığım sorun, com port sorunu böylelikle repair yaparken hep sorun çıkarıyor, bu yüzden eksiksiz olması lazım driver öylelikle sorun olmuyor

hocam izledim de diag açamadım galiba çok kurcalamak istemedim cihaza birşey olur diye ..
H Hasanpocox3 - #36
hocam izledim de diag açamadım galiba çok kurcalamak istemedim cihaza birşey olur diye ..
Driver sorunu oluyor diag port için, uygun driver yüklediğinizde diag port açılır, kolay aslında başta bende çok zorlanırdım meğer uygun dosyalar olunca aşırı kolay olduğunu sonradan anlamış oldum. Diag port için driver bulmakta zorluk çekseniz bile otomatik diag port açan uygulama var. Diag port'u, twrp kurulumunu tamamladığınızda, qpst ile qcn düzenlediğinizde zaten tamamlamış oluyorsunuz. Temel programlar pocoda, bu programların en basitlerini o videoda ki kişi teminini sağlıyor. Aynı programları kullanarak, başka xiaomi telefonlarına bile imei yazılıyor, sistemi genel olarak aynı xiaomi'nin o yüzden
K KissMyAxe - #37
Driver sorunu oluyor diag port için, uygun driver yüklediğinizde diag port açılır, kolay aslında başta bende çok zorlanırdım meğer uygun dosyalar olunca aşırı kolay olduğunu sonradan anlamış oldum. Diag port için driver bulmakta zorluk çekseniz bile otomatik diag port açan uygulama var. Diag port'u, twrp kurulumunu tamamladığınızda, qpst ile qcn düzenlediğinizde zaten tamamlamış oluyorsunuz. Temel programlar pocoda, bu programların en basitlerini o videoda ki kişi teminini sağlıyor. Aynı programları kullanarak, başka xiaomi telefonlarına bile imei yazılıyor, sistemi genel olarak aynı xiaomi'nin o yüzden
siz yapabildiyseniz bana yardımcı olur musunuz ..
H Hasanpocox3 - #38
siz yapabildiyseniz bana yardımcı olur musunuz ..
Diag port konusunda zorluk çektiyseniz, dediğim işlemleri tamamlayın zaten olacak. Bilgisayarınıza bağlanıp, ücretli olarak yapmıyorum ben. Temel bir sorun başınıza gelmiş ama korkmayın, tekrar deneyin öylelikle imei sorununu aşmış olacaksınız
istua istua - #39
Selamun aleyküm.ustalar bl kilidi kapalı olma imkanı var mı.ya da eng romu mevcut mu bu modelin
ykilicaslan ykilicaslan - #40
x3 nfc icin dimi hocam.nfc yazamiyor baslikta bi deneyecegim
B bakkalagidenkardes - #41
Merhabalar arkadaşlar, imei repair işlemi altı ay önce yapılmıştı ama bugün tekrar hata verdi. Bu işlem zor mudur, kendi başıma yapabilir miyim?
I irayka - #42
selamlar poco-x3 telefonuma ait imei başka bir telefona kopyalanmış bu nedenle yeniden imei atmam gerekiyor. Gerekli dosyaları nerden bulabilirim.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/poco-x3-imei-repair-files-imei-onarim-dosyalari.10892/