Powerway DRN-X707 Rom

Powerway DRN-X707 Rom

Paradox Paradox - #1
Powerway DRN-X707 Rom
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Yeni ve diğer Powerway yazılımlarını indirebilirsiniz.

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)
www.mobilkulup.com

14.gif

16.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Powerway DRN-X707 Rom

Yazılım Yükleme Aracı
hamiz34 hamiz34 - #2
Paylaşım için teşekkürler. Yalnız bir sorunum var. Y ve X ekseni ters döndüğünden dolayı adb'den küçük bir patch attım ondan sonra hiç açılmadı ve şuanda tablet hard brick olmuş durumda. hiç bir şekilde tepki vermiyor. ne yaptıysam olmadı. Çözümü olan varsa şimdiden teşekkürler...
silivriserdar silivriserdar - #3
Paylaşım için teşekkürler. Yalnız bir sorunum var. Y ve X ekseni ters döndüğünden dolayı adb'den küçük bir patch attım ondan sonra hiç açılmadı ve şuanda tablet hard brick olmuş durumda. hiç bir şekilde tepki vermiyor. ne yaptıysam olmadı. Çözümü olan varsa şimdiden teşekkürler...
Bu yazılım cihazınızda ters görüntü mü verdi?
hamiz34 hamiz34 - #4
Bu yazılım cihazınızda ters görüntü mü verdi?
Hayir. Cihaz bana geldiginde görüntüsü tersti. İnternetten bulduğum (adb tabanlı) bir program ile düzeltmeye çalıştım. Cihazı yeniden başlatmak istedim fakat bir daha hiç açılmadı. Cihazı açıp batarya baglantiaini kesip tekrar lehinledim. Bataryada sorun yok. Voltaj veriyor. Ama anakart voltaj almıyor ayrıca bilgisayar da görmüyor
silivriserdar silivriserdar - #5
Hayir. Cihaz bana geldiginde görüntüsü tersti. İnternetten bulduğum (adb tabanlı) bir program ile düzeltmeye çalıştım. Cihazı yeniden başlatmak istedim fakat bir daha hiç açılmadı. Cihazı açıp batarya baglantiaini kesip tekrar lehinledim. Bataryada sorun yok. Voltaj veriyor. Ama anakart voltaj almıyor ayrıca bilgisayar da görmüyor
Cihazın işlemcisi nedir? Test Point ile Unbrick işlemi yapılabilinir. Ayrıca bir dosya ile bu kadar kötü şekilde hard brick olacağını düşünmüyorum. Yani benim başıma hiç gelmedi. Mutlaka gözden kaçırdığınız birşeyler vardır. Cihazı usb kablo ile pc'ye bağlarken ses kısma basılı tutarak bağlayın. Ve hızlı hızlı power tuşuna 7 kez basın. Aygıt yöneticisinde bir hareketlenme oluyor mu ona da bakınız.
hamiz34 hamiz34 - #6
İşlemci A33. USB bağlantısını yaparken denemediğim tuş kalmadi. Test point islemci ile uyumluysa onu da denemekte fayda var. Olumlu sonuç alırsam yazarım.
Paradox Paradox - #7
İşlemci A33. USB bağlantısını yaparken denemediğim tuş kalmadi. Test point islemci ile uyumluysa onu da denemekte fayda var. Olumlu sonuç alırsam yazarım.

E emim63 - #8
merhaba bu romu yükledim cihaz açıldı fakat dokunmatik çalışmıyor yardımcı olurmusunuz
Paradox Paradox - #9
merhaba bu romu yükledim cihaz açıldı fakat dokunmatik çalışmıyor yardımcı olurmusunuz

Bir de bulunan yazılımı deneyebilir misiniz?
E emim63 - #10
abi bu romuda yukledim sorun yine aynı dokunmatik çalışmıyor et-d70-v3.0 20181115 anakar numarası 133 işlemci
Paradox Paradox - #11
abi bu romuda yukledim sorun yine aynı dokunmatik çalışmıyor et-d70-v3.0 20181115 anakar numarası 133 işlemci

İki ihtimal var.
Ya dokunma paneli arızalı ya da elinizde cihazınızın farklı bir versiyonu var, bu nedenle de yazılım cihazınızla tam olarak uyumlu değil.
Ana kart değerleri ile arama yaptım ama ne yazık ki olumlu bir sonuca ulaşamadım.
Firma ile iletişime geçerseniz, belki yazılım konusunda size yardımcı olabilirler.
E erdincinar - #12
ustam merhabalar aynı problem bende de var. model numaramız aynı rom bulabildiniz mi sorunsuz?
ibo6363 ibo6363 - #13
merhaba aynı sorun ile karşıaştım romu yukledim cihaz açıldı dokunmatik çalışmıyor uyumlu rom varmı acaba
Paradox Paradox - #14
merhaba aynı sorun ile karşıaştım romu yukledim cihaz açıldı dokunmatik çalışmıyor uyumlu rom varmı acaba

Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
ibo6363 ibo6363 - #15
merahablar aynı üründen bana tablet geldi bunun romunu yedek alabilirmiyim öyle bir seçenek veya pogrammı var
Aydar Aydar - #16
merahablar aynı üründen bana tablet geldi bunun romunu yedek alabilirmiyim öyle bir seçenek veya pogrammı var
UMT dongle, veya EFT dongle, yedek alabilirsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/powerway-drn-x707-rom.426/