Probook PRBT806

Probook PRBT806

efsane4206 efsane4206 - #1
herkeze iyi günler dilerim arkadaşlar biliyorsunuzki probook sitesi patlak vaziyette elinde prbt 806 rom olan varsa eklerse çok büyük dertten kurtarmış olur beni şimdiden teşekkürler
cevdetguney cevdetguney - #2
Anakartın fotografını atarsanız yardımcı olmaya calısalım
efsane4206 efsane4206 - #3
Anakartın fotografını atarsanız yardımcı olmaya calısalım
kardeşim anakartın üzerindeki koda göre bakacaksanız ben çok aradım ve yok ama resim şartsa atarım tabiki
cevdetguney cevdetguney - #4
evet anakartın üstündeki koda göre bakacaktım yapacak birşey yok ozaman iyi günler
efsane4206 efsane4206 - #5
evet anakartın üstündeki koda göre bakacaktım yapacak birşey yok ozaman iyi günler
evet malisef şuan için yapacak bir şey yok anca bir arkadaşın arşivinde varsa bir umut diye yazdım
silivriserdar silivriserdar - #6
kardeşim anakartın üzerindeki koda göre bakacaksanız ben çok aradım ve yok ama resim şartsa atarım tabiki

Bide biz bakalım belki sizin gözünüzden kaçmış olabilir. Resim atarsanız iyi olur.
efsane4206 efsane4206 - #7
Bide biz bakalım belki sizin gözünüzden kaçmış olabilir. Resim atarsanız iyi olur.

PrAON7.jpg
Paradox Paradox - #8
İhtiyacınız olan dosyanın adı 08F1-H1-H2-M01-AZ40.20120801.rar
Fakat, ne yazık ki, bu dosyanın bütün indirme bağlantıları silinmiş.

Bir de başka bir yazılım var.
Cihazdan umudunuzu kestiyseniz deneyebilirsiniz.
,
bir konu var.
script.fex dosyasının düzenlemesi gerekebileceğini söylüyor.
İncelemenizde fayda var.
efsane4206 efsane4206 - #9
ewet cihazdan umudumu kesmiştim vermiş olduğuuz linkten yazılımı indiriyorum deneyip cevap vereceğim teşekkürederim
efsane4206 efsane4206 - #10
malisef bu yazılımda bu tablete uygun deyildir bilginize
symbazz symbazz - #11
Yazılım attıktan sonra cihazınız recovery menüye giriyormu.? Giriyorsa format atıyormusunuz.?
Paradox Paradox - #12
malisef bu yazılımda bu tablete uygun deyildir bilginize

:bezdim:
R rec26 - #13
Cevdet bey probook prbt 805 tablet var arsivinize bakabilimisiniz rom dasyasi varmi
Paradox Paradox - #14
Cevdet bey probook prbt 805 tablet var arsivinize bakabilimisiniz rom dasyasi varmi

Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/probook-prbt806.2530/