Reder M7 Go 2019 Stock Rom Sorunu

Reder M7 Go 2019 Stock Rom Sorunu

G gamhemen - #1
m7 go stock rom atarken spd işlemci call is phone not calibrated RESERVED 7 0x000 hataası alıoyorum son suurm 23 kullandım 19 kullandım 4 kulandım
EliteMan EliteMan - #2
G gamhemen - #3
Zaten onu kurdum reis sürüm ile alakalı falan sandım oda değil USB unplug hatası aloyor yada dediğimi yoaiyor işletim sistemi win 10
EliteMan EliteMan - #4
Zaten onu kurdum reis sürüm ile alakalı falan sandım oda değil USB unplug hatası aloyor yada dediğimi yoaiyor işletim sistemi win 10
hatanın fotografını atarmısınız
hataypubg01 hataypubg01 - #5
reader m7 go 2019 Spreadtrum olan
EliteMan EliteMan - #6
hataypubg01 hataypubg01 - #7
ben sorunsuz romu yükledim 2018 android 6.0 romu sonra root atmak için tekrar upgradedownload programını kullandım . Bır hata verdı programı kapattım. zorla kablosunu cektım tabletın .Artık program table gormuyor.
EliteMan EliteMan - #8
bilgisayar yolları bozulmuş olabilir
Paradox Paradox - #9
ben sorunsuz romu yükledim 2018 android 6.0 romu sonra root atmak için tekrar upgradedownload programını kullandım . Bır hata verdı programı kapattım. zorla kablosunu cektım tabletın .Artık program table gormuyor.

Cihazınızın bataryasını söküp tekrar bağlayınız ve yazılım yükleme işlemini tekrar deneyiniz.
M Mfaruk - #10
Ustalarım merhaba böyle bir sorunla karşılaştım yardımlarınızı bekler iyi çalışmalar dilerim
Paradox Paradox - #11
Ustalarım merhaba böyle bir sorunla karşılaştım yardımlarınızı bekler iyi çalışmalar dilerim

Konuya yazılan yorumlara baktınız mı?
Nerede takıldınız?
M Mfaruk - #12
@Paradox, sizi etiketledigim yere bakarmisiniz
Paradox Paradox - #13
@Paradox, sizi etiketledigim yere bakarmisiniz

Bakıyorum.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reder-m7-go-2019-stock-rom-sorunu.8910/