Reeder A7i Quad Core Rom

Reeder A7i Quad Core Rom

Paradox Paradox - #1
Reeder A7i Quad Core Rom

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Uyarı:

FTP sunucusuna erişim sağlayamayanlar veya dosyaları görüntüleyemeyenler:

FTP sunucusuna Internet Explorer ile bağlansınlar.
R reedera7iquad - #2
Dosyaya erişim sağlanamıyor. Sayfa açılmıyor.
silivriserdar silivriserdar - #3

Sitesinde sıkıntı var galiba, mail atarak yazılım dosyasını isteyebilirsiniz. Veya sitede elinde olan varsa paylaşılmasını bekleyin.
Paradox Paradox - #4

Reeder yazılım indirme bağlantıları zaman zaman devre dışı kalabiliyor.
Biraz bekleyiniz.
Umarım yazılım indirme bağlantıları kısa bir süre sonra tekrar çalışmaya başlar.
A Alperköse - #5
Merhaba a7i quad için cwm ve root işlemlerini paylaşır mısınız.
Intel Atom x3-C3200 yonga setine sahip cihazım ( a7i için paylaştığınız rootu denedim başarısız oldu. )
symbazz symbazz - #6
IMG_20150206_195052.png

a8i için verilmiş ama a7i içinde olacağını düşünüyorum.

önemli: bu işlemler windows 7 de çalışmaktadır. windows 8 de çalıştırmak için sürücü imza doğrulamasını kapatmanız gerekiyor yoksa çalışmaz.

1) tableti usb ile bilgisayara bağlayın. herşeyden önce linkte verdiğim rar uzantılı dosyayı indirin. içerisindeki UPDATE-SuperSU-v2.46.zip dosyasını tablet hafızasına kopyalayın.

2) geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama modunu açın.

3) Dosya içerisindeki klavuz-driver-tool u arşivden çıkarın. IntelAndroidDrvSetup1.5.0 ve iSocUSB-Driver-Setup-1.2.0 setuplarını bilgisayarınıza kurun. ManufacturingFlashTool_Setup_6.0.43 e ihtiyacımız yok.

4) IntelAndroid-FBRL-07-24-2015.7z yi arşivden çıkarın ve içerisindeki launcher.bat ı çalıştırın.

burada büyük harflerle ACCEPT yazıp enterlayın. ikinci olarak şöyle bir ekran çıkarak:

5 yazın enterlayın. daha sonra çıkan ekranda T3 yazıp enterlayın:

tabletiniz kapanıp açılacak. cwm mod ekranı gelecek. buraya dikkat edin cwm tablete kurulmayacak sadece geçici bir şekilde çalışacak.

bu çıkan ekrandan install zip i seçip tabletimize attığımız UPDATE-SuperSU-v2.46.zip dosyasını bulup sisteme flashlıyoruz. işlem bittikten sonra reboot sistem diyoruz. yes seçeneğini seçip tableti yeniden başlatıyoruz. işlem bu kadar. tablet açıldıktan sonra super su uygulamasının kısayolunu göreceksiniz.
A Alperköse - #7
Bütün işlemleri yaptım fakat cwm ekranı gelmiyor.
braveturks braveturks - #8
Tuş kombinasyonu ile tableti açıyor musunuz? Açma-kapama tuşuna basıp beklerseniz cihaz normal olarak açılır.
A Alperköse - #9
İşlemler sırasında tablete harhangi bir müdahalede bulunmuyorum. tablet usb ile pc ye bağlı bir şekilde bekliyorum.
Paradox Paradox - #10

, ve bulunan konuları incelemeniz faydalı olacaklar.
Sizin cihazınız ile aynı işlemciye sahip cihazlara Root yetkisi vermişler.

A Alperköse - #11
, ve bulunan konuları incelemeniz faydalı olacaklar.
Sizin cihazınız ile aynı işlemciye sahip cihazlara Root yetkisi vermişler.

Çok teşekkür ederim en kısa zamanda deneyip olumlu yada olumsuz dönüş yapacam.
Paradox Paradox - #12
Çok teşekkür ederim en kısa zamanda deneyip olumlu yada olumsuz dönüş yapacam.

Rica ederim.
Geri dönüşünüzü bekliyoruz.
Y yusuf24 - #13
Cihazım format sonrası google hesabı hatası veriyor. Rom atayım dedim fakat link çalışmıyor. Rom dosyası elinde olan varsa paylaşabilir mi?
symbazz symbazz - #14
Cihazım format sonrası google hesabı hatası veriyor. Rom atayım dedim fakat link çalışmıyor. Rom dosyası elinde olan varsa paylaşabilir mi?

BUYRUN BURADAN indiriniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-a7i-quad-core-rom.2232/