Reeder A7i Quad Yazılım

Reeder A7i Quad Yazılım

symbazz symbazz - #1
Reeder A7i Quad Yazılım

Y yusuf24 - #2
Merhaba. Tablete rom atmaya çalışıyorum. Klavuzu aynen uyguluyorum fakat yükleme işlemi başlamıyor, get ready to flash ta kalıyor.

Ayrıca bilgisayar tableti unknown device olarak görüyor. Normal mi bu? İntelin sitesinden daha güncel driver ı çektim ama değişen bişey olmadı. Yardımcı olabilecek var mı?
symbazz symbazz - #3
Merhaba. Tablete rom atmaya çalışıyorum. Klavuzu aynen uyguluyorum fakat yükleme işlemi başlamıyor, get ready to flash ta kalıyor.

Ayrıca bilgisayar tableti unknown device olarak görüyor. Normal mi bu? İntelin sitesinden daha güncel driver ı çektim ama değişen bişey olmadı. Yardımcı olabilecek var mı?

Soketinizin data bağlantılarında bir sorun olabilir.
G gokhan67674 - #4

hocam sorunu cozdunuz mu.cozduyseniz nasil? bende de ayni bilinmeyen aygit sorunu var. suruculeri tanitsam bile program hic tepki vermiyor.
Paradox Paradox - #5
hocam sorunu cozdunuz mu.cozduyseniz nasil? bende de ayni bilinmeyen aygit sorunu var. suruculeri tanitsam bile program hic tepki vermiyor.

Güncel sürücüleri kullanmayı denediniz mi?
Wolf87 Wolf87 - #6
link gitmiş yazılımı mevcut mu elinizde?
Paradox Paradox - #7
link gitmiş yazılımı mevcut mu elinizde?

Ne yazık ki bu cihazın yazılımı bende mevcut değil.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-a7i-quad-yazilim.5599/