Reeder A8i Quad 2GB Root Sorunu

oqzhn3575

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Haz 2017
7
0
1
İzmir
1 Haftadır uğraşıyorum ne yaptım ne ettim bir türlü rootlayamadım.Fastboot komutu çalışmıyor bir türlü bootloader i açamadım. Bu cihazı nasıl rootlayabilirim? Android sürümü : 5.1.1 A8i Quad 2 gb lik versiyonu. Teşekkürler.

oqzhn3575

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Haz 2017
7
0
1
İzmir
Sağ ol kardeşim fakat buda olmadı root failed. Bütün root apklarını denedim. Intel işlemcili tabletler için yapılan root yöntemini de denedim fakat olmadı. Galiba root yöntemi sadece fastboot ile oluyormuş bu tabletler için fakat bu tablet fastboot moduna geçmiyor.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Root failed dediyse, tekrar stratejik olarak çözüyor. Tableti internete bağlayın. Olmadı dedikten sonra son bir seçenek olarak stratejik çözüm kalıyor. Onuda deneyiniz.
Fastboot moda girmek için recovery menüden bootloadera geçmeniz gerekiyor diye zannediyorum. Tam emin değilim. Bence deneyin.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Nuro35

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Mar 2017
19
0
1
42
Selamun aleykum reeder a8i quad tablet acımıyor 5.1 rom indirdim intel tool ile yukleme yaptığım zaman bu hatayı veriyor fastboot veya oem unlock varmı bu cihazlarda diroidboot %8 de failed @Paradox

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Selamun aleykum reeder a8i quad tablet acımıyor 5.1 rom indirdim intel tool ile yukleme yaptığım zaman bu hatayı veriyor fastboot veya oem unlock varmı bu cihazlarda diroidboot %8 de failed @Paradox

Cihaz oldukça eski bir cihaz.
Bu cihazla ilgili her şeyi hatırlıyorum dersem, yalan söylemiş olurum.
bulunan konulara ve konulara yazılan yorumlara bakarsanız, sorularınıza daha sağlıklı cevaplar bulabilirsiniz.