Reeder A8i Quad Core 2 GB Rom Sonrası Ses Sorunu

Yazdır

uye1940

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 May 2020
4
0
1
60
İyi günler tablete yaklasık 40 tane rom attım ses bir türlü gelmiyor var mı elinizde ses gelir dediğiniz bir rom dosyası ?(wifi hep var onda bir sıkıntı olmuyor.Kulaklıklada ses yok olay yazılımsal)Şimdiden teşekkürler.

uye1940

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 May 2020
4
0
1
60
rom attım daha sonrasında kulaklık ve hoparlörden ses gelmedi forumda ki bazı romları denedim ama çözüm olmadı.

hasansueri

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Tem 2020
3
0
1
45
reeder_A8i_Quad 16gb merhaba arkadaşlar aynı sorun bende de mevcut 2 adet almıştım güncelleme gelmiş 1 tanesini güncelledim ses gitti rom filan atyım dedim lakin yazışmalarınızı okudum vaz geçdi bununla ilgili ne yapabilirim ayrıc diğeriyle sürünmünü kontrol ettim aynı görünüyor ses gidince diğerini yüklemedim sağlam olandan yazılımsal olarak alıp diğerine yükleme şansım varmdır

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
reeder_A8i_Quad 16gb merhaba arkadaşlar aynı sorun bende de mevcut 2 adet almıştım güncelleme gelmiş 1 tanesini güncelledim ses gitti rom filan atyım dedim lakin yazışmalarınızı okudum vaz geçdi bununla ilgili ne yapabilirim ayrıc diğeriyle sürünmünü kontrol ettim aynı görünüyor ses gidince diğerini yüklemedim sağlam olandan yazılımsal olarak alıp diğerine yükleme şansım varmdır

Yanılmıyorsam cihazınız Intel Atom işlemcili.
Bu cihazın yedeğinin alınması ve geri yüklenmesi, elinizde özel araç gereçler yoksa oldukça sancılıdır.
Forumumuzda cihazınızın yazılımı mevcut.
Denemiş miydiniz?

hasansueri

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Tem 2020
3
0
1
45
merhaba evet intel atom işlemci yazılım denemedim bilgi almadan karambole işlem yamak istemedim ne demişler bilmiyorsan bir bilene soracaksın :) yazılımı bulmamda yardımcı olabilirmisiniz mümkün ise

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

hasansueri

Yeni üye