Reeder M7 Plus Yazılım

Reeder M7 Plus Yazılım

braveturks braveturks - #1
Yazılımı indirebilir ve sp flash tool yardımı ile yükleyebilirsiniz. Yazılım en son güncellemesidir. Test edilmiştir.
Nar Nar - #2
Merhaba, tebrikler çok değerli bir paylaşım yapmışssınız. Aylardır aradığım bir dosyaydı. Konu sahibi sizsiniz. Bilmiyorum çok faydalı olur kamuya açılırsa. Zaten rootlanamayan custom rom göremeyen bir model. Bu destek bir nebze olsa moral verir. Saygılar
braveturks braveturks - #3
Merhaba, tebrikler çok değerli bir paylaşım yapmışssınız. Aylardır aradığım bir dosyaydı. Konu sahibi sizsiniz. Bilmiyorum çok faydalı olur kamuya açılırsa. Zaten rootlanamayan custom rom göremeyen bir model. Bu destek bir nebze olsa moral verir. Saygılar
Tamam Hocam, gerekli düzenlemeleri yapıyorum.
Nar Nar - #4
Tamam Hocam, gerekli düzenlemeleri yapıyorum.

Çok teşekkürler hocam o kadar mutlu oldum ki anlatamam. Deneyince haber vereceğim. İçerik eksiksiz görünüyor:
Kod:
databases
boot-verified.img
boot.img
cache.img
items.ini
lk-verified.bin
lk.bin
logo-verified.bin
logo.bin
MT8163_Android_scatter.txt
preloader_elink8163_tb_n.bin
recovery-verified.img
recovery.img
secro-verified.img
secro.img
system.img
tz.img
userdata.img
Paradox Paradox - #5
Çok teşekkürler hocam o kadar mutlu oldum ki anlatamam. Deneyince haber vereceğim. İçerik eksiksiz görünüyor:
Kod:
databases
boot-verified.img
boot.img
cache.img
items.ini
lk-verified.bin
lk.bin
logo-verified.bin
logo.bin
MT8163_Android_scatter.txt
preloader_elink8163_tb_n.bin
recovery-verified.img
recovery.img
secro-verified.img
secro.img
system.img
tz.img
userdata.img

Hadi bakalım hayırlısı.
V velibasar - #6
arkadaşım senin verdiğin romu yükledim tablet şimdi tamamen açılmıyor yani çöp oldu adminden ricam bu konuyu kaldırsın aksi taktirde başkalarının canı yanacak bilginiz olsun..
braveturks braveturks - #7
arkadaşım senin verdiğin romu yükledim tablet şimdi tamamen açılmıyor yani çöp oldu adminden ricam bu konuyu kaldırsın aksi taktirde başkalarının canı yanacak bilginiz olsun..
Haklı tepkinizi anlıyorum ama bu yazılım Reeder Müşteri Hizmetleri tarafından verildi.
Paradox Paradox - #8
Haklı tepkinizi anlıyorum ama bu yazılım Reeder Müşteri Hizmetleri tarafından verildi.

Siz bu yazılımı denemiş miydiniz?
braveturks braveturks - #9
Siz bu yazılımı denemiş miydiniz?
Hayır, denemedim. Çalıştığım yerde 10-15 civarında Reeder M7 Plus tablet vardı. Olası bir durum için Reeder Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçip yazılımları edinmiştim. Fakat hiç denemedim.
Paradox Paradox - #10

Konuda paylaşılan yazılımı parçaladım.
Yazılımın dosyasını iletime ekledim.
Ayrıca aşağıdan da gerekli ekran alıntılarını inceleyebilirsiniz.
Anladığım kadarıyla Reeder bir hata yapmış.
Konuda paylaşılan yazılım, MediaTek MT8163 işlemcili Reeder M7 Plus'a ait.
Yanılmıyorsam bu yazılım Reeder M7'de çalışmaz.
Reeder bu yazılımın neden hem Reeder M7'ye hem de Reeder M7 Plus'a uyumlu olduğunu söylemiş, anlamak güç.

Sizin cihazınızın tam olarak modeli nedir?

printThread_attachments

• build.prop
    6.8 KB · Görüntüleme: 190
braveturks braveturks - #11
Ekspertiz raporunda her şey açıkça belirtilmiş. Fakat ben servis ile görüştüğümde iki tabletin de yazılımının aynı olduğunu benim sorum üzerine "aynı" olarak cevaplamışlardı. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
Paradox Paradox - #12
Ekspertiz raporunda her şey açıkça belirtilmiş. Fakat ben servis ile görüştüğümde iki tabletin de yazılımının aynı olduğunu benim sorum üzerine "aynı" olarak cevaplamışlardı. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Rica ederim.
technical technical - #13
Bu cihazı acil olarak rootlamak lazım arkadaşlar birçok şeyi denedim ama malesef olmadı.
Root yapmayı başaran buradan paylaşabilir mi ?
silivriserdar silivriserdar - #14
Bu cihazı acil olarak rootlamak lazım arkadaşlar birçok şeyi denedim ama malesef olmadı.
Root yapmayı başaran buradan paylaşabilir mi ?
bulunan konudan root yapabilirsiniz.
technical technical - #15

Bu telefonun blocku Mtk_Droid_Tool_v2.5.2 ile okunamıyor o yüzden HEX olarak kodu alamıyorum , bize verilen rom içerisindeki scatter dosyasında cache adresi 0xcb800000 gözüküyor ama bununla sp flash içerisinde "read back" yapamıyorum.
technical technical - #16

Bu arada verdiğiniz linkteki açıklamaların linkleri %90 ı ölü
Paradox Paradox - #17
Bu arada verdiğiniz linkteki açıklamaların linkleri %90 ı ölü

Root yetkisi veren iRoot ve vRoot gibi programları denediniz mi?
technical technical - #18
Root yetkisi veren iRoot ve vRoot gibi programları denediniz mi?

Hepsini King root i root v root drfone gibi herşeyi denedim malesef olmadı.

Bu arada read back yaptım ama Mtk_Droid_Tool_v2.5.3 ile işlem yapılamıyor.

"To process file ROM_ from flashtool yazısı pasif kalıyor.
Paradox Paradox - #19
Hepsini King root i root v root drfone gibi herşeyi denedim malesef olmadı.

Bu arada read back yaptım ama Mtk_Droid_Tool_v2.5.3 ile işlem yapılamıyor.

"To process file ROM_ from flashtool yazısı pasif kalıyor.

MTK Droid Tool uzun zamandır ilgilenilmeyen bir program.
Eski cihazlarda işe yarıyor ama sonra 1-2 yıldır piyasaya sürülen cihazlar için pek faydalı olduğu söylenemez.
bulunan yöntemle cihazınıza Root yetkisi verebilirsiniz.
Google Çeviri ile sorununuzu çözebilirsiniz.
Dosya isimlerini Google'de aratabilirsiniz.
Olmazsa, nasipse ben sizin için dosyaları indirir başka bir yere Upload ederim.
technical technical - #20
Eski cihazlarda işe yarıyor ama sonra 1-2 yıldır piyasaya sürülen cihazlar için pek faydalı olduğu söylenemez.
Şu an işyerindeyim akşama deneyim bakalım Kingroot denemiştim ama burdaki farklı olabilir. Hayırlısı...
technical technical - #21
Kaynaktaki tüm linkler ölü.
TWRP
Super SUME
Akşam daha ayrıntılı bakacağım ama hiç umudum yok.
Paradox Paradox - #22
Şu an işyerindeyim akşama deneyim bakalım Kingroot denemiştim ama burdaki farklı olabilir. Hayırlısı...

Tamamdır.
Nasipse sonucu bekliyorum.
technical technical - #23
Tamamdır.
Nasipse sonucu bekliyorum.
Super Su ME Pro ile test ettim malesef ilerlemiyor.
TWRP digma Plane 8.0 malesef link bozuk...
Paradox Paradox - #24
Super Su ME Pro ile test ettim malesef ilerlemiyor.
TWRP digma Plane 8.0 malesef link bozuk...

Siz işi biraz karıştırmışsınız.
Şu an biraz işim var.
Nasipse uygun bir zamanda konu ile alakadar olacağım.
technical technical - #25
Siz işi biraz karıştırmışsınız.
Şu an biraz işim var.
Nasipse uygun bir zamanda konu ile alakadar olacağım.
Super su me 4.2 ile denemişler malesef o android 7 de çalışmıyor Supersu me 9.8.8 crack li Apk buldum kingroot sistemini manipule ederek iş görüyor galiba ama sonuç hüsran...
forumdaki linkler ya ölü yada üyelere açık üye olmayı denedim bot koruması captcha sadece rusca karakter veriyor bende onu yazamadım doğal olarak.
Paradox Paradox - #26
Super su me 4.2 ile denemişler malesef o android 7 de çalışmıyor Supersu me 9.8.8 crack li Apk buldum kingroot sistemini manipule ederek iş görüyor galiba ama sonuç hüsran...
forumdaki linkler ya ölü yada üyelere açık üye olmayı denedim bot koruması captcha sadece rusca karakter veriyor bende onu yazamadım doğal olarak.

İyi derecede Rusça bilmiyorsanız, 4PDA'ya üye olmanız da, her defasında üye girişi yapmanızda çok zor.
Üye girişi yapamadığınız için mevcut dosyaları indiremezsiniz.
Belki dosya isimlerini arama motorlarında aratarak bir sonuç elde edebilirsiniz diye düşünmüştüm.
Arama sonuçlarından da bir sonuç elde edemediniz sanırım.
Paradox Paradox - #27
Ben dosyaları indirerek başka bir yere Upload ettim.
Dosyaları indirebilirsiniz.
technical technical - #28
Ben dosyaları indirerek başka bir yere Upload ettim.
Dosyaları indirebilirsiniz.
Malesef bu dosyalar çalışmıyor sanırım andriod 7.0 olduğundan. 13. sayfada TWRP recovery var onu indirmeniz mümkün mü?
Paradox Paradox - #29
Malesef bu dosyalar çalışmıyor sanırım andriod 7.0 olduğundan. 13. sayfada TWRP recovery var onu indirmeniz mümkün mü?

İstediğiniz dosyaları indirebilirsiniz.
technical technical - #30
İstediğiniz dosyaları indirebilirsiniz.
Malesef sp flash ile yazdım bunu ama recovery seçtiğimde açılmıyor.
Paradox Paradox - #31
Malesef sp flash ile yazdım bunu ama recovery seçtiğimde açılmıyor.

Recovery sizin cihazınızla uyumsuz olduğu için açılmıyordur.
Sanırım daha farklı yöntemler denemeniz gerekecek.
technical technical - #32
Recovery sizin cihazınızla uyumsuz olduğu için açılmıyordur.
Sanırım daha farklı yöntemler denemeniz gerekecek.
Oem lock u fastboot dan açabilyorum, Ama denediğim tüm TWRP ler stock recovery i değiştirmedi.
Supersu zip dosyasını stock recovery ile yüklemenin yolunu araştırıyorum, Eğer bir yöntem aklınıza geliyorsa sizde paylaşabilir misiniz?
Paradox Paradox - #33
Oem lock u fastboot dan açabilyorum, Ama denediğim tüm TWRP ler stock recovery i değiştirmedi.
Supersu zip dosyasını stock recovery ile yüklemenin yolunu araştırıyorum, Eğer bir yöntem aklınıza geliyorsa sizde paylaşabilir misiniz?

Aslında bazı yöntemler var.
Doğrudan Root dosyalarını yazılımın içine gömmek ve sonrada bu yazılımı cihaza yüklemek gibi.
Lakin, ne yazık ki ne bu işle uğraşacak zamanım var ne de elimde bu cihazdan.
technical technical - #34
Evet Arkadaşlar Kolları Sıvayın Reeder M7 Plus Cihazına TWRP ve Root İşlemlerini Nasıl yapacaksınız Anlatacağım !!!

Uyarı: Bu İşlemler Cihazınızı Kullanılamaz Hale Getirebilir, Garanti Dışı Bırakabilir ! Tüm Sorumluluk Size Ait !!!

Adım 1: Cihazımızı Ayarlar - Tablet hakkında Derleme Numarasına sürekli tıklayarak "Geliştirici Seçeneklerini" Açıyoruz.
Adım 2: Geliştirici Seçeneklerinden "OEM kilit açma" yı aktif ediyoruz.
Adım 3: Bulunan Dosyayı İndirip Windows Versiyonumuza ait olanı kuruyoruz.
Adım 4: Adb fastboot Dosyalarını indiriyoruz ve kuruyoruz.
Adım 5: Cmd komut sistemi ile c:\adb dizinine gidiyoruz (nasıl yapacağını bilmeyenler kumda oynasın)
Adım 6: "fastboot oem unlock" komutunu girip "waiting for device" yazısını görüyoruz.
Adım 7: Cihazımızı kapatıp tekrar Vol+ Power tuşu ile açıyoruz gelen 3 seçenekten Ortada bulunan fastboot a Vol+ butonu ile seçip Vol- Butonu ile giriş yapıyoruz" Cihaz ekranında tekrar Vol+ Butonuna basarak Oem Bootloader kilidini açıyoruz.Power butonunun yanında küçük delikten reset atıyoruz.
"Your device has been unlocked and can't be trusted" yazısını görüyorsanız panik yapmayın herşey yolunda eğer görmüyorsanız bir yerde eksik var geri dönüp adımları inceleyin. Herşey yolunda ise cihazın açılmasını bekleyin.
Adım 8 : Sp Flash Tool ile scatter dosyasını göstereceksiniz. Dosyayı Ek olarak gönderdim.
Adım 9: Sadece Recovery işaretleyerek TWRP Recovery'i Flashlayacağız TWRP 3.1.1.0 Port By TechnicaL (çok emeğim var)
Adım 10: Cihazı Download Mod ile açarak "Vol- Power tuşu" TWRP yi flashlıyoruz.
Adım 11: Power butonunun yanında küçük delikten reset atıyoruz ancak direk Recovery moduna geçiyoruz."Vol+ Power Tuşu" (Dikkat cihazın tekrar açılmasına izin vermeyin tekrar açılırsa TWRP stock recovery olarak değişir.)
Adım 12: TWRP içerisinden Root Dosyamızı flashlayıp reboot edeceğiz ben bunun için SuperSU kullanmadım Malesef sistemi çökertiyor. Harika iş çıkartıyor Ben 14.6 Beta versiyonunu kullandım tarih değiştikçe yenisi çıkacaktır yenileri kullanılabilirsiniz.

Şimdilik Bu Kadar Hayırlı Olsun
Umarım Adminler Bu Konuyu Temize Çekip Sabitler. Lütfen Konuyu Başka Yerlerde Paylaşmayalım.

printThread_attachments

• MT8163_Android_scatter.txt
    9.5 KB · Görüntüleme: 58
Paradox Paradox - #35
Evet Arkadaşlar Kolları Sıvayın Reeder M7 Plus Cihazına TWRP ve Root İşlemlerini Nasıl yapacaksınız Anlatacağım !!!

Uyarı: Bu İşlemler Cihazınızı Kullanılamaz Hale Getirebilir, Garanti Dışı Bırakabilir ! Tüm Sorumluluk Size Ait !!!

Adım 1: Cihazımızı Ayarlar - Tablet hakkında Derleme Numarasına sürekli tıklayarak "Geliştirici Seçeneklerini" Açıyoruz.
Adım 2: Geliştirici Seçeneklerinden "OEM kilit açma" yı aktif ediyoruz.
Adım 3: Bulunan Dosyayı İndirip Windows Versiyonumuza ait olanı kuruyoruz.
Adım 4: Adb fastboot Dosyalarını indiriyoruz ve kuruyoruz.
Adım 5: Cmd komut sistemi ile c:\adb dizinine gidiyoruz (nasıl yapacağını bilmeyenler kumda oynasın)
Adım 6: "fastboot oem unlock" komutunu girip "waiting for device" yazısını görüyoruz.
Adım 7: Cihazımızı kapatıp tekrar Vol+ Power tuşu ile açıyoruz gelen 3 seçenekten Ortada bulunan fastboot a Vol+ butonu ile seçip Vol- Butonu ile giriş yapıyoruz" Cihaz ekranında tekrar Vol+ Butonuna basarak Oem Bootloader kilidini açıyoruz.Power butonunun yanında küçük delikten reset atıyoruz.
"Your device has been unlocked and can't be trusted" yazısını görüyorsanız panik yapmayın herşey yolunda eğer görmüyorsanız bir yerde eksik var geri dönüp adımları inceleyin. Herşey yolunda ise cihazın açılmasını bekleyin.
Adım 8 : Sp Flash Tool ile scatter dosyasını göstereceksiniz. Dosyayı Ek olarak gönderdim.
Adım 9: Sadece Recovery işaretleyerek TWRP Recovery'i Flashlayacağız TWRP 3.1.1.0 Port By TechnicaL (çok emeğim var)
Adım 19: Cihazı Download Mod ile açarak "Vol- Power tuşu" TWRP yi flashlıyoruz.
Adım 20: Power butonunun yanında küçük delikten reset atıyoruz ancak direk Recovery moduna geçiyoruz."Vol+ Power Tuşu" (Dikkat cihazın tekrar açılmasına izin vermeyin tekrar açılırsa TWRP stock recovery olarak değişir.)
Adım 21: TWRP içerisinden Root Dosyamızı flashlayıp reboot edeceğiz ben bunun için SuperSU kullanmadım Malesef sistemi çökertiyor. Harika iş çıkartıyor Ben 14.6 Beta versiyonunu kullandım tarih değiştikçe yenisi çıkacaktır yenileri kullanılabilirsiniz.

Şimdilik Bu Kadar Hayırlı Olsun
Umarım Adminler Bu Konuyu Temize Çekip Sabitler. Lütfen Konuyu Başka Yerlerde Paylaşmayalım.

Paylaşım için teşekkürler.
technical technical - #36
Paylaşım için teşekkürler.

Bu Başlığı Sabit Yapıp Root etme adı altında açsanız daha güzel olmaz mı?
Paradox Paradox - #37
Bu Başlığı Sabit Yapıp Root etme adı altında açsanız daha güzel olmaz mı?

Bunu siz de yapabilirsiniz.
elketronikci elketronikci - #38
ARKADAŞLAR BEN YAZILIMI DENEDİM M7 PLUS İÇİN UYGUN İŞLEMCİSİ MT8163 İÇİN OLAN CİHAZLAR M7 MODELİNİN İŞLEMCİSİ FARKLI OLDUĞU İÇİN ONLARA UYUMSUZ OLACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
GOOGLE HESAP SORUNU OLAN CİHAZLARDA SP TOOL PROGRAMINDA RESİMDE İŞARETLEDİĞİM ŞEKİLDE OLMASI GEREKİYOR
BEN DENEDİM SORUNSUZ ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

printThread_attachments

• REEDER.jpg
    REEDER.jpg
    306.9 KB · Görüntüleme: 48
Paradox Paradox - #39
ARKADAŞLAR BEN YAZILIMI DENEDİM M7 PLUS İÇİN UYGUN İŞLEMCİSİ MT8163 İÇİN OLAN CİHAZLAR M7 MODELİNİN İŞLEMCİSİ FARKLI OLDUĞU İÇİN ONLARA UYUMSUZ OLACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
GOOGLE HESAP SORUNU OLAN CİHAZLARDA SP TOOL PROGRAMINDA RESİMDE İŞARETLEDİĞİM ŞEKİLDE OLMASI GEREKİYOR
BEN DENEDİM SORUNSUZ ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Geçmiş olsun.
yaryar6321 yaryar6321 - #40
tşk
Paradox Paradox - #41

Sorununuzu çözdünüz demek.
Ne demek.
Yorumunuzun ilk hali pek iç açıcı değildi.
T turkcellgsm - #42
konuya ek olarak eğerki cihazınız şarjla veya elle resetle açılmazsa şarj soketinin yanında reset butonu var oraya bir iğne yardımıyla bir kaç saniye bastırın cihazınız açılacaktır.
yaryar6321 yaryar6321 - #43
kardeşim yazılımı attım reeder m7plus google hesabını tamam herşey gayet güzel ve normal çalışıyor emeği geçen herkese teşekkür ederim
Paradox Paradox - #44
kardeşim yazılımı attım reeder m7plus google hesabını tamam herşey gayet güzel ve normal çalışıyor emeği geçen herkese teşekkür ederim

Geçmiş olsun.
A alper812 - #45
eline saglık
stillwater stillwater - #46
Maalesef yorumları okumadan bende yazılımı yükleme gafletinde bulundum. Cihaz brick oldu. Arkadaşlar katiyen M7 modeline bunu yüklemeyin!!!
T turkcellgsm - #47
Maalesef yorumları okumadan bende yazılımı yükleme gafletinde bulundum. Cihaz brick oldu. Arkadaşlar katiyen M7 modeline bunu yüklemeyin!!!

kolay kolay uçmaz usta o model yazılımı dene . bilgisayar telefonu görüyorsa gerisi basit.
T turkcellgsm - #48
yazılımdan sonra açılmazsa usb yerinin yanında reset deliği var
stillwater stillwater - #49
Batarya sök/tak ile yeniden gördü. 2. verdiğin linkte de açmadı ama o reset deliği ile ok ustam. Teşekkürler.
symbazz symbazz - #50

Yanlız bu M7 Plus yazılımı. Siz yazılıma balıklama atlamış gibisiniz.
Paradox Paradox - #51
Yanlız bu M7 Plus yazılımı. Siz yazılıma balıklama atlamış gibisiniz.

Cehalet zor zanaat.
K KARAHANLI_81 - #52
Arkadaşlar ekranda titreme sizde de oluyor mu?
Paradox Paradox - #53
Arkadaşlar ekranda titreme sizde de oluyor mu?

Cihazınıza hangi işlemleri uyguladınız, mesela cihazınıza yazılım yüklemesi yaptınız mı?
K KARAHANLI_81 - #54
Cihazınıza hangi işlemleri uyguladınız, mesela cihazınıza yazılım yüklemesi yaptınız mı?
Hepsiburada'dan dan sıfır olarak aldım, daha kutusundan çıkarır çıkarmaz ekranın titrediğini gördüm, yazılım yükleyerek düzeltirim diye düşündüm.( Hometech tabletimde de aynı sorun vardı ve yazılımla düzeltmiştim) Yeğenim için almıştım, bir kaç saat kullandı baktım ekranda yüzlerce çizik var ve sadece parmak dokunmaları ile oluşmuş. Dolayısıyla iade edemedim. Reederin internet sitesinden yazılımını bulup yükledim düzelmedi. Ayrıca şarjıda yüzde 22 den sonra kapanıyordu. Servisine gönderdim videosunu çekip, herhangi bir sorun bulunamadı ve doğru yazılım yüklendi yazıp geri gönderdiler. Yükledikleri yazılıma baktım, sertifikasız android sürümü (google sertifikasız cihazlara desteğini çekti) ve bütün programlar hata verip kapanıyordu. Şarj göstergesi düzelmişti ama ekran daha beter titriyor ve içinde yüklü olan özellikle google programları '' durduruldu'' hatasını verip kapanıyordu. Tablet sürekli kendisini resetliyordu. Bende internette araştırırken bu konudaki rom u gördüm ve yükledim, şimdi sadece ekranda titreme var, diğer sorunları bu rom la düzelttim. Videosu burada :

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Paradox Paradox - #55
Hepsiburada'dan dan sıfır olarak aldım, daha kutusundan çıkarır çıkarmaz ekranın titrediğini gördüm, yazılım yükleyerek düzeltirim diye düşündüm.( Hometech tabletimde de aynı sorun vardı ve yazılımla düzeltmiştim) Yeğenim için almıştım, bir kaç saat kullandı baktım ekranda yüzlerce çizik var ve sadece parmak dokunmaları ile oluşmuş. Dolayısıyla iade edemedim. Reederin internet sitesinden yazılımını bulup yükledim düzelmedi. Ayrıca şarjıda yüzde 22 den sonra kapanıyordu. Servisine gönderdim videosunu çekip, herhangi bir sorun bulunamadı ve doğru yazılım yüklendi yazıp geri gönderdiler. Yükledikleri yazılıma baktım, sertifikasız android sürümü (google sertifikasız cihazlara desteğini çekti) ve bütün programlar hata verip kapanıyordu. Şarj göstergesi düzelmişti ama ekran daha beter titriyor ve içinde yüklü olan özellikle google programları '' durduruldu'' hatasını verip kapanıyordu. Tablet sürekli kendisini resetliyordu. Bende internette araştırırken bu konudaki rom u gördüm ve yükledim, şimdi sadece ekranda titreme var, diğer sorunları bu rom la düzelttim. Videosu burada :

Cihazınızda donanım sorunu mevcut.
Bu sorunu yazılım yüklemesi yaparak çözemezsiniz.
Cihazı bir de arka kapağını çıkartarak kullanmayı dener misiniz?
K KARAHANLI_81 - #56
Cihazınızda donanım sorunu mevcut.
Bu sorunu yazılım yüklemesi yaparak çözemezsiniz.
Cihazı bir de arka kapağını çıkartarak kullanmayı dener misiniz?
Ekran titremesi sürekli yapmıyor, açıp yinede denerim.
Paradox Paradox - #57
Ekran titremesi sürekli yapmıyor, açıp yinede denerim.

Sonuç nedir?
K KARAHANLI_81 - #58
Sorun devam ediyor.
Paradox Paradox - #59
Sorun devam ediyor.

Sizin cihazınıza fiziksel müdahale gerekli.
Teknik serviste, garanti kapsamında sorununuzu çözeceklerdir.
Yardımcı olmuyorlarsa, hakem heyetine başvurunuz.
m-k iletişim m-k iletişim - #60
TEŞEKÜRLER Reeder m7 Pulus a denedim başarılı oldu. FRP yi de kilitleyip denedim onuda kırdı.
Paradox Paradox - #61
TEŞEKÜRLER Reeder m7 Pulus a denedim başarılı oldu. FRP yi de kilitleyip denedim onuda kırdı.

Geçmiş olsun.
H HaYaLMeaN - #62
Başka site linki yokmu arkadaşlar bu link kota aşımı diyor indirmeyi bitirmesi için ücretli üyelik istiyor
H HaYaLMeaN - #63
Kendi soruma kendim cevap veriyorum link burda arkadaşlar.
M Machine - #64
:tsk:
Paradox Paradox - #65

:tsk:
V veysel15 - #66
ustam burdaki rom M7s için olurmu
Paradox Paradox - #67
ustam burdaki rom M7s için olurmu

Denemedim ama büyük olasılıkla olmayacaktır.
Cihazı gözden çıkarttı iseniz, bir deneme yapabilirsiniz.
U uzayelk - #68
tesekkurler
aliorhan43 aliorhan43 - #69
Konuyu hortlattık heralde, m7 plus var kızımın, artık yüklü tüm uygulamalar ve google uygulamaları dahil sürekli durduruldu hatası veriyor. Fb. ayarlarına döndürdüm, hard reset yaptım ve en son orjinal romuda sp flash ile yükledim çare olmadı. Cihaz iyi durumda ama sanırım bu güncellemelerden dolayı çalışmıyor. Konuyu okudum ama çok bilgilide değilim bu konuda neyi nasıl yükleyicem çözemedim. Cihaz açılıyor ama çalışmıyor çöp durumda. Bana daha basitçe anlatıp bu diğer yazılımı yüklemede yardımcı olursanız çok sevinirim. tşk.
Paradox Paradox - #70
Konuyu hortlattık heralde, m7 plus var kızımın, artık yüklü tüm uygulamalar ve google uygulamaları dahil sürekli durduruldu hatası veriyor. Fb. ayarlarına döndürdüm, hard reset yaptım ve en son orjinal romuda sp flash ile yükledim çare olmadı. Cihaz iyi durumda ama sanırım bu güncellemelerden dolayı çalışmıyor. Konuyu okudum ama çok bilgilide değilim bu konuda neyi nasıl yükleyicem çözemedim. Cihaz açılıyor ama çalışmıyor çöp durumda. Bana daha basitçe anlatıp bu diğer yazılımı yüklemede yardımcı olursanız çok sevinirim. tşk.

aliorhan43 aliorhan43 - #71
Paradox Paradox - #72

Siz FRP işlemi yapmayacaksınız.
Yazılım yükleme işlemi videoda belirtildiği gibidir.
FRP kısımlarını atlayarak yazılım yükleme işlemini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.
aliorhan43 aliorhan43 - #73
Hocam bu şekilde yapmadımda sayfada ki talimatlarla TWRP flasladım aynı sayfada magisk ile root yapın diyor magiski yükledim ve TWRP zıpten yazılımı attım lakin tablet güzel hızla açılıyor ama aynı google ilgili servislerden durdu hatasını alıyorum. Şimdi tekrar TWRP girdim yanlış birşeymi yaptım yazılım yüklenmedi mi diye uğraşmaya devam. Çok prof değilim bu androit konularında. Bir yere kadar geldik bakacaz artık. Aynı sayfada bazı uygulamaları kaldırdığını yazmış arkadaş ama kafamda karıştı.
Paradox Paradox - #74
Hocam bu şekilde yapmadımda sayfada ki talimatlarla TWRP flasladım aynı sayfada magisk ile root yapın diyor magiski yükledim ve TWRP zıpten yazılımı attım lakin tablet güzel hızla açılıyor ama aynı google ilgili servislerden durdu hatasını alıyorum. Şimdi tekrar TWRP girdim yanlış birşeymi yaptım yazılım yüklenmedi mi diye uğraşmaya devam. Çok prof değilim bu androit konularında. Bir yere kadar geldik bakacaz artık. Aynı sayfada bazı uygulamaları kaldırdığını yazmış arkadaş ama kafamda karıştı.

TeamViewer ID ve Şifre paylaşabilir misiniz, bir bakayım?
aliorhan43 aliorhan43 - #75
Şimdi de TWRP modda açılıyor, normal şekilde açılmıyor. Hocam silimiş formattan sonra yüklememişim TeamViewer geç oldu yarın müsait olduğunuzda bağlanalım çünkü tableti normal modda açma çabası içerisindeyim :)
Paradox Paradox - #76
Şimdi de TWRP modda açılıyor, normal şekilde açılmıyor. Hocam silimiş formattan sonra yüklememişim TeamViewer geç oldu yarın müsait olduğunuzda bağlanalım çünkü tableti normal modda açma çabası içerisindeyim :)

Siz nasıl isterseniz.
A aliemre010908 - #77
Gmail sorunu var M7 plus işlemleri aynen yaptım rom yüklendi bitti şimdi reeder android yaziyor bekliyor resetliyor aynı işlemi yapınca %43de hata veriyor.
B Barbar4949 - #78
custom rom olmuyor mu buna, ne yaptıysam kasma bitmedi.
Paradox Paradox - #79
custom rom olmuyor mu buna, ne yaptıysam kasma bitmedi.

Elinizdeki cihaz ancak Google servislerini kaldırırsanız belki biraz kendisine gelebilir.
O zaman da Google Play kullanamazsınız.
xberatx12121212 xberatx12121212 - #80
Link Ölü ustam
xberatx12121212 xberatx12121212 - #81
Konuda paylaşılan yazılımı parçaladım.
Yazılımın dosyasını iletime ekledim.
Ayrıca aşağıdan da gerekli ekran alıntılarını inceleyebilirsiniz.
Anladığım kadarıyla Reeder bir hata yapmış.
Konuda paylaşılan yazılım, MediaTek MT8163 işlemcili Reeder M7 Plus'a ait.
Yanılmıyorsam bu yazılım Reeder M7'de çalışmaz.
Reeder bu yazılımın neden hem Reeder M7'ye hem de Reeder M7 Plus'a uyumlu olduğunu söylemiş, anlamak güç.

Sizin cihazınızın tam olarak modeli nedir?
abim link ölü elinde link varmı cihaz çöktü
Paradox Paradox - #82
abim link ölü elinde link varmı cihaz çöktü

Nasipse gün içerisinde sizin işçin yazılım arşivimi bir kontrol edeceğim.
Size tam olarak hangi cihazın yazılımı lazım?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-m7-plus-yazilim.3052/