Rexpo CM719 10.1 Tablet Rom Dosyası İsteği

Rexpo CM719 10.1 Tablet Rom Dosyası İsteği

D Deniz Bilisim - #1
Herkese merhaba
beyler rexpo denen olmayan firmanın cm-719 model tabletin rom dosyası hiç bir yerde mevcut değil
anakart modeli 11Q9-A33-V1.0 2015-03-30
Aynı tableti acme tb1012 quad core 10.1 diye bu firmada üretmiş bununda yazılımı yok
onlarca rom indirdin AllWinner A33 çözünürlük 1024-600 olanlar çalıştırıyor dokunmatik çalışmıyor onlarda
Dokunmatiğin aynısını vestel seg kullanmış onun rom dosyası yüklenemiyor
elinde rom dosyası olan yada bu sorunlar karşılaşıp çözen varsa bi yardımcı olun
leonidasss leonidasss - #2
Herkese merhaba
beyler rexpo denen olmayan firmanın cm-719 model tabletin rom dosyası hiç bir yerde mevcut değil
Aynı tableti acme tb1012 quad core 10.1 diye bu firmada üretmiş bununda yazılımı yok
onlarca rom indirdin AllWinner A33 çözünürlük 1024-600 olanlar çalıştırıyor dokunmatik çalışmıyor onlarda
elinde rom dosyası olan yada bu sorunlar karşılaşıp çözen varsa bi yardımcı olun

faydalanarak anakartına göre v1.0 yazılımı burdan tedarik edebilirsin.
leonidasss leonidasss - #3
Herkese merhaba

Yazılımı buldum kardeşim al indir.
Paradox Paradox - #4
Herkese merhaba

Sonuç nedir, size önerilen yazılımı denediniz mi?
leonidasss leonidasss - #5
Sonuç nedir, size önerilen yazılımı denediniz mi?
Hocam genelde sorun bildiren arkadaslar romu biz paylastiktan sonra pek geri dönüş saglamiyorlar acaba sonuc hep pozitif mi is görüldükten sonra dönüp bakma geregi bulmuyorlar. [emoji34][emoji34]

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
silivriserdar silivriserdar - #6
Hocam genelde sorun bildiren arkadaslar romu biz paylastiktan sonra pek geri dönüş saglamiyorlar acaba sonuc hep pozitif mi is görüldükten sonra dönüp bakma geregi bulmuyorlar. [emoji34][emoji34]

Haklısın aslında bir çoğu öyle yapıyor. Ben genellikle bir kaç soru sorup bakıyorum eğer açtığı konuyu takip ediyorsa gerekli linki veriyorum. Ama takip etmeyen belli ediyor kendilerini, konuyu açıp gidiyor sorulara cevap vermiyor. Konuyu takip etmiyor, burdan da anlıyorum ki sadece konu açmış ve gitmiş.
D Deniz Bilisim - #7

ilginiz için teşekür ama sizin verdiğiniz link coccort c719 buna uymaz
D Deniz Bilisim - #8
Haklısın aslında bir çoğu öyle yapıyor. Ben genellikle bir kaç soru sorup bakıyorum eğer açtığı konuyu takip ediyorsa gerekli linki veriyorum. Ama takip etmeyen belli ediyor kendilerini, konuyu açıp gidiyor sorulara cevap vermiyor. Konuyu takip etmiyor, burdan da anlıyorum ki sadece konu açmış ve gitmiş.

merhaba işlerden kaynaklı bakamadım foruma hala çözüm bulamadım arayışa devam ediyorum sadece soru sorup gitmedim takip ediyorum çözüm bulabilirsem sizinlede paylaşırım bilgi paylaştıkca güzelleşir
D Deniz Bilisim - #9

malesef henüz daha neticelendiremedik arayışdayım
leonidasss leonidasss - #10
Yazılımı
leonidasss leonidasss - #11
Yazılımı paylaştım arayışa gerek yok linki paylaştım.
D Deniz Bilisim - #12
Yazılımı paylaştım arayışa gerek yok linki paylaştım.
sizin paylaştığınız concort 7 inç tablet o rom dosyası buna uyumlu değil
leonidasss leonidasss - #13
sizin paylaştığınız concort 7 inç tablet o rom dosyası buna uyumlu değil
Sizin için tekrar bakcm umarım kayda değer birşeyler bulurum.
Paradox Paradox - #14
Herkese merhaba

Konuya bir de ben el atsam iyi olacak sanırım.
:zuhaha:

11Q9-A33-V1.0 ibaresi ile yaptığım aramalarda bazı sonuçlar elde ettim.
Lakin siz Acme TB1012 üzerinde yoğunlaştığınız için bende bu cihaza yoğunlaştım.
Acme TB1012'nin yazılımlarını indirebilirsiniz.
D Deniz Bilisim - #15
Konuya bir de ben el atsam iyi olacak sanırım.
:zuhaha:

11Q9-A33-V1.0 ibaresi ile yaptığım aramalarda bazı sonuçlar elde ettim.
Lakin siz Acme TB1012 üzerinde yoğunlaştığınız için bende bu cihaza yoğunlaştım.
Acme TB1012'nin yazılımlarını indirebilirsiniz.
Üstad bilgiler için teşekür ederim tüm acme romlarını indirdim kurdum dokunmatik filan çalışıyor ama sürekli hatalar veriyor cihazın anakartında sorun var sanırım ama ihtiyacı olanlar için link iş görür
Paradox Paradox - #16
Üstad bilgiler için teşekür ederim tüm acme romlarını indirdim kurdum dokunmatik filan çalışıyor ama sürekli hatalar veriyor cihazın anakartında sorun var sanırım ama ihtiyacı olanlar için link iş görür

Rica ederim.
V vebeidr - #17
Arkadaşlar bi türlü upgrade moduna geçiremedim nasıl yükleme yapıcam Phoenix Suit ten
Paradox Paradox - #18
Arkadaşlar bi türlü upgrade moduna geçiremedim nasıl yükleme yapıcam Phoenix Suit ten

ÇÖZÜMPC_DİLOVASI ÇÖZÜMPC_DİLOVASI - #19
linkte rusça bir site geliyor içerikten metin arattığımda Acme TB1012 diye hiçbirşey çıkmıyor nerede link bu arada kolay gelsin hepinize..
Paradox Paradox - #20
linkte rusça bir site geliyor içerikten metin arattığımda Acme TB1012 diye hiçbirşey çıkmıyor nerede link bu arada kolay gelsin hepinize..

.
ÇÖZÜMPC_DİLOVASI ÇÖZÜMPC_DİLOVASI - #21
.
link için teşekkür ederim kardeşim
ÇÖZÜMPC_DİLOVASI ÇÖZÜMPC_DİLOVASI - #22
şimdi detaylı anlatayım..zira videolarda eksik bilgiler var..
kullandığım platform win10 pro 64 bit
öncelikle linklerde belirtilen
Драйверы для прошивки и инструкции по установке: yazılımını
sonrada
So please try to use this: satırındaki linkten firmware indirin "ortalama 393mb"
phoenix suite kurulurken sanal donanımlar kuracak ona olumlu cevap vererek geçin.."sen aslansın sen yaparsın gibi :D"
öncelikle home tuşuna basılı tutarak açma kapama düğmesine bas bırak şeklinde yazılım yani "phoenix suite" tabletinizi görene dek tekrarlayın gördükten sonra size iki adet seçenek sunacak orada 2. seçeneği normal olanı seçin...elinizi home tuşundan çekmeseniz iyi olur bazen yüklemeyi yarıda kesebiliyor ..%100 olunca bırakabilirsiniz bu kadar..
Paradox Paradox - #23
şimdi detaylı anlatayım..zira videolarda eksik bilgiler var..
kullandığım platform win10 pro 64 bit
öncelikle linklerde belirtilen
Драйверы для прошивки и инструкции по установке: yazılımını
sonrada
So please try to use this: satırındaki linkten firmware indirin "ortalama 393mb"
phoenix suite kurulurken sanal donanımlar kuracak ona olumlu cevap vererek geçin.."sen aslansın sen yaparsın gibi :D"
öncelikle home tuşuna basılı tutarak açma kapama düğmesine bas bırak şeklinde yazılım yani "phoenix suite" tabletinizi görene dek tekrarlayın gördükten sonra size iki adet seçenek sunacak orada 2. seçeneği normal olanı seçin...elinizi home tuşundan çekmeseniz iyi olur bazen yüklemeyi yarıda kesebiliyor ..%100 olunca bırakabilirsiniz bu kadar..

Geçmiş olsun.
Paylaşım için teşekkürler.
B beyhude - #24
tamamen çökmüş acılmayan rexpo cm719 10.1 kurulum dosyası imaj linktedir dosya ıcınde nasıl kurulum yapılacagı yazılmıstır tek ıhtıyacınız sd kart baska bir programa ıhtıyacınız yok hepsını ekledım orjınal romdur saygılar
Paradox Paradox - #25
tamamen çökmüş acılmayan rexpo cm719 10.1 kurulum dosyası imaj linktedir dosya ıcınde nasıl kurulum yapılacagı yazılmıstır tek ıhtıyacınız sd kart baska bir programa ıhtıyacınız yok hepsını ekledım orjınal romdur saygılar

:tsk:
E emin46 - #26
konuyu acanı bilmem ama tesekkür ederim benim işimi gördü
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/rexpo-cm719-10-1-tablet-rom-dosyasi-istegi.2977/