Root'lu Casper Via A1'de Snapchat Sorunu!

Root'lu Casper Via A1'de Snapchat Sorunu!

TuranReis TuranReis - #1
Casper VIA A1 kullanıyorum.Cihazımı rootladım ve rootladıktan sonra snapchat ve bikaç uygulamayı kullanamaz oldum.İnternete birkaç çözüm buldum ancak işe yaramadı.Yardım edebilecek arkadaşlar varsa yardımınız bekliyorum.:):)
145316 145316 - #2
Casper VIA A1 kullanıyorum.Cihazımı rootladım ve rootladıktan sonra snapchat ve bikaç uygulamayı kullanamaz oldum.İnternete birkaç çözüm buldum ancak işe yaramadı.Yardım edebilecek arkadaşlar varsa yardımınız bekliyorum.:):)
*Root'u Kaldırman Gerek Maalesef Root'u Kaldır Ve Telefonu Sıfırla Ancak Öyle Düzelir* :cenaze:
Paradox Paradox - #3
bir bakınız.
TuranReis TuranReis - #4
bir bakınız.
çok teşekkür ederim
Paradox Paradox - #5
çok teşekkür ederim

Rica ederim.
Sorununuz çözüldü mü?
TuranReis TuranReis - #6
Rica ederim.
Sorununuz çözüldü mü?
telefon şuan elimde değil elime alınca hemen cevap yazıcam
TuranReis TuranReis - #7
Rica ederim.
Sorununuz çözüldü mü?
Yok aynı hatayı tekrar alıyorum işe yaramadı.
Paradox Paradox - #8
Yok aynı hatayı tekrar alıyorum işe yaramadı.

Mod'lu bir uygulama deneme imkanınız var mı?
byalphax byalphax - #9
ben zamanında başka telefona yükleyip sonra o telefondan titanium backup ile yedek alıp kendi telefonuma geri yükleme yapmıştım
TuranReis TuranReis - #10
Sıkıntıyı buldum supersu nun artık dosyaları kaldığı için magisk işe yaramamış sıfırdan kurulum yaptıktan sonra rootlu bir şekilde kullanıyorum artık.Desteğini için çok teşekkür ederim.
Paradox Paradox - #11
Sıkıntıyı buldum supersu nun artık dosyaları kaldığı için magisk işe yaramamış sıfırdan kurulum yaptıktan sonra rootlu bir şekilde kullanıyorum artık.Desteğini için çok teşekkür ederim.

:rica:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/rootlu-casper-via-a1de-snapchat-sorunu.7180/