Rowell C-501 Rom

Rowell C-501 Rom

Paradox Paradox - #1
Rowell C-501 Rom

hakkimizda70-33-k.jpg

T tuanabilisim - #2
dokunmatık basmıyor..
silivriserdar silivriserdar - #3
dokunmatık basmıyor..

Farklı versiyonları romları var. Onları deneyiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Paradox Paradox - #4
Farklı versiyonları romları var. Onları deneyiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

;)
erkan123456789 erkan123456789 - #5
dokunmatik çalışmıyor .. farklı versiyonları var demişsiniz link yollamanız mümkünmü
symbazz symbazz - #6
Kendi sitesinde C-501 cihazı sahipleri, yazılım yüklemesi için servise gelmesi gerekiyor denilmiş zaten. Boşuna yazılım aramayın. Eğer birisi çalışandan yedek almadıysa.
Paradox Paradox - #7
Kendi sitesinde C-501 cihazı sahipleri, yazılım yüklemesi için servise gelmesi gerekiyor denilmiş zaten. Boşuna yazılım aramayın. Eğer birisi çalışandan yedek almadıysa.

Yanılmıyorsam bu cihazın birden çok versiyonu mevcut.
Bir yerde işler karışmış olmalı ki, yazılım yükleme için cihazların gönderilmesi gerekiyor.
H hilmi17 - #8
SLM ARKADAŞLAR BENDE ROMU İNDİRDİM FAKAT DOKUNMATİK ÇALIŞMIYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ.....ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
symbazz symbazz - #9
SLM ARKADAŞLAR BENDE ROMU İNDİRDİM FAKAT DOKUNMATİK ÇALIŞMIYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ.....ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
Romu yüklemişsin, dokunmatik çalışmamış, bizim ne yapmamızı bekliyorsun. El formatı attınm mı.? Yine olmadıysa, cihazının bu yazılıma uyan demekki başka bir serisi var.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paradox Paradox - #10

Lütfen burada bulunan konuya yazılan yorumları okuyunuz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/rowell-c-501-rom.317/