Samsung Galaxy A20e SM-A202F U3 Direct Root No Magisk Install

Yazdır

elmor

Üye
Kayıtlı üye
14 Mar 2017
54
23
8
109
Samsung A20e SM-A202F U3 için download modda yüklenen root dosyasıdır, internetteki yöntemler işe yaramayınca ben de oturdum kendim paketledim, bari burada dursunda herkesin işine yarasın.

A202FXXU3CUJ2 Android 11 versiyonunda olumlu sonuç alınmıştır, patch yaptıktan sonra biraz bekletiyor 2-3 dk. kadar, sonrasında başka hat takılsa da hemen şebeke veriyor,cihazı sıfırladıktan sonra da aynı şekilde 2-3 dk. bekletiyor, sonrasında sök taklarda hemen şebeke geliyor.

Flaşladıktan sonra magisk kurmanıza gerek yok, ayrıca açılıştaki bootloader ve root warning uyarısını kaldırdım. Linkleri başkası çoğaltırsa iyi olur, çünkü linki hiç takip etmeyeceğim, bir süre sonra silinebilir.

• Beğen
Tepkiler: kukuli ve fraps34

fraps34

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Mar 2022
1
0
1
37
Üstad bu şekilde root yaparsan z3x ile patch yapılabilir mi ? magisk olmadan ? teşekkürler. Bende anroid 10 sürümü vardı patch yapıldı , 1 saat sonra şebeke düşüyor .ağda kayıtlı değil hatası veriyor arama yaparken. telefonu kapat aç yaparsam geri geliyor. android 11 sürümünde böyle birşeyle karşılaştınız mı ?

Ekleme : Dediğiniz yapı numarası A202FXXU3CUJ2 sıfırdan yükledim. ben bu paylaştığınız dosyayı odinde AP kısmına atınca cihaz açılmadı. tekrar stok rom kurup BL kısmına atınca cihaz açıldı. Ama root check programı yükleyip kontrol ettiğinde kök erişimi yoktur yazıyor. Neredde yanlış yapıyorum acemiyim bu konuda

açılırken sol üstte cmdline parameter modified yazıyor

Son düzenleme:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Üstad bu şekilde root yaparsan z3x ile patch yapılabilir mi ? magisk olmadan ? teşekkürler. Bende anroid 10 sürümü vardı patch yapıldı , 1 saat sonra şebeke düşüyor .ağda kayıtlı değil hatası veriyor arama yaparken. telefonu kapat aç yaparsam geri geliyor. android 11 sürümünde böyle birşeyle karşılaştınız mı ?

Ekleme : Dediğiniz yapı numarası A202FXXU3CUJ2 sıfırdan yükledim. ben bu paylaştığınız dosyayı odinde AP kısmına atınca cihaz açılmadı. tekrar stok rom kurup BL kısmına atınca cihaz açıldı. Ama root check programı yükleyip kontrol ettiğinde kök erişimi yoktur yazıyor. Neredde yanlış yapıyorum acemiyim bu konuda

açılırken sol üstte cmdline parameter modified yazıyor
Root ile alakalı bir durum olabilir.
Cihazınıza yüklediğiniz yazılım ile Root oluşturabilirsiniz.
.