Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320FL U5 No Command Hatası

Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320FL U5 No Command Hatası

Akın07 Akın07 - #1
Samsung a320fl 7.0 dan 8.0 rom yükledim cihaz no commad da kalıyor reset atıyor u2.idi u5 rom yükledim u5 combanation dosyasında bulamadim çözüm nedir ustalar
EliteMan EliteMan - #2
Repair Drk Deneyiniz

EliteMan EliteMan - #3
Konuyu Yanlış Yere Açmışşınız​
Akın07 Akın07 - #4
Repair Drk Deneyiniz
deyaylı bilgi verirsen daha iyi olur
EliteMan EliteMan - #5
Sonucu Bildiriniz Tşk
Akın07 Akın07 - #6
Sonucu Bildiriniz Tşk

Bi işe yaramadı bu yöntem usta
EliteMan EliteMan - #7
Bi işe yaramadı bu yöntem usta
Custom Rom Deneyiniz​
Akın07 Akın07 - #8
Custom Rom Deneyiniz​
Bulamadım custom rom
Aydar Aydar - #9
Sorun çözüldü mü?
Akın07 Akın07 - #10
Sorun çözüldü mü?
Hayır ustam bi çözüm bulamadim
Aydar Aydar - #11
Hayır ustam bi çözüm bulamadim
Twrp ve magisk yüklediniz mi?
Akın07 Akın07 - #12
Twrp ve magisk yüklediniz mi?
Sadece twrp yükledim sıfırladım twrp den açılmadı yine tekrar stock rom yükledim açmadı no commad da kaliyor
Aydar Aydar - #13
Sadece twrp yükledim sıfırladım twrp den açılmadı yine tekrar stock rom yükledim açmadı no commad da kaliyor
Twrp kurup magisk 19.4 20.0 yükleyiniz cihaz açılacaktır.
Magisk yüklemeden önce cihaza bir defa format data yapınız sonra geri gelip magsik yükleyiniz.
Akın07 Akın07 - #14
a3 yazısıda kaldı usta magisk yükleyince
Akın07 Akın07 - #15
Uygun rom dosyasini bulumadim cihaza twrp uzerinden custom rom kurdum acıldı tekrar stock romu yükledim yine no commad da kaliyo reset atiyor
EliteMan EliteMan - #16
Sorun Çözüldümü
Aydar Aydar - #17
Uygun rom dosyasini bulumadim cihaza twrp uzerinden custom rom kurdum acıldı tekrar stock romu yükledim yine no commad da kaliyo reset atiyor
yazılımı dener misiniz?
Akın07 Akın07 - #18
yazılımı dener misiniz?
doc-14-14-docs.googleusercontent.com ana makinesine erişim reddedildi

yazılım inmiyor link sorunlu galiba
Akın07 Akın07 - #19
link yenilermisin ustam custom romdayken cihaz acılıyor sorunsuz kullanılıyor yurt dışı olunca şebeke vermiyor orjinal rom yükleyince kendini sıfırlayamıyor cihaz no commad yazıyor reset atıyo aynı şekilde devam ediyor
Aydar Aydar - #20
link yenilermisin ustam custom romdayken cihaz acılıyor sorunsuz kullanılıyor yurt dışı olunca şebeke vermiyor orjinal rom yükleyince kendini sıfırlayamıyor cihaz no commad yazıyor reset atıyo aynı şekilde devam ediyor
Vpn kullanarak indirebilirsiniz.
Akın07 Akın07 - #21
Vpn kullanarak indirebilirsiniz.
yükledim yazılımı aynı no commad yazıyor ses yükseltmeyle power tuşuna basıyorum siyah ekranda error creating devive mapping. falan gibi bir sürü yazı cıkıyor
Aydar Aydar - #22
yükledim yazılımı aynı no commad yazıyor ses yükseltmeyle power tuşuna basıyorum siyah ekranda error creating devive mapping. falan gibi bir sürü yazı cıkıyor
Cihazınızın tuşları bozuk olabilir mi?
Cihazınız donanımsal da olabilir.
Akın07 Akın07 - #23
Cihazınızın tuşları bozuk olabilir mi?
Cihazınız donanımsal da olabilir.
Tuslar calisiyor custom ile test ettim sorun yok
Aydar Aydar - #24
Tuslar calisiyor custom ile test ettim sorun yok
Cihazınız yurtdışı mı?
Akın07 Akın07 - #25
Cihazınız yurtdışı mı?
Evet ustam daha önce rapir yapilmis cihaza ustam u2 7.0 dayken u5 8.0 romu yükleyince bu yüzden sıkıntı verdi galiba cihaza u3 u4 yükleyeydim belki böyle olmazdi olmiycak galiba bu custom romdayken iyi caliyo fakat yurtdışı oldugu icin sebeke vermiyor iste
M Machine - #26
Evet ustam daha önce rapir yapilmis cihaza ustam u2 7.0 dayken u5 8.0 romu yükleyince bu yüzden sıkıntı verdi galiba cihaza u3 u4 yükleyeydim belki böyle olmazdi olmiycak galiba bu custom romdayken iyi caliyo fakat yurtdışı oldugu icin sebeke vermiyor iste

Cihaza custom rom yükleyerek açtığınızı söylemişsiniz.
Yine custom rom yükleyin cihaz açılsın.
Stock rom yüklerken CP ( modem ) dosyasını seçmeyin.
Cihaza bu şekilde stock rom yazdırın.
Sonrasın da CP yükleyin.
Recovery ekranın da no command hatası vermeye devam ederse,
Power tuşuna basılı tutarken bir defa Ses kısma tuşuna basın ve full wipe yapın.
Akın07 Akın07 - #27
Cihaza custom rom yükleyerek açtığınızı söylemişsiniz.
Yine custom rom yükleyin cihaz açılsın.
Stock rom yüklerken CP ( modem ) dosyasını seçmeyin.
Cihaza bu şekilde stock rom yazdırın.
Sonrasın da CP yükleyin.
Recovery ekranın da no command hatası vermeye devam ederse,
Power tuşuna basılı tutarken bir defa Ses kısma tuşuna basın ve full wipe yapın.
Evet ustam custom rom ile aciliyor cihaz stoc rom ile acmiyor recovery modda error creating device mapping türü biseyler yaziyor

Screenshot_20200213-141352_Settings.jpg
EliteMan EliteMan - #28
Öncelikle Cihaz Türkiye Cihazımı​
Akın07 Akın07 - #29
Yurtdışı cihazi
Öncelikle Cihaz Türkiye Cihazımı​
EliteMan EliteMan - #30
Hmmm İşiniz Zor Allah Yardımcınız Olsun​
Akın07 Akın07 - #31
Hmmm İşiniz Zor Allah Yardımcınız Olsun​
Sagol ustam allah razı olsun cok ugrastim olmuyor root at diyolar oem acilmayinca nasil atilcaksa twrp üzerinden hard reset atiyom yine nafile a3 yazisinda kaliyor oyle custom romdayken sertifika yamalaya bilsen sebeke gelicek oda zor en son komple cökücek uğrasmaktan
EliteMan EliteMan - #32
Sagol ustam allah razı olsun cok ugrastim olmuyor root at diyolar oem acilmayinca nasil atilcaksa twrp üzerinden hard reset atiyom yine nafile a3 yazisinda kaliyor oyle custom romdayken sertifika yamalaya bilsen sebeke gelicek oda zor en son komple cökücek uğrasmaktan
:censored:
M Machine - #33
Evet ustam custom rom ile aciliyor cihaz stoc rom ile acmiyor recovery modda error creating device mapping türü biseyler yaziyor

Ekli dosyayı görüntüle 3003

Söylediklerimi uyguladınız mı?
Aydar Aydar - #34
Cihazın EFS leri sıfırlanmış olabilir mi?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-a3-2017-sm-a320fl-u5-no-command-hatasi.9285/