Samsung Galaxy A3 SM-A310F Patch Cert Sorunu

Samsung Galaxy A3 SM-A310F Patch Cert Sorunu

alo333 alo333 - #1
kolay gelsin forum xda dan voilence custom romu indirip kurdum a3 2016 cihazına ancak patch certificate yapıyorum z3x ile sorunsuz yaptıgını söylemesine rağmen acil aramalardan geçmiyor . şebeke gelmiyor stock 7.0 attıgımda patch yapabiliyorum sebeke geliyor nedendir yardımcı olurmusunuz
A apo172 - #2
kolay gelsin forum xda dan voilence custom romu indirip kurdum a3 2016 cihazına ancak patch certificate yapıyorum z3x ile sorunsuz yaptıgını söylemesine rağmen acil aramalardan geçmiyor . şebeke gelmiyor stock 7.0 attıgımda patch yapabiliyorum sebeke geliyor nedendir yardımcı olurmusunuz
A apo172 - #3
*#0011# YAP imei ng ise chimera ile pach yap olur
alo333 alo333 - #4
z3x var suan sadece son sürümü acaba z3x sürümünü düşürüp denesem fark edermi
silivriserdar silivriserdar - #5
z3x var suan sadece son sürümü acaba z3x sürümünü düşürüp denesem fark edermi
Son güvenlik Güncellemesi alan cihazları z3x ve octoplus box yapmıyor. Ancak chimera tool yapıyor. Box'ların güncellemesini beklemek lazım.
alo333 alo333 - #6
tşk ederim cvplarınız için
silivriserdar silivriserdar - #7
tşk ederim cvplarınız için
Rica ederim.
A abbet - #8
Hala patch sorunu devam ediyor sanırım. Aynı dertten ben de muzdaribim. Rom mu değişsem ? Çözüm olur mu ? Hangi romu yüklemeliyim ?
silivriserdar silivriserdar - #9
Hala patch sorunu devam ediyor sanırım. Aynı dertten ben de muzdaribim. Rom mu değişsem ? Çözüm olur mu ? Hangi romu yüklemeliyim ?
Şu an z3x ve octoplus box güncelleme yaptı ve sorunsuz patch işlemi yapıyor.
A abbet - #10
z3x 32.4 sürümüyle denedim. Bir kaç denemeden sonra sonuç olumlu. Teşekkürler...
leonidasss leonidasss - #11
Samsung'un A3 2016 modelinde bazen iki kez patch yapmak gerekiyor bu yüzden patch işleminden sonra mutlaka *#0011# yapıp NG mi yoksa OK mi olduğunu kontrol etmek gerekiyor.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-a3-sm-a310f-patch-cert-sorunu.5041/